هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل محو شدن انجمن در گوگل
سلام
بنده یک هفته ای میشه انجمنم را راه اندازی کردم تا 4 روز پیش وقتی آدرس انجمن را در گوگل سرچ میکردم چند صفحه از انجمنم را نمایش میداد ولی از امروز دیگه کلا سایت من در گوگل ناپدید شده و وقتی آدرس را سرچ میکنم انجمنم وجود نداره امروز گوگل سئو را نیز نصب کردم ولی این مشکل قبل از نصب گوگل سئو وجود داشته حالا از شما اساتید سوال دارم که به نظرتون چه مشکلی پیش اومده؟Huh
یک نکته یادم رفته بگم اینه که انجمن به مدت 3 روز بسته بوده و در این مدت تغییراتی در نام انجمن ها و زیر انجمن ها دادم و همچنین کلا همشون را جابه جا کردم ولی مطالب همان مطالب هستن فقط جا به جا شدن.
پیشاپیش ممنون هوای ما تازه کارها رو داشته باشین.Sad
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۲/۱۶، ۰۰:۱۵:۱۷ صبح) ، - LORD - (۱۳۹۲/۲/۱۶، ۰۲:۱۵:۰۱ صبح)
خب تمام این مواردی که فرمودید این تغییر جایگاه شما رو باعث میشن، یه مدت صبر کنید تا به حالت قبل برگرده
موفق باشید
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسط- LORD - (۱۳۹۲/۲/۱۶، ۰۲:۱۴:۵۷ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۲/۱۶، ۱۱:۱۹:۵۶ صبح)
چند مدت صبر کنید ربات ها کم کم شما رو میشناسند

درست میشه خود به خود
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۲/۱۶، ۰۰:۳۵:۰۳ صبح) ، - LORD - (۱۳۹۲/۲/۱۶، ۰۲:۱۴:۵۴ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۲/۱۶، ۱۱:۲۰:۰۱ صبح)
مرسی دوستان من یک مشکل دیگه ای هم دارم اینه که نمیتونم سایتم رو تو گوگل ثبت کنم وقتی سایت را به فهرست بیفزا رو میزنم دیکه جلوتر نمیره همونجا میمونه یک روز کامل هم منتظر بمونم باز صفحه ی بعدی لود نمیشه به نظرتون چرا اینجوری شده یک هفته دارم کل کل میکنم انواع مرورگر ها را هم امتحان کردم ولی نمیسه که نمیشه.Exclamation
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۲/۱۶، ۱۶:۰۷:۱۹ عصر)
نقل‌قول: مرسی دوستان من یک مشکل دیگه ای هم دارم اینه که نمیتونم سایتم رو تو گوگل ثبت کنم وقتی سایت را به فهرست بیفزا رو میزنم دیکه جلوتر نمیره همونجا میمونه یک روز کامل هم منتظر بمونم باز صفحه ی بعدی لود نمیشه به نظرتون چرا اینجوری شده یک هفته دارم کل کل میکنم انواع مرورگر ها را هم امتحان کردم ولی نمیسه که نمیشه.Exclamation
با قند شکن امتحان کنید.
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۲/۱۶، ۱۴:۲۶:۳۶ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۲/۱۶، ۱۶:۰۷:۱۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۱۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۲۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۲۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان