هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درآمد از اینترنت فقط با یک کلیک
سلام دوستان خسته نباشید .

این سایت چند روز پیش افتتاح شد و اول برا من اس ام اس تبلیغاتیش اومد و توجهی بهش نکردم تا امروز که به صورت تصادفی به سایتش رفتم و دیدم که سیستم بدی به نظر نمیرسه .

این سایت در حقیقت سایت افزایش رتبه و کسب درآمد هست . اگر شما قصد کسب درآمد از این سایت رو دارید باید بعد از ثبت نام و فعال سازی حسابتون به بخش کسب درآمد برید و روی شروع کسب درآمد کلیک کنید و هر 14 ثانیه مبلغ 0.4 تومان رو دریافت کنید .

این رو بگم که این سایت برای من یا دوستان و اشنایان من نیست خودم هم دارم تست میکنم ببینم چطوریه پس یقه منو نیاید بگیرید : دی.

اگر از سیستم خوشتون اومد و خواستید ازش کسب درآمد کنید اگر دوست داشتید از لینک زیر استفاده کنید که یه کار خیر هم کرده باشید Smile

کلیک کنید
پاسخ
ای بابا،این جور سایتها مگه هنوزم هستندBig Grin
بیخودی خودتون و وقتتون رو هدر ندید
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۲/۲/۲۲، ۲۱:۴۳:۱۰ عصر) ، Pishro (۱۳۹۲/۲/۲۶، ۱۳:۴۹:۳۸ عصر)
(۱۳۹۲/۲/۲۲، ۲۱:۳۳:۲۰ عصر)lab نوشته است: ای بابا،این جور سایتها مگه هنوزم هستندBig Grin
بیخودی خودتون و وقتتون رو هدر ندید

من هم موافقم. وقتتون رو بیخودی تلف نکنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۲/۲/۲۶، ۱۳:۴۹:۳۷ عصر)
میگن تا نشه 25 تومن نمیتونی برداشت کنی خب تا چند ماه دیگه این مبلغ رو نمیتونی در بیاری!
سایت های باکسی خیلی نسبت به این سیستم بهترن.
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
پاسخ
من تو این چند روز که سیستم بود تست کردم شما نهایت 15 روزه میتونی 25 تومن رو در بیاری. اگر خیلی پشتکار داشته باشی که ده روزه 25 تومن در اومده : دی از باکسی خیلی بهرته.
نصب مای بی بی برای شما + ...
برای اطلاعات بیشتر پیام خصوصی بدید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۱۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۰۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۴۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان