هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشکل پلاگین تشکر
Star 
سلام خدمت تمامی دوستان

بالاخره تونستم مشکل پلاگین سپاس را در سایتم مرتفع کنم.برای اینکار من دو تغییر ایجاد کردم:

1) ارتقا مای بی بی به آخرین نسخه و نصب مجدد پلاگین
2) مدیریت > ابزار تعمیر و نگهداری > تبدیل کردن به UTF_8 > تبدیل جدول پلاگین مای بی بی به UTF_8

امیدوارم این راه حل راه‌گشا باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۱۰:۴۳:۵۸ صبح) ، Pishro (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۱۳:۵۴:۰۶ عصر) ، rahnamafard (۱۳۹۲/۲/۱۴، ۱۷:۴۱:۵۴ عصر) ، ahora7 (۱۳۹۲/۳/۱۲، ۲۳:۰۸:۴۷ عصر)
دوست گرامی behmor67 لطفت توضیح کامل بده
بنده پس از ارتقا مای بی بی همه ی سپاسهام صفر شد و خراب شد. چطوری برش گردونم سپاسها رو. این جدولهای من هست که وضعیتشون تبدیل نیستند

mybb_debuglogs

mybb_favorites

mybb_myadvertisements_advertisements

mybb_myadvertisements_zones

mybb_upgrade_data

اینها هنوز UTF نیستن ظاهرا. چون ضربدر قرمز خوردن
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
پاسخ
(۱۳۹۲/۳/۱۲، ۲۳:۰۳:۲۱ عصر)ahora7 نوشته است: دوست گرامی behmor67 لطفت توضیح کامل بده
بنده پس از ارتقا مای بی بی همه ی سپاسهام صفر شد و خراب شد. چطوری برش گردونم سپاسها رو. این جدولهای من هست که وضعیتشون تبدیل نیستند

mybb_debuglogs

mybb_favorites

mybb_myadvertisements_advertisements

mybb_myadvertisements_zones

mybb_upgrade_data

اینها هنوز UTF نیستن ظاهرا. چون ضربدر قرمز خوردن

به نظر میرسه شما یا پلاگین را حذف کردید یا مای بی بی رو از ابتدا نصب کردید به جای ارتقا .
پاسخ
بنده ارتقا رو به یکی از مدیران انجمن سپردم.
ایشون هم ارتقا دادند از اول نصب نکردند.
HuhHuhHuh
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
پاسخ
(۱۳۹۲/۴/۲۷، ۲۰:۵۳:۳۲ عصر)reza.t.gh نوشته است: بکاپ رو بذارید از مدیر سرور بخواید تا بکاپ یک ماه الی یه هفته پیش شمارو برگردونه.:blush:

فكر نكنم راهكار مناسبي باشه.. اين مدت خيلي مطالب توي انجمن نوشته شده

God is with me...
پاسخ
 سپاس شده توسطarash_fa (۱۳۹۴/۳/۱۳، ۱۳:۲۸:۳۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۱۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۵۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۵۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان