هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدیر جدید مای بی بی ایران
درود
به دلیل همکاری و کمک های بی دریغ, کاربر ZEUS به عنوان مدیر جدید مای بی بی ایران انتخاب شد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطIACbook (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۱۶:۴۰ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۱۶:۵۰ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۱۶:۵۷ عصر) ، Daryush (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۱۷:۲۳ عصر) ، mnz (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۱۷:۲۹ عصر) ، VBIran.Ir (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۱:۳۴ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۵:۲۸ عصر) ، sia1 (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۶:۲۷ عصر) ، s.moein.h (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۶:۳۰:۲۲ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۱/۱۲، ۱۵:۰۳:۱۸ عصر)
منم به وحید جون تبریک می گم و موفق باشند
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۱۹:۳۵ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۲۱:۵۴ عصر) ، Daryush (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۲۸:۲۵ عصر) ، VBIran.Ir (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۱:۳۶ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۵:۴۸ عصر) ، sia1 (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۶:۲۹ عصر) ، IACbook (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۴۰:۴۴ عصر)
(۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۱۵:۳۱ عصر)Pars نوشته است: درود
به دلیل همکاری و کمک های بی دریغ, کاربر ZEUS به عنوان مدیر جدید مای بی بی ایران انتخاب شد.

تبریک میگم.
موفق باشید.
mnz از February 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۱۹:۳۷ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۲۱:۲۵ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۲۲:۳۸ عصر) ، Daryush (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۲۸:۲۳ عصر) ، VBIran.Ir (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۱:۳۸ عصر) ، sia1 (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۶:۳۰ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۷:۲۶ عصر) ، IACbook (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۴۰:۴۰ عصر)
(۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۱۵:۳۱ عصر)Pars نوشته است: درود

من هم به علی آقا خداقوت می گم و هم به Zeus. تبریک ویژه هم به مدیر جدید به همراه آرزوی کامیابی و پیشرفت خودشان و خودمان و مای بی بی.
پاسخ
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۲۱:۳۷ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۲۲:۵۶ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۲۶:۳۲ عصر) ، VBIran.Ir (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۱:۴۴ عصر) ، sia1 (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۶:۳۲ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۷:۳۲ عصر) ، IACbook (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۴۰:۳۴ عصر)
به وحید عزیز تبریک می گم. Heart
علیرضا جان انتخاب فوق العاده ای کردی - مرسی Heart
اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی!
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند!
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست!
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد!
پاسخ
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۲۲:۱۵ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۲۴:۳۰ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۲۶:۳۶ عصر) ، Daryush (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۲۸:۰۳ عصر) ، VBIran.Ir (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۱:۵۴ عصر) ، sia1 (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۶:۳۴ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۷:۴۱ عصر)
سلام
منم به زئوس گرامی تبریک میگم.
آموزش های و فعالیت های ایشون خیلی عالیه و لایق این منسب هستن.
پاسخ
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۲۵:۴۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۲۶:۴۲ عصر) ، Daryush (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۲۸:۱۴ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۱:۳۶ عصر) ، VBIran.Ir (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۱:۵۲ عصر) ، sia1 (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۶:۳۶ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۷:۴۷ عصر) ، IACbook (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۹:۵۶ عصر)
جدٱ انتخاب بجا و شایسته ای بود ZEUS جان در مدتی که بنده به جمع اعضای مای بی بی پیوستم جزء بهترین کاربران سایت بودند.(مطمئنم قبل از من هم همینطور بود)و تا آنجایی که از دستشون برمیومد به کاربران سایت کمک کردند .موفق باشی وحید جان Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۰:۴۲ عصر) ، Daryush (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۱:۵۴ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۲:۲۶ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۷:۵۳ عصر) ، IACbook (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۴۰:۰۹ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۸:۴۴:۰۲ عصر)
تبریک وحید جانSmile
امیدوارم همیشه پیروز باشیWink
پاسخ
 سپاس شده توسطIACbook (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۴۰:۲۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۴۱:۰۱ عصر) ، sia1 (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۴۶:۳۵ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۴۶:۴۱ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۸:۴۴:۰۵ عصر) ، Daryush (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۲۳:۲۷:۴۸ عصر)
درود
ممنون از همه دوستان اللخصوص مدیران لایق و کاربران قدر شناس این خانواده که با خونگرمی کنار همدیگر فعالیت میکنن واقعا قابل ستایش هست
امیدوارم که لایق این پست باشم دست تک تک همه اعضا رو میبوسم.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۵۲:۴۵ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۵۷:۵۶ عصر) ، IACbook (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۵:۰۱:۴۱ عصر) ، s.moein.h (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۷:۲۱:۴۶ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۸:۴۴:۱۱ عصر) ، Daryush (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۲۳:۲۷:۵۸ عصر)
نقل‌قول: ممنون از همه دوستان اللخصوص مدیران لایق و کاربران قدر شناس این خانواده که با خونگرمی کنار همدیگر فعالیت میکنن واقعا قابل ستایش هست
امیدوارم که لایق این پست باشم دست تک تک همه اعضا رو میبوسم.
من یکم دیر رسیدم چون خودم باید اولین تبریک ها رو به آقا وحید گل می گفتم . چون واقعا من خیلی اذیتش کردم !
علیرضا خان ، به نظر بنده یک مدیر باید اخلاق کمک به دیگران در هر شرایطی و بدون درخواست رو داشته باشه، که آقا وحید همینجوریه . ممنون .
من علاوه بر این که به وحید جون برای این سمت که لایق هم هست ، تبریک می گم ،
به همه ی مدیران و کاربران هم باید تبریک بگم ، چون تیم مای بی بی ایران داره روز به روز با وجود امثال آقا وحید قوی تر می شه و این باعث خوشحالی کاربرانی امثال من هستند که دوست دارن در راستای این هدف بزرگ تون همکاری ای هر چند ناچیز داشته باشم .
بازم تبریک . موفق باشید .Smile
فرومم شیلتر شد ! ولی مث مرد جلوشون واسادم !
چند روز دیگه با ظاهر جدید افتتاح می شه ، لینک می زارم .Cool
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۷:۰۰:۵۲ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۸:۴۴:۲۴ عصر) ، Daryush (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۲۳:۲۸:۲۸ عصر) ، IACbook (۱۳۸۹/۱/۱۲، ۱۹:۱۴:۲۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان