هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی هک کردن؟
با همون مثال دزدی ادامه میدیم دزدی بر چند نوع هست ماشین خونه وسایل و...هک هم به همین ترتیب.شما وقتی میخوای هک کنی از راهای مختلف باید وارد بشی از قفل در از دیوار از پنجره تا بالاخره یکیش جواب بده.
یه هکر از طریق اطلاعات پایه و بیس سایت هک میکنه و نمیاد یوزرو پسورد انجمن رو دربیاره و اینم اضاف میکنم که هکرهای بزرگ نمیان انجمنای کوچیک رو هک کنن یا یاهو ایدی هک کنن چون یه چیز اماتور هست.راه های هک هم از طریق اموزشهایی که توی نت هست میتونید پیگیر باشید.
پاسخ
البته بنده اطلاعات زیادی در این مورد ندارم، ولی میشه به این صورت گفت که

استفاده از برخی کدهای زبان برنامه نویسی و برخی امکانات سرور مانند پورت ها و ... ممکنه باعث ایجاد حفره های امنیتی بشن، هکرها با استفاده از نرم افزار های اسکنر این حفره ها رو پیدا میکنند و بعد به دنبال راهکار های ورود به سرور میگردن (آپلود فایل یا هر روشی که موجود هست)

مثلا چند سال پیش mybb این مشکل امنیتی رو داشت که میشد از طریق آپلود آواتار، فایل مخرب آپلود کرد
هکر بعد از آپلود فایل مورد نظرش مقدمات هک سایت رو فراهم میکرد و بعد شروع به تغییرات در سایت میکرد
البته این مشکل مال خیلی وقت پیش بود که رفع شد.

اگه توضیحاتم کم و کسر یا اشتباه بود لطفا دوستان متخصص توضیحات لازم رو بدن
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۲/۳/۲۶، ۱۴:۳۱:۱۸ عصر) ، majidarts (۱۳۹۳/۳/۹، ۱۰:۱۲:۱۶ صبح)
خوب با این برنامه های اسکن و پیدا کردن باگ هایی که می گید صاحب سایت تا چند درصد می تونه باگ ها رو برطرف کنه
پاسخ
دوست عزیز به این سایت مراجعه کنید تا مشکلات سایتتون رو متوجه بشید اسکن سایت رایگان هست ولی برای رفع مشکلاتش باید هزینه پرداخت کنید.
http://sitecheck.sucuri.net/scanner/
پاسخ
خوشبختانه سایتم مشکلی نداشت،میتونید آدرس و نام چند تا نرم افزار و سایت معتبر رو برای چک کردن امنیت سایت و پیدا کردن باگ ها اینجا بنویسید؟ممنون
پاسخ
توی گوگل به انگلیسی سرچ کنید هزارتا مطلب و سایت میاره.
پاسخ
سایتی که معرفی شد ربطی به چک سرور نداره، ویروس موجود در سایت رو چک میکنه
برنامه های اسکن سرور مثل: Acunetix, NMapWin, Nessus
بهترینشون Acunetix هست

البته من برنامه ها رو به نقل از سایت های امنیتی نوشتم، طریقه کار باهاشون رو نمیدونم! این هم گفته باشم
پاسخ
 سپاس شده توسطjvd (۱۳۹۲/۳/۲۷، ۱۴:۳۶:۵۳ عصر)
(۱۳۹۲/۳/۲۷، ۱۱:۵۸:۵۲ صبح)GreyWolf نوشته است: سایتی که معرفی شد ربطی به چک سرور نداره، ویروس موجود در سایت رو چک میکنه
برنامه های اسکن سرور مثل: Acunetix, NMapWin, Nessus
بهترینشون Acunetix هست

البته من برنامه ها رو به نقل از سایت های امنیتی نوشتم، طریقه کار باهاشون رو نمیدونم! این هم گفته باشم

دوست عزیز این سایت کل هاست رو بررسی میکنه از دامین گرفته تا صاب دامین و فایلها و دیتابیس و ...سیاست این سایت به این طریق هست که اسکن رو با وجود کامل بودنش رایگان قرار میده ولی واسه رفع مشکل هزینه میگیره.اگه فقط واسه ویروس باشه که خوب همون ویروس اسکن هاست میتونه ویروس رو اسکن کنه.
پاسخ
 سپاس شده توسطjvd (۱۳۹۲/۳/۲۷، ۱۴:۳۷:۴۲ عصر)
Free Website Malware Scanner

اسکنر بد افزار، یعنی ویروس و تروجان و کی لاگر و ... که ما مبتدی ها به همه اینها میگیم ویروس Shy

ولی اسکنر سرور خیلی فرق میکنه با این
شما نوشته های منو نخوندید، نرم افزاری که من معرفی کردم حفره های امنیتی موجود در سرور رو بررسی میکنه

سایتی که شما معرفی کردید فقط سایت رو اسکن میکنه
پاسخ
این سایت یه اسکنر هاست هست نه سایت.شما میتونید ادرس سایت رو بهش بدید مثلا www.sait.com تا فیلهایی که توی روت هست رو اسکن کنه یا اینه میتونید ادرس صاب دامین بدید تا فقط فایلهای اون صاب یا فلدر رو بررسی کنه.امتحانش ضرری نداره که...بازم ممنون.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان