هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چجوری توانایی کاربر رو کم کنم/
دوستان چجوری توانایی کاربرا رو واسه انتخاب قالب کم کنم جوری که نتونن جز قالبی که مدیر انتخاب میکنه قالب دیگه ای رو انتخاب کنن؟
پاسخ
نقل‌قول: دوستان چجوری توانایی کاربرا رو واسه انتخاب قالب کم کنم جوری که نتونن جز قالبی که مدیر انتخاب میکنه قالب دیگه ای رو انتخاب کنن؟

منظور شما اين هست كه براي هر انجمني پوسته اي خاصي رو نشون بده يا چيز ديگري؟

باتشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطsirafnet (۱۳۹۲/۶/۲۱، ۱۱:۳۲:۳۶ صبح)
خب میتونین قالب های دیگه رو حذف کنین Smile
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
نه عزیزان منظورم این نیست و نمیخوام قالبی رو حذف کنم.
میخوام کاربر که وارد میشه توانایی انتخاب قالب رو نداشته باشه.من تعداد زیادی قالب رو نصب کردم.و میخوام کاربر تابع قالبی باشه که من برای انجمن تعریف میکنم به عنوان اجباری.
پاسخ
استاد
فیلسوف
طراح

تشریف ببرید
کنترل پنل مدیریت > پیکربندی > قالب ها و پوسته ها > وارد پوسته های مورد نظر بشید هر پوسته ایی که نمیخواید انتخاب کنه کسی از قسمت گروه‌های کاربری مجاز می توانید انتخاب کنید کدوم گروها بتونند انتخاب کنند. که بهتره بروی مدیریت کل قرار بدید.
پاسخ
 سپاس شده توسطreza.t.gh (۱۳۹۲/۳/۱۳، ۲۳:۳۶:۵۹ عصر)
(۱۳۹۲/۳/۱۳، ۲۳:۱۷:۵۰ عصر)MyBulletian نوشته است: استاد
فیلسوف
طراح

تشریف ببرید
کنترل پنل مدیریت > پیکربندی > قالب ها و پوسته ها > وارد پوسته های مورد نظر بشید هر پوسته ایی که نمیخواید انتخاب کنه کسی از قسمت گروه‌های کاربری مجاز می توانید انتخاب کنید کدوم گروها بتونند انتخاب کنند. که بهتره بروی مدیریت کل قرار بدید.

لطفا ادب را رعایت کنید

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطreza.t.gh (۱۳۹۲/۳/۱۴، ۰۱:۰۱:۱۵ صبح) ، Rezakashefi (۱۳۹۲/۳/۱۴، ۰۶:۵۶:۰۹ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۲۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۴۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان