هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] آموزش ساخت تولبار الکسا اختصاصی (تصویری)
(۱۳۹۱/۲/۳۱، ۰۱:۲۰:۴۳ صبح)pdistb.ir نوشته است: برای ساختن تولبار از مرورگر فایر فاکس استفاده کنید تا همه کارها رو براتون ردیف انجام بدم منم همین مشکل رو داشتم و ارور میداد ولی وقتی با فایر فاکس استفاده کردم به راحتی تولبار ساخته شد

با همه مرورگرها تست کرده بودم ولی نشد.

( با پ ر و ک س ی و بدون اون هم تست کردم)
پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۱، ۰۶:۱۳:۵۳ صبح)yaser0421 نوشته است: آموزش ساخت تولبار الکسا اختصاصی

فکر می کنم این آموزش رایگان داده بشه بهتره تا اینکه یه عده ای استفاده کنند ..

این تولبار بر پایه الکسا ساخته میشه و همانطور که می دانید باعث افزایش رنک الکسا میشه پس به جای اینکه کاربران تشویق کنید که تولبار الکسا نصب کنند ، تشویق کنید که تولبار خودتون رو نصب کنند .

خب شروع آموزش:

ابتدا وارد سایت آلکسا شوید: www.alexa.com
اگر در آلکسا اکانت دارید به اکانت خود وارد شوید در غیر این صورت در سایت آلکسا ثبت نام کنید و با نام کاربری خود وارد سایت آلکسا شوید.

مانند عکس روی عبارت Introducing the Alexa Toolbar Creator کلیک کنید و در صفحه باز شده بر روی عبارت Alexa Toolbar Creator کلیک کنید.
[تصویر:  o5zjmd7vtp4xwl11yp8.png]
[تصویر:  2rb48pyv5gz0thj5e87g.png]

با صفحه ای مثل زیر روبرو می شوید روی See Your Toolbars کلیک کنید.
[تصویر:  62uf53slqnl3gklbyvz5.png]
بعد از کلیک روی Create one now و بعد با صفحه قوانین استفاده از تولبار روبرو می شوید که روی I Accept کلیک کنید.
[تصویر:  l0rvnqgzdlbgsxx6ibj1.png]
برای تولبار خود یک نام حداکثر 50 کاراکتری انتخاب کنید.
[تصویر:  h4szn6y1q9xbgwbcwo2.png]
بعدا از این به بعد شما با امکاناتی که برای تولبار قرار داده شده می توانید تولبار مورد نظر خود را بسازید.
الان در بخش مدیریت تولبار هر یک از بخش های مختلف رو شرح می دهم.
[تصویر:  ppgh038hiqezy7u3fshz.png]
سمت 0 که در تصویر می بینید در اون قسمت یک نقطه نمایش داده میشود با کلیک روی ان می توانید در روی تولبار خود یک لوگو برای سایت خود بگذارید که در عکس زیر نمایش داده شده همراه با توضیحات
توصیه : بهتر است برای عکس لوگوی خود از حالت default icon استفاده نکنید و از حالت custom icon یک لوگو برای خود اپلود کنید برای تمامی مراحل این کار کنید تا آیکون ها در روی تولبار نمایش داده بشه آیکون های پیشفرض فی ل تر هستند و نمایش داده نمی شوند
[تصویر:  0k6yg4wlmoj4t0nxoy6.png]
قسمت 1 : برای ایجاد لینک های مختلف ثابت در تولبار مثل ( عضویت در سایت یا ورود کابران و ...)

قسمت 2 ( Site Search Field ): ایجاد کادر جستجو در تولبار با این هم می توانید از جستجوگر اختصاصی سایت خود استفاده کنید و هم می توانید از جستجوگر هایی مثل گوگل یا یاهو یا bing استفاده کنید.
[تصویر:  xm1cdmfy3pj3qw4n0dj8.png]
قسمت 3 ( RSS Button ): در ای قسمت شما می توانید rss بخش های سایت خود رو به نمایش بگذارید یا ( میتوانید آخرین ارسالهای سایت خود یا اخرین ارسال های انجمن خود رو نمایش دهید )

توجه : در بعضی مواقع rss ها رو قبول نمی کنه پس زیاد تلاش نکنید
[تصویر:  ubvmog36fw0q1kx1dqt.png]
قسمت 4 ( Menu Button ) : در این قسمت شما می توانید در تولبار خود یک شاخه ایجاد کنید همراه با زیر شاخه ها ( مثلا استایل ها و ... )
[تصویر:  yn40dngk7yqt5ukmep3.png]
قسمت 5 و 6 و 7 : این بخش ها شبیه به هم هستند مثلا در بخش فیسبوک باید آدرس فیس بوک خود و .. رو وارد می کنید.
[تصویر:  25hw2kxkcikbk8gv2k7r.png]
بعداز ایجاد بخش های مختلف خود در پایین صفحه روی Next کلیک کنید.

با صفحه زیر روبرو می شوید که در این جا می تونید بیشتر بخش هایی که کاربران روزانه استفاده می کنند قرار بدید مثل جیمیل فیس بوک تویتر و ... رو قرار دهید
[تصویر:  4ntvlk2rds6ck8vhqri.png]
روی Next کلیک کنید تا یک پیش نمایش از اون نمایش بده اگر خواستید می تونید دوباره ویرایشش کنید در غیر این صورت روی Next کلیک کنید

بعد از اون تولبار شما ساخته شده و شما می تونید در کادر Describe your Toolbar یک توضیح مختصر درباره اون تولبار بدهید و بعد روی دکمه I'm Ready, Publish Now کلیک کنید تا به صفحه نصب هدایت شوید.
[تصویر:  nyvdox57fbj6eiec7q0t.png]
برای نصب تولبار ها با مرورگر مورد نظر وارد صفحه دانلود شوید تا خودکار برای اون مرورگر نصب شود.
[تصویر:  vjp07y1qver9jjej79.png]
.................................................. ..................................................

برای دانلود Button می تونید از این سایت دانلود کنید
http://findicons.com
منبع آموزش : وی بی ایران

با سلام

خسته نباشید

دمتون گرم

خیلی توپ بود مثل مرد برام کار میکنه از rss بگیر تا اخر

خیلی کارتون درسته

اینم انجمن من
www.marg2net.gigfa.com
راحت نصب میشه کمتر از یک دقیقه
آبدیت میشه
اینم لینک دانلود
https://s3.amazonaws.com/com.alexa.toolb.../index.htm
پاسخ
There was an error saving the toolbar.

این یعنی چیHuh
پاسخ
اگر rss نداشته باشیم هم کار می کنه ؟
پاسخ
بلی Smile
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
سلام

بعد از 200 بار امتحان، بالاخره rss تولبار الکسا برای سایتم ساخته شده.

یکی دو روز بعد از نصب تولبار، دکمه جیمیل دیگه کار نکرد و با ورود به حساب جیمیل دیگه فعال نمیشه.

تولبار را ریست و مجددا هم نصب کردم، ولی درست نشد.

تا حالا برای کس دیگه ای هم اینجوری شده ؟
پاسخ
همچین دکمه ای پیدا نکردم
پاسخ
تو آلکسا ثبت نام کردم ولی تو مرحله اول همچین گزینه ای رو پیدا نکردمConfused
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۲۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۰۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۴۹ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow درخواست آموزش تولبار آلکسا برای سایت Amir_Sam 3 2,454 ۱۳۹۱/۱۱/۳۰، ۲۱:۱۹:۰۶ عصر
آخرین ارسال: Doodoo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان