هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرتون رو راجع به این انجمن بگید!
با سلام خدمت دوستان عزیز

میشه نظرتون رو راجع به انجمن من بگید. هر پیشنهادی برای افزایش بازدید، بهتر شدن وضع کلی انجمن داشتید دریغ نکنید.

پیشاپیش از نظراتتون تشکر میکنم

انجمن تخصصی وب هاستینگ و امنیت

یکی از دوستان میگه به دلیل سخت بودن آدرس سایتت بازدید کننده کم داره چون یادشون نمی مونه نظرتون چیه - آدرس سایتم سخته؟

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید .
پاسخ
دامنه معمولا بايد كوتاه باشه اين چيه آخه ! زودتر يك دامنه كوتاه ثبت كنيد . دامنه هاي من : arayeshgaran.com
arayeshgahi.com هر دو معني دار و به خاطر ماندني هستند . يك بار هم دامنه ara.com رو مي تونستم ثبت كنم كه غفلت كردم و ثبت شد رفت پي كارش . فكر كنم چنين دامنه اي تا 10 ميليون ارزش داشت Huh
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
 سپاس شده توسطjamal1369 (۱۳۹۲/۱۱/۲۰، ۱۱:۳۱:۲۸ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۲۰، ۱۳:۰۶:۳۲ عصر)
(۱۳۹۲/۱۱/۲۰، ۱۰:۴۱:۲۵ صبح)jamal1369 نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز

میشه نظرتون رو راجع به انجمن من بگید. هر پیشنهادی برای افزایش بازدید، بهتر شدن وضع کلی انجمن داشتید دریغ نکنید.

پیشاپیش از نظراتتون تشکر میکنم

انجمن تخصصی وب هاستینگ و امنیت

یکی از دوستان میگه به دلیل سخت بودن آدرس سایتت بازدید کننده کم داره چون یادشون نمی مونه نظرتون چیه - آدرس سایتم سخته؟

درود
بله آدرس سایتتون خوب نیست ! البته ربط زیادی به دامنه نداره ! با فعالیت و ارسال پست اختصاصی حتی میشه با دامنه akalkeike.ir هم بالا اومد .
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۲۰، ۱۳:۰۶:۲۶ عصر) ، jamal1369 (۱۳۹۲/۱۱/۲۰، ۲۲:۱۵:۲۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۱۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۲۷ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرتون راجع به انجمن ساز pbb چیه؟ Master 3 2,959 ۱۳۹۰/۱۰/۱۲، ۰۸:۰۸:۲۳ صبح
آخرین ارسال: prp-e
Thumbs Up نظرتون راجع انجمن mahdi6132 7 4,685 ۱۳۹۰/۲/۱۰، ۱۶:۵۵:۲۶ عصر
آخرین ارسال: mahdi6132

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان