هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمان غیر فعال کردن ویرایش!
سلام آیا مای بی بی این امکان رو داره که وقتی کاربر تاپیک یا پست میده مثلا تا 12 ساعت دیگه میتونه ویرایش کنه تاپیکشو بعد از 12 ساعت نتونه آیا چنین چیزی ممکنه؟افزونه ای آموزشی هر چی بود بدید
ممنون
پاسخ
(۱۳۹۲/۳/۲۱، ۰۰:۰۹:۵۱ صبح)jacksonmagic نوشته است: سلام آیا مای بی بی این امکان رو داره که وقتی کاربر تاپیک یا پست میده مثلا تا 12 ساعت دیگه میتونه ویرایش کنه تاپیکشو بعد از 12 ساعت نتونه آیا چنین چیزی ممکنه؟افزونه ای آموزشی هر چی بود بدید
ممنون
سلام.

کنترل پنل مدیر کل >> پیکربندی >> تنظیمات >> Posting >> گزینه Edit Time Limit

توضیحاتش رو همونجا بخونید، خودتون متوجه می شوید که چگونه باید تغییرش بدید.
موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۲/۳/۲۱، ۱۱:۴۴:۱۷ صبح) ، jacksonmagic (۱۳۹۲/۳/۲۱، ۱۲:۵۴:۳۰ عصر)
برای حذف چی؟میشه؟
پاسخ
(۱۳۹۲/۳/۲۱، ۱۲:۵۴:۵۴ عصر)jacksonmagic نوشته است: برای حذف چی؟میشه؟

این مورد رو تست کردم. چون اون گزینه برای کاربران معمولی است، به عنوان یک کاربر معمولی وارد انجمن شدم و بعد از مدت مشخص شده، تونستم موضوع رو حذف کنم (با حذف ارسال اول). بنابراین نمیتونه از حذف جلوگیری کنه. اما یک راه حل برای این مورد وجود داره :

به مسیر زیر بروید :

کنترل پنل مدیر کل >> کاربران و گروه ها >> گروه مورد نظر (همان گروه کاربران معمولی - حالا هر اسمی که داره) >> انجمن ها و ارسال ها

در این قسمت دو گزینه با عنوان های ((بتواند ارسال‌های خود را حذف کند؟)) و ((بتواند موضوع‌های خود را حذف کند؟)) وجود داره که باید تیک این دو رو بردارید تا اصلا نتونه موضوع رو حذف کنه.

گزینه (( بتواند ارسال‌های خود را ویرایش کند؟)) هم وجود داره ولی ما باید فرصتی به کاربر بدیم که بتونه ارسالش رو ویرایش کنه بنابراین بهتره تیک این مورد رو برندارید و از همون روش زمان دار کردن استفاده کنید.

در ضمن لطفا آدرس انجمنتون رو در پروفایل یا امضاتون قرار بدید، چون اینجا باید به کسانی پاسخ داده بشه که این مورد رو رعایت کرده باشن. این طوری بهتره دوست من Smile .
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۲/۳/۲۱، ۲۱:۲۹:۰۶ عصر) ، jacksonmagic (۱۳۹۲/۳/۲۲، ۱۰:۵۰:۳۸ صبح) ، reza.t.gh (۱۳۹۲/۳/۲۲، ۱۲:۱۲:۳۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۳۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۲۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان