هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عجیب در Google Seo
سلام خسته نباشید

دوستان من Google Seo رو امروز عصر کامل نصب کردم و خیلی هم خوب کار کرد،شب اشتباهی فایل HTACCESS رو پاک کردم Sad خلاصه بعد از اون هرکاری کردم نتونستم درستش کنم و ارور میداد به همین دلیل کل انجمن رو حذف کردم و از نو نصب کردم ولی در کمال ناباوری میبینم که بازم همون مشکل هست،خدمتتون عرض کنم که من کل فایل ها + دیتابیس رو هم حذف کره بودم یعنی هیچ فایلی رو سایت نبود حتی یه دونه !!

پلاگین کامل نصب میشه،هیچ اروری هم نمیده اما وقتی یک صفحه رو باز میکنم به این صورت هست :

[تصویر:  1.jpg]

اینم عکس از صفحه پلاگین :

[تصویر:  2.jpg]

بازم میگم پلاگین دقیقا مثل آموزش نصب میشه بدون هیچ اخطاری ولی نمیدونم چرا این مشکل یه دفه پیدا شد .
اینم میگم که دفه اول که نصب کردم هیچ مشکلی نداشت و بخوبی کار میکرد تا اینکه اون اشتباه لعنتی رو کردم Sad

دوستان مشکل رو حل کردم،افراد دیگری که این مشکل رو دارند دقت کنند که اگر فقط فایل هایی که تغییر داده شده رو در htaccess قرار بدید ممکنه مثل دفه اول که من نصب کردم،نصب بشه و کار هم بکنه ولی اگر به مشکل برخورد کردید و مشکل من رو داشتید فایل .htaccess رو از سایتتون حذف کنید (قبلش بک آپ بگیرید) سپس به کنترل پنل برید بعدش به پلاگین ها برید،کدهای زیر نوشته add to htaccess رو کپی کنید

حالا فایل htaccess.example که در پوشه پلاگین گوگل سئو قرار داره رو باز کنید و کدهایی که کپی کردید رو با کدهای زیر جایگزین و سپس ذخیره کنید :

کد:
RewriteEngine on

# Some hosts need a RewriteBase specification.
    RewriteBase /MyBB/

# Google SEO workaround for search.php highlights:
    # Make this rule the first rewrite rule in your .htaccess!
    RewriteRule ^([^&]*)&(.*)$ http://yoursite/MyBB/$1?$2 [L,QSA,R=301]

# Google SEO Sitemap:
    RewriteRule ^sitemap-([^./]+)\.xml$ misc.php?google_seo_sitemap=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Forums:
    RewriteRule ^Forum-([^./]+)$ forumdisplay.php?google_seo_forum=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Threads:
    RewriteRule ^Thread-([^./]+)$ showthread.php?google_seo_thread=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Announcements:
    RewriteRule ^Announcement-([^./]+)$ announcements.php?google_seo_announcement=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Users:
    RewriteRule ^User-([^./]+)$ member.php?action=profile&google_seo_user=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Calendars:
    RewriteRule ^Calendar-([^./]+)$ calendar.php?google_seo_calendar=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL Events:
    RewriteRule ^Event-([^./]+)$ calendar.php?action=event&google_seo_event=$1 [L,QSA,NC]

سپس htaccess.example رو آپلود کنید و اسمش رو به htaccess. (نقطه اول قرار داره) تغییر بدید .
انجمن روزهای شادی = http://www.happydays.ir

[تصویر:  1407544361.jpg]

[تصویر:  mohammad_za_sig.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطnumber-one (۱۳۹۲/۶/۲، ۰۰:۴۴:۰۴ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۵۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۴۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۰۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان