هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] قالب حرفه‌ای Azul
نام قالب: Azul
سازنده: GreyWolf
نسخه: سری 1.6

توضیحات طراح:
این قالب رو حدود 4-5 ماهی هست که دارم طراحی میکنم و دوستانی که به سایت بنده میرفتن این قالب رو دیده بودن، روی جزئیات قالب بسیار کار کردم تا نهایتا یک قالب ضریف و شیک رو برای MyBB آماده کنم. مطمئن باشید MyBB هیچ کم و کسری از سایر سیستم های انجمن ساز نداره، فقط باید روی قالب ها و ضرافت قالب ها کار کرد. امیدوارم تمام تلاشهای بنده بی ثمر نبوده و تونسته باشم به هدفم که ایجاد قالب های همه پسند هست رسیده باشم.

امکانات قالب:
- منوی ورود jQuery
- Navigation زیبا CSS
- دکمه‌های CSS
- استفاده از آیکون های MyBB 1.8
- فوتر کامل و زیبا
- ستون کناری (Sidebar) در صفحه اصلی
- تغییر کلی در ساختار html جهت بهبود در سرعت لود صفحه

پشنمایش:

قیمت قالب:
- قیمت با لینک کپی رایت: 30,000 تومان
- قیمت بدون کپی رایت: 45,000 تومان
- هزینه تغییر رنگبندی: 5,000 تومان

این قالب تا روز یکشنبه هفته بعد (2 تیر 1392) با تخفیف 25% فروخته خواهد شد
 سپاس شده توسطAmir_Sam (۱۳۹۲/۳/۲۶، ۲۲:۳۸:۴۵ عصر) ، salondaran (۱۳۹۲/۳/۲۹، ۰۰:۱۳:۱۸ صبح) ، mirzanejad (۱۳۹۲/۷/۱۱، ۱۴:۰۱:۳۴ عصر) ، arabicedu (۱۳۹۲/۸/۲۳، ۰۷:۰۴:۱۲ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۸/۲۳، ۱۸:۴۳:۰۶ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۶، ۰۲:۱۷:۱۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۳/۵/۱۰، ۲۰:۵۵:۵۷ عصر)
درود

از نظر کد نویسی ک کاملا حرفه ای هست

ولی از نظر زیبایی خیر!!

در کل فکر نمیکنم اونقدری ک قیمت گذاشتید با توجه ب ظاهر بیارزه!

در کل خسته نباشید زحمت کشیدید دوست من
خوب ما طراح ها به قالب هایی که درش از 7 رنگ طبیعت استفاده شده و از انواع تصاویر رنگارنگ و براق و سه بعدی پرحجم استفاده شده زیبا یا حرفه ای نمیگیم. قالبی که هماهنگی رنگ داشته باشه و به کاربر حس آرامش بده اصولا زیباست! همچنین سادگی و سرعت لود صفحه مهمترین مساله ای هست که نهایتا آرامش کاربر رو در پی داره

دوران سایتهای پرحجم و رنگارنگ خیلی وقته گذشته، با کمی گشت و گذار در سایتهای مختلف میتونید به این نتیجه برسید

البته این نظر شخصی شماست و برای همه محترم، گرچه نظر در مورد زیبایی فقط و فقط بحث سلیقه است و بس

موفق باشید
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۲/۳/۲۸، ۱۱:۴۷:۲۴ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۲/۸/۲۵، ۰۰:۰۶:۴۶ صبح)
خیلی کمرنگه
فروشگاه پخش پلاستیک و کلمن آب جهان
ترجمه زبان واژه ای است مفهومی که در امر ترجمه مورد استفاده قرار میگیرد و این عمل توسط یک مترجم انجام میپذیرد
قالب روی انجمن بنده نصب هست، میتونید از لینک زیر جزئیات قالب رو مشاهده کنید
http://raminnajafi.ir/greywolf
وقتی روی دکمه ورود کلیک میکنید محتویات قالب کمرنگ شده و غیرقابل کلیک میشه و کادر ورود باز میشه
قالب زیبای است. ظرافت های خاص خودش را دارد. میتوانید در دو ویرایش آمار در فوتر و آمار کناری ارائه بدید.
موفق باشید.
چه عجب ، بعد مدتها یک پوسته فوق العاده تو سایت های فارسی دیده شده. Rolleyes
Amazing Theme
ممنون از تعریف دوستان

انشاالله تو 3ماهه تابستون 3-4 قالب حرفه‌ای آماده خواهم کرد که احتمالا یکیشون رایگان خواهد بود
رامین عزیز قصد بی احترامی یا تخریب ندارم

و احترام خاصی به عنوان یک طراح براتون قائل هستم ولی یک نکته برام قابل درک نیست.

به جز قسمت ورود و قسمت فوتر و اینکه امار رو به قسمت کناری انتقال دادید ، چه تغییراتی دیگری ایجاد کردید ؟؟؟

متشکر Heart
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
http://raminnajafi.ir/greywolf

وارد سایت بشید و تفاوت ها رو به صورت آنلاین ببینید
البته بهتره یک قالب دیفالت رو هم کنارش باز کنید بعد مقایسه کنید

اگر نیاز هست توضیح بدم، فرم ها، دکمه های css، ناویگیشن css، آیکونهای mybb 1.8، و از همه مهم تر تنظیم فاصله ها و اندازه ها و ... که شاید برای شما و خیلی دوستان ساده بیاد در حالی که 300-400 خط کد css داریم و همه رو بررسی میکنیم تا به نتیجه دلخواه برسیم!
کادر ورود و آمار و فوتر که شما گفتید

که البته همین قسمت ورود و فوتر رو طراح برای شما کمتر از 20 تومن طراحی نمیکنه Smile

اگه نیاز هست مثل دیگر دوستان حرف از سئو شدن و سئو کردن کنم، خیر! هیچ سئویی روی قالب انجام نشده چون نیازی نیست و همش تبلیغات هست. اگه کد اشتباه و غلط نذاریم توی قالبمون در حقیقت سئو میکنیم! Smile
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۲/۳/۲۹، ۱۷:۱۷:۱۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان