هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات چند پلاگین
سن انجمن با وجود اینکه متغیر در فوتر قرار میگیره اما نمایش داده نمیشه

میزان اخطار هدر بعد از فعال کردن پلاگین نمایش داده نمیشه

پاسخ از طریق پیام خصوصی در پست با اینکه پلاگینش رو فعال کردیم ولی همچنان چیزی رو نمایش نمیده.

پاسخ سریع به پیام خصوصی به دو صورت قرار گرفته درواقع متغیرش دوبار تکرار شده که اولی سالم هست و فقط نیاز به این داره که باکسش رو عریض تر کنیم .میخوام بدونم متغیرش چی و کجاست؟

و همچنین وقتی پلاگین رفتن به بالا در پست بیت رو فعال میکنیم ادرس تمام عکسهای قالب به دو پوشه ی فارسی و انگلیسی تغییر میکنه و باعث خلل میشه.

دراخر وقتی که دکمه سپاس رو میزنم یک پنجره باز میشه که اولین پیغالم رو با شماره 1 و دومین رو با شماره 2 در عکس مشخص کردم.
[تصویر:  03476253688610576674.jpg]
پاسخ
(۱۳۹۲/۴/۲، ۱۶:۲۹:۱۸ عصر)reza.t.gh نوشته است: سن انجمن با وجود اینکه متغیر در فوتر قرار میگیره اما نمایش داده نمیشه

پاسخ از طریق پیام خصوصی در پست با اینکه پلاگینش رو فعال کردیم ولی همچنان چیزی رو نمایش نمیده.

پاسخ سریع به پیام خصوصی به دو صورت قرار گرفته درواقع متغیرش دوبار تکرار شده که اولی سالم هست و فقط نیاز به این داره که باکسش رو عریض تر کنیم .میخوام بدونم متغیرش چی و کجاست؟

و همچنین وقتی پلاگین رفتن به بالا در پست بیت رو فعال میکنیم ادرس تمام عکسهای قالب به دو پوشه ی پارسی و انگلیسی تغییر میکنه و باعث خلل میشه.

دراخر وقتی که دکمه سپاس رو میزنم یک پنجره باز میشه که اولین پیغالم رو با شماره 1 و دومین رو با شماره 2 در عکس مشخص کردم.
پاسخ
واسه مشکلای اولتون پلاگین رو غیر فعال - و بعد خود پلاگین رو حذف کنین و از اول آپلود کنین و فعال. درست میشه

واسه تشکر هم چون پست بیت رو عمودی کردین این مشکل ایجاد شده ،

از وجود این دو متغیر در post-bit و post-bit-classic اطمینان حاصل کنید :

کد php:
{$post['thxdsp_inline']} 
کد php:
{$post['thxdsp_outline']} 

یعنی بصورت :

کد php:
</tr>{$post['thxdsp_inline']}
    </
tbody>
</
table>{$post['thxdsp_outline']} 

موفق باشین
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۲/۴/۳، ۱۱:۳۴:۳۲ صبح) ، reza.t.gh (۱۳۹۲/۴/۵، ۰۱:۰۹:۳۴ صبح)
سن انجمن با وجود اینکه متغیر در فوتر قرار میگیره اما نمایش داده نمیشه
کاری که گفتید رو انجام دادم ولی تغییری نکرد.

جوابش؟

جوابش؟

جوابش؟

و همچنین وقتی پلاگین رفتن به بالا در پست بیت رو فعال میکنیم ادرس تمام عکسهای قالب به دو پوشه ی پارسی و انگلیسی تغییر میکنه و باعث خلل میشه.
جوابش؟

درموردسپاس هم این مشکل قبلا وجود نداشت و قبلا هم پست بیت عمودی بوده.
پاسخ
سلام

در مورد پلاگین سپاس پست اینجا رو بخون،چند نفر مشکل شما رو داشتند :

کد:
http://community.mybbiran.com/thread-2412-page-2.html?highlight=%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86+%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D8%B3
انجمن روزهای شادی = http://www.happydays.ir

[تصویر:  1407544361.jpg]

[تصویر:  mohammad_za_sig.png]
پاسخ
(۱۳۹۲/۴/۲، ۱۶:۲۹:۱۸ عصر)reza.t.gh نوشته است: سن انجمن با وجود اینکه متغیر در فوتر قرار میگیره اما نمایش داده نمیشه

پاسخ
سلام .

من پلاگین چت باکس رو نصب کردم ولی وقتی تو چت باکس پیامی میفرستم نشون نمیده.نمیدونم مشکل از کجاست.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۳۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۴۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان