هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرعت سایت
سلام:
دوستان یه سوال داشتم من از قالب مای رد استفاده میکنم و سرعت سایتم خیلی پایینه انجمنای دیگه رو که میبینم با کلی پلاگین و چیزای دیگه و تغییر قالب و لینک و... سرعتشون توی این سایت:
http://gtmetrix.com/
روی B یا c هست ولی واسه من حتی صفحه اولم روی E و انجمنم روی f هست.چکار کنم که سرعتش درست شه؟
پاسخ
شماره یک
میگه که height , width رو برا عکسات مشخص کن

شماره 4 هم میگه به جای این عکسا عکساییروک که میدم جایگزین عکسا بکن

[تصویر:  1368352141261.png]

پاسخ
 سپاس شده توسطreza.t.gh (۱۳۹۲/۲/۲۲، ۲۱:۵۴:۱۱ عصر)
(۱۳۹۲/۳/۱۲، ۲۰:۴۸:۱۴ عصر)samadagha نوشته است: سلام:
دوستان یه سوال داشتم من از قالب مای رد استفاده میکنم و سرعت سایتم خیلی پایینه انجمنای دیگه رو که میبینم با کلی پلاگین و چیزای دیگه و تغییر قالب و لینک و... سرعتشون توی این سایت:
http://gtmetrix.com/
روی B یا c هست ولی واسه من حتی صفحه اولم روی E و انجمنم روی f هست.چکار کنم که سرعتش درست شه؟

gtmetrix زیادمرجع معتبری نیست که به آن استناد کرد ولی کیفیت بالای سرور و کانفیگ درست آن مهم ترین عامل سرعت سایت هست .
پاسخ
 سپاس شده توسطreza.t.gh (۱۳۹۲/۳/۱۳، ۲۱:۵۰:۲۳ عصر)
یعنی اینکه سرعت من رو زده اف و در 8 ثانیه سایت بالا میاد مشکل از سرور هست؟
پاسخ
(۱۳۹۲/۳/۱۳، ۰۳:۰۵:۱۷ صبح)samadagha نوشته است: یعنی اینکه سرعت من رو زده اف و در 8 ثانیه سایت بالا میاد مشکل از سرور هست؟

ادرس سایت بفرست برسی میکنم براتون که از چی هست ...
پاسخ
 سپاس شده توسطreza.t.gh (۱۳۹۲/۳/۱۳، ۲۱:۵۰:۱۸ عصر)
نقل‌قول: ارسال یک ایمیل به این کاربر ارسال یک پیام خصوصی به این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر دادن اعتبار به این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ سپاس گزاری نقل قول این ارسال گزارش این ارسال به مدیر

قالب که گناه خاصی نکرده ، رایگانه انتظار دیگه ای نداشته باشین ، شما میتونین با sprite کردن عکس ها ، کم حجم کردن فایل های css و جی کوئری ، استفاده از یه پکیج به جای لود چن فایل ، قرار دادن برخی کدهای سنگین جی کوئری در فوتر و ..... سرعت سایت رو افزایش بدین که به نظرم ربطی به قالب نداره و شما خودتون باید افزایش بدین

و در مورد سرعت سایت هم برخی سرور ها از litespeed استفاده میکنن واسه همین هست که سرعت لود رو 1 یا 2 ثانیه برای اونها می نویسه که همونطور که دوستمون گفتن gtmetrix یه کاستی هایی هم داره ، ولی برای کم حجم کردن نسبی منبع خوبیه

موفق باشین
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطreza.t.gh (۱۳۹۲/۳/۱۳، ۲۱:۵۰:۱۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۲۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۳۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۵۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان