هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتظارات شما از یک پوسته خوب
دوستان تصمیم دارم یک استایل جدید طراحی کنم البته قرار نیست رایگان باشه کم از کارمون نزدند Blush

اما با یک قیمت مناسب و خوب ! الان دیگه همه ما وبمستر ها میدونیم تا هزینه نکنیم چیز خوب و مطمئن نمیتونیم گیر بیاریم !! Heart

اما هدف از ایجاد این تاپیک !!
دوستان هر فکر و ایده ای که به نظرتون استایل های مای بی بی ندارد و به نظرتون بهتره که اظافه بشه لطفاً در این تاپیک بیان کنید تا یک یا چند پوسته خوب و در سطح بالا داشته باشیم.

ضمن اینکه اگر هر انتقاد یا ناسزایی هم دارید لطفاً در تاپیک مطرح نکنید و با پیام خصوصی اطلاع بدید.

باهم برای هم Heart
با تشکر از دوستان
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
 سپاس شده توسطnavidahanj (۱۳۹۲/۴/۲، ۰۰:۳۸:۴۴ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۴، ۱۱:۴۰:۲۴ صبح)
سلام

به نظر من قسمت بالایی سایت که شامل قسمت های ثبت نام و ورود و ... هست باید توی یک کادر شیک و مرتب باشه،یعنی همینجوری مثل اکثر قالب ها به حال خودش رها نشده باشه .

خود قالب هم خیلی شلوغ نباشه یعنی اینطور نباشه که کاربر درونش احساس گیجی و سردرگمی بکنه؛شما الان نگاه کنید میبینید اکثر قالب هایی که از ترکیب آبی پررنگ و سفید خیلی ساده استفاده کرده اند محبوب هستند.

داخل تاپیک ها هم رنگ نوشته های کاربران یکی در میون از هم تیره تر باشند که نوشته آقای X با نوشته آقای Y قابل تشخیص باشند اینطوری محیط اون تاپیک خیلی برای چشم راحت تر هست.

فعلا همین ها به ذهنم رسید .
انجمن روزهای شادی = http://www.happydays.ir

[تصویر:  1407544361.jpg]

[تصویر:  mohammad_za_sig.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۲/۴/۲، ۰۰:۴۴:۱۱ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۴، ۱۱:۴۰:۲۱ صبح)
از روی پوسته پیشفرض درست نشده باشه
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۴، ۱۱:۴۰:۱۹ صبح)
(۱۳۹۲/۴/۲، ۰۹:۲۸:۱۴ صبح)Mohsen.M نوشته است: از روی پوسته پیشفرض درست نشده باشه

دوست من اینکه کسانی فکر میکنند اگر یک قالب رو بتونید با یک صفحه نت پد از ابتدا بنویسید بهتر عمل خواهد کرد اشتباه است.
شما یکسری قالب بندی هایی باید انجام بدید که ممکن با استاندارد های مای بی بی سازگاری نداشته باشند.
البته این نظر شماست و من بهش احترام قائل هستم اما به نظر خودم نوشتن پوسته از ابتدا بایک صفحه ندپد فقط تلف کردن وقت است چون همان پوسته رو میشه از روی پوسته دیفالت بدون مشکل ساخت !! و مشکل انچنانی هم نخواهد داشت.
طراحی اختصاصی قالب
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۴، ۱۱:۴۰:۱۶ صبح)
(۱۳۹۲/۴/۲، ۰۹:۳۷:۳۳ صبح)majid01 نوشته است:
(۱۳۹۲/۴/۲، ۰۹:۲۸:۱۴ صبح)Mohsen.M نوشته است: از روی پوسته پیشفرض درست نشده باشه

دوست من اینکه کسانی فکر میکنند اگر یک قالب رو بتونید با یک صفحه نت پد از ابتدا بنویسید بهتر عمل خواهد کرد اشتباه است.
شما یکسری قالب بندی هایی باید انجام بدید که ممکن با استاندارد های مای بی بی سازگاری نداشته باشند.
البته این نظر شماست و من بهش احترام قائل هستم اما به نظر خودم نوشتن پوسته از ابتدا بایک صفحه ندپد فقط تلف کردن وقت است چون همان پوسته رو میشه از روی پوسته دیفالت بدون مشکل ساخت !! و مشکل انچنانی هم نخواهد داشت.

منظورم نوشتنش تو نت پد نیست.
منظورم ساختن یک پوسته شبیه پوسته پیشفرض هست که فقط bg, thead, tcat ش عوض شده باشه .
اگه به پوسته هایی که جدیدا فارسی زبان ها درست می کنند توجه کرده باشید، حدود 80-90% برداشتن پوسته پیشفرض رو کمی تغییر دادند و رنگش و فونت رو عوض کردند و چند آیکون جدید هم گذاشتند. در حدی طرح های جدید غیر حرفه ای هستند که آدم بیشتر رغبت می کنه همون default رو استفاده کنه! Rolleyes
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۲/۴/۲، ۱۰:۲۸:۱۶ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۴، ۱۱:۴۰:۱۱ صبح)
up!!

دوستان لطفاً مشارکت کنید.Heart
طراحی اختصاصی قالب
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۴، ۱۱:۴۰:۱۴ صبح)
متاسفانه پوسته های مای بی بی جدول بندی و طرحاش خیلی مشابه هست و در کل از دید غیر از کاربر عادی نگاه کنیم همه در یک راستا هستن فقط یه سری ترکیب رنگا و جابجایی ها صورت میگیره.اگه این نکته رو مد نظر بگید خوبه
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۴، ۱۱:۴۰:۰۷ صبح) ، majid01 (۱۳۹۲/۴/۴، ۱۵:۴۹:۳۳ عصر)
به نظر من به عنوان طراح و استایلر ،

داشتن امکانات جی کوئری ، و استفاده از ترکیب رنگ و سبک معین ، یعنی توی یه قالب به سبک مترو از رادیوس استفاده نشه

یا کنار رنگ های ملایم ، یکهو رنگ غیر عادی بکار نره ،

منعطف باشه و برا هر کامپیوتر با هر رزولیشن بدون مشکل باز بشه ،
سنگین نباشه ،
دکمه های پست بیت css باشه ،
گرافیکش خوب باشه ،
توی استفاده از فونت های اینترنتی افراط نشه ،
زیاد تیره نباشه ،

بی نظمی توی فوتر و برخی قسمت های تالار ها رفع بشه و تا حد امکان از یه کادر بندی ملایم با بک گراند نه border استفاده بشه

همین ها رو اگه بتونین پیاده کنین قطعا زیبایی فراوانی خواهد داشت

موفق باشین دوست من
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۲/۴/۳، ۲۲:۲۸:۵۹ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۴، ۱۱:۴۰:۰۳ صبح)
از نظر سئو بهینه باشه.
امکان تب بندی در صفحه ی اصلی به صورت سریع.
زیاد شلوغ نباشه ولی متفاوت از قالب های دیگه باشه.

موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۲/۴/۴، ۱۵:۴۹:۲۷ عصر)
ممنون دوستان از صحبت هاتون !!

الان دارم روی یک قالب وی بی کار میکنم که تقریباً تا 2-3 روز دیگه در انجمن قرار خواهم داد و قالب زیبا و سبکی است.

ولی بعد از ان قصد دارم برای شروع یک قالب حرفه ای ، سبک ، و ساده !! و نظرات شما عزیزان قطعاً به من و سایر استایلر ها کمک خواهد کرد.

Heart
طراحی اختصاصی قالب
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان