هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست معرفی یک هاست خوب
سلام دوستان من قصد دارم سایتم رو انتقال بدم لطفان یک هاست خوب با امنییت بالا معرفی کنید و یک سوال هم دارم.
پهنای باند ماهانه یعنی چه؟
برای مثال الآن میهن وب هاست هاست لینوکس 1 گیگ با هارد SSD میده با 100 گیگ پهنای باند ماهانه
سالی 36 هزارتومن.
در حالی http://www.serverpars.com هاست لینوکس با فضای نا محدود و پهنای باند نا محدود میده سالی 45 هزارتومن.
دلیل این همه تفاوت قیمت چیه؟ کدوم بهتره؟
لطفان مرا راهنمایی کنید تا یک هاست مطمعن با سرعت خوب بخرم سرویس فعلیم آرپا هاست هستش که راضی نیستم.
سوال اول هم یادتون نره پهنای باند چیه چند باشه خوبه؟
نیازمند یاری سبزتان هستیم.
 سپاس شده توسطmroam777 (۱۳۹۲/۶/۱۳، ۱۲:۰۰:۰۱ عصر)
سلام دوستم به جرات می تونم بگم نت افراز

پشتیبانی عالی + قیمت های استثنایی
http://www.netafraz.com/hosting.php

به عنوان مشتری ازش راضیم
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۲/۲۲، ۱۴:۲۶:۱۲ عصر) ، Rezakashefi (۱۳۹۲/۲/۲۲، ۲۲:۵۱:۴۰ عصر) ، 14morteza14 (۱۳۹۲/۲/۲۶، ۱۴:۰۹:۱۲ عصر) ، p30danesh (۱۳۹۲/۲/۲۶، ۱۴:۵۹:۰۹ عصر)
بهتره از چند تا از مشتریان سایت پرس و جو کنی و از نحوه ی خدمات سایت سرور پارس با اطلاع بشی .
http://www.serverpars.com/customers

مقدار پهنای باندی که در هنگام انتخاب هاست باید به آن توجه کنید به دو عامل بستگی دارد:

۱-اندازه /حجم سایت: فرض کنید حجم فایل‌های صفحه‌ی وب خانگی سایت شما ۱۰۰ کیلوبایت است. هربار که کاربری از این صفجه بازدید می‌کند به میزان ۱۰۰ کیلوبایت از سایت‌تان دیتا دانلود می‌کند. این داده از سرور هاست سایت ما به کامپیوتر بازدیدکننده منتقل می‌شود. اگر مثلاً ۱۰۰ نفر از سایت شما بازدید کنند این میزان برابر با ۱۰۰×۱۰۰ یا ۱۰ هزار کیلوبایت خواهد بود که تقریباً برابر است با ۱۰ مگابایت پهنای باند یا ترافیک. دقت کنید که این محاسبه فقط برای یک صفحه‌ی ۱۰۰ کیلوبایتی بود. هر صفحه‌ای که از وب‌سایت‌تان بازدید می‌شود بنا بر حجمش میزانی از پهنای باند شما را مصرف می‌کند.

۲-محبوبیت سایت یا میزان بازدید از سایت: اگر سایت شما حجم زیادی ندارد و بازدیدکننده‌ی آن هم زیاد نیست شما واقعاً به پهنای باند خیلی زیادی نیاز ندارید. اما اگر سایت شما که حجم زیادی هم ندارد بازدیدکننده‌ی زیادی دارد و سایت محبوبی است باید به فکر یک پلن هاست باشید که پهنای باند بالایی در اختیارتان می‌گذارد. اگر سایت‌تان حجم زیادی دارد (مثلاً امکان دانلود یا مشاهده‌ی فایل‌های صوتی/تصویری را در سایت‌تان ایجاد کرده‌اید و بازدیدتان هم بالاست شما به پهنای باند واقعاً بالایی نیاز دارید. یک فایل ویدیویی ۱۰۰ مگابایتی که در روز ۱۰۰ باز بازدید شود در ماه ۱۰ گیگابایت پهنای باند/ترافیک مصرف می‌کند.
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۲/۲۲، ۱۴:۲۶:۰۵ عصر) ، Pishro (۱۳۹۲/۲/۲۶، ۱۳:۵۴:۴۲ عصر)
درود دوستان ممنون که کامل توضیح دادید.Heart
ما تا چند روز دیگر با چند سایت دیگر ادغام میشیم و شاید در روز 1000 تا بازدید کننده داشته باشیم.
در این صورت پهنای باند ماهانه مورد نیاز را چقدر تخمین میزنید؟ من از محاسبات زیاد سر در نیاوردم.
ضمنا از دوستان دیگه هم میخوام هاست هایی که ازشون راضی هستند رامعرفی کنند.
تشکرHeart
(۱۳۹۲/۲/۲۲، ۱۴:۳۶:۵۷ عصر)صالح غلامیان نوشته است: درود دوستان ممنون که کامل توضیح دادید.Heart
ما تا چند روز دیگر با چند سایت دیگر ادغام میشیم و شاید در روز 1000 تا بازدید کننده داشته باشیم.
در این صورت پهنای باند ماهانه مورد نیاز را چقدر تخمین میزنید؟ من از محاسبات زیاد سر در نیاوردم.
ضمنا از دوستان دیگه هم میخوام هاست هایی که ازشون راضی هستند رامعرفی کنند.
سپاسHeart

بستگی داره فایل برای دانلود داشته باشی یانه، عکس های سایت با حجم کم باشن یا اینکه همین طوری فقط گذاشته باشید توی سایت (با حجم بالا).
همچنین اگر در ادغام سایت ها، تغییر آدرس صفحات رخ بدهد، اون وقت تعدادی از بازدیدکننده ها رو از دست میدید. چون صفحات قبلا در گوگل ایندکس شده اند (با آن آدرس). البته شاید بشه این مورد رو با redirect کردن آدرس صفحات (از آدرس قدیمی به جدید)، برطرف کرد (اینو از دوستان بپرسید یا در گوگل سرچ کنید).
تازه نگفتید که منظورتون 1000 نفر منحصر بفرد هست یا اینکه از 1000 صفحه بازدید بشه، البته فکر کنم منظورتون همون اولی بوده . من که نمی تونم تخمین بزنم اما اینا رو گفتم تا واضح توضیح بدید بلکه دیگران بهتر راهنماییتون بکنند.
به نظر من تنها میتونید از سابقه قبلی خود سایت (یا سایت ها)، تشخیص بدید که با توسعه سایت، تا چه حد به پهنای باند نیاز دارید. ببینید که سایت با همین اطلاعات فعلی و تعداد بازدیدکننده، چقدر پهنای باند در ماه مصرف کرده.
موفق باشید.
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۲/۲۶، ۱۰:۲۰:۴۴ صبح) ، Pishro (۱۳۹۲/۲/۲۶، ۱۳:۵۴:۳۳ عصر)
ممنون.
بله منظورم همون اولی بود.البته فعلا از ادغام سایتها به دلیل مشکلاتی که پیش میاد منصرف شدیم.
قرار شد هر کدوم از ما بنر سایت های همکار را در سایت خود قرار دهیم و به کاربرامون معرفی کنیم.
من از میهن وب هاست هاست خریدم طرح پنل دو که 300 بازدید همزمان را برایم تضمین کردن اگه کم باشه هم میتونم ارتقاع بدم. تا حالا که راضی بودم مخصوصا پشتیبانیش که خیلی خوب جواب کاربرا رو میدن و مشکلاتشون را حل میکنند.
من هاست قبلی که داشتم یه مشکلی براش پیش اومده بود 4 روز پیش تیکت زدم هنوز جواب ندادن.
ولی تو میهن وب هاست نهایتا 5 دقیقه بعد جواب میدن.

ممنون از همه ی دوستان به خاطر اینکه وقت گذاشتن راهنمایی کردن.Heart
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۲/۲/۲۶، ۱۳:۵۴:۳۰ عصر)
سلام

فكر مي كنم نت افراز و الفا هاست خيلي براي شما مناسب باشند

باتشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۲/۲/۲۶، ۱۳:۵۴:۴۶ عصر) ، sirafnet (۱۳۹۲/۶/۲۱، ۱۱:۲۳:۱۴ صبح)
پیشنهاد بنده هم نت افراز هست ...
myavarahmadi سابق
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۲/۲/۲۶، ۱۳:۵۴:۴۳ عصر)
نت افزار چند مشکل داره کمترین سرویسش که 15 گیگ هست Addon domain نداره و در ضمن پنلش دایرکت ادمینه که نسبت به سی پنل ضعیفتره.
پیشنهاد من آبتین وب هستش.
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۲/۲۶، ۱۴:۲۷:۵۵ عصر)
پیشنهاد بنده تهران هاست میباشد.دارای سرورهای مجازی,لینوکس و... بسیار قوی میباشد و برای هرکسی با هر منظوری مناسب است.
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۲/۳۰، ۱۶:۲۸:۵۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست معرفی هاست jetext 9 3,299 ۱۳۸۹/۹/۳۰، ۲۰:۱۵:۳۹ عصر
آخرین ارسال: Behr☺uz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان