هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی در مورد کپی کردن گزرواژه های موزیلا
درود
دوستان کسی بلده این کوکی های و گذرواژه های هیولای اینترنتی رو چجوری باید یه جایی نگه داشت در ضمن من اونقدر سر اپرا بلا اوردم قرو قاط شده یعنی تو ادیتور ویبی چیزی پست نمیکنه میکنه ها ولی عکسو لینکهارو نمیکنه کپی. اگه کسی راهشو بلد باشه که چیکار باید بکنم بهم یاد بده
اون گذروازه های موزیلا هم میخام یه جایی نگه دارم که موزیلارو پاک کنم دوباره نصب کنم دیگه اپگریت نکنم.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
پاسخ
کسی نیست ای بابا
پاسخ
(۱۳۸۹/۱/۱۵، ۱۶:۴۷:۵۸ عصر)ZEUS نوشته است: درود
دوستان کسی بلده این کوکی های و گذرواژه های هیولای اینترنتی رو چجوری باید یه جایی نگه داشت در ضمن من اونقدر سر اپرا بلا اوردم قرو قاط شده یعنی تو ادیتور ویبی چیزی پست نمیکنه میکنه ها ولی عکسو لینکهارو نمیکنه کپی. اگه کسی راهشو بلد باشه که چیکار باید بکنم بهم یاد بده
اون گذروازه های موزیلا هم میخام یه جایی نگه دارم که موزیلارو پاک کنم دوباره نصب کنم دیگه اپگریت نکنم.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

درود
میتونی مرورگرو از طریق منوش دیفالت یا ریسیت کنی ( تاحالا کار نکردم ) اگه نشد بدون اینکه برنامه رو حذف کنی فایل نصبش رو اجرا کن فکر کنم 3 گزینه بیاد که تو Repier رو انتخاب کن در اینصورت فقط تنظیمات مرورگر ریسیت میشه

برای مرورگر فایر دقیق نمیدونم ولی فکر کنم از کوکیهای اکسپلور بتونی کمک بگیری
اینم آدرس کوکی های اکسپلور ( H:\Documents and Settings\Saman\Local Settings\Temporary Internet Files )

یا از طریق منو به صورت
Tools --> Internet Options --> Browsing History --> Settings --> Viwe files

امیدوارم بتونه مشکلاتتونو حل کنه

با تشکر...

انجمن تخصصی بازیهای آنلاین
www.MyFcForum.com

[تصویر:  banneropo.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۶/۴، ۱۱:۲۰:۴۹ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۶/۴، ۱۴:۱۵:۵۹ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۶/۴، ۱۷:۲۹:۴۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۲۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۰۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۴۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افزونه موزیلا که باگ های صفحه مورد نظر را نشان میدهد ZEUS 0 1,241 ۱۳۸۹/۱/۲۶، ۱۸:۲۶:۳۶ عصر
آخرین ارسال: ZEUS

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان