هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند سوال
با سلام وخسته نباشیدبه همه دوستان....
لطفا اگر میشه جواب این سه سوال من رو بدین. ممنونم ....
1- من برای اینکه رنک انجمنم که الان آبی هست رو تغییر بدم باید چیکار کنم(رنگ تیتر ها).....
2-الان سردر سایتم که نوشته MYBB پگونه تغییر بدم....
3-چگونه یک پلاگین رو بعد از دانلود در انجمن نصب کنن....
پاسخ
سلام دوست عزیز.

(۱۳۹۲/۲/۳۰، ۱۷:۵۲:۰۳ عصر)arminmonfared نوشته است:
2-الان سردر سایتم که نوشته MYBB پگونه تغییر بدم....

برای تغییر این تصویر، برید به فولدر محل نصب انجمن، بعد به داخل فولدر images بروید. در این فولدر همان تصویر با نام logo.gif قرار دارد. تصویر مورد نظرتان را جایگزین کنید.

(۱۳۹۲/۲/۳۰، ۱۷:۵۲:۰۳ عصر)arminmonfared نوشته است:
3-چگونه یک پلاگین رو بعد از دانلود در انجمن نصب کنن....

هر پلاگین دارای تعدادی فایل است (یا حداقل یک فایل php). خوب ابتدا فایل ها را طبق فولدربندی محل نصب انجمن، بر روی هاست قرار دهید. (اگر تنها شامل یک فایل php بود، باید فایل را در مسیر inc/plugins قرار بدهید)
سپس به مسیر زیر بروید :

کنترل پنل مدیریت >> پیکربندی >> پلاگین ها

یک لیست شامل پلاگین ها نمایش داده می شود. شما باید پلاگین مورد نظر را پیدا کرده و سپس بر روی گزینه ((فعال کردن)) یا عبارتی مشابه آن، که در جلویش نمایش داده شده، کلیک کنید. پیامی نمایش داده می شود که آیا پلاگین به طور صحیح نصب شده یا نه.
اکنون به انجمن برید و تغییرات را مشاهده کنید. توصیه میشه با زدن کلید Ctrl+F5 کش مرورگر را پاک کنید (یا روی گزینه refresh مرورگر، چند بار کلیک کنید) تا تغییرات به درستی نمایش داده شود.
پاسخ
سلام دوستان امیدوارم که خوب باشید.
من انجمنم ثبت نامش بسته شده چطوری باید این گذینه رو فعال کنم؟
پاسخ
(۱۳۹۲/۲/۳۱، ۰۹:۴۰:۱۵ صبح)the_godfather نوشته است: سلام دوستان امیدوارم که خوب باشید.
من انجمنم ثبت نامش بسته شده چطوری باید این گذینه رو فعال کنم؟

سلام.
برید به مسیر زیر :

کنترل پنل مدیر کل >> پیکربندی >> تنظیمات >> User Registration and Profile Options

در اینجا، در قسمت Disable Registrations، به احتمال زیاد، گزینه ((بله)) انتخاب شده است که باید آن را به ((خیر)) تغییر بدهید.
راستی هر سوال جدید رو در یک موضوع جدید بپرسید. موفق باشید دوست من Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۱۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۱۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۴۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان