هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار نسخه‌ی 1.6.10 MyBB
سلام
من از ورژن 1.6.8 استفاده میکنم
چجوری آپدیشت کنم؟؟؟
با همین فایلی که گذاشتید میشه؟؟؟
پاسخ
یک مشکل که الان دیدم دکمه نقل قول میزنم اسم کاربر نمیاره اصلا خالی میاد نقل قول نمیکنهSad دوستان کمک کنن
پاسخ
آقا ما که 1.6.8 داریم نمیشه ارتقا بدیم ؟ آخه گفتن اگه 1.6.9 دارین از فلان بسته استفاده بشه و اگه نمیشه به کل دانلود بشه !

تکلیف ما کدومه؟
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
بله می شود ولی بهتر است نسخه به نسخه بروزرسانی کنید یعنی اول به 1.6.9 و بعد از آ ن به 1.6.10
پاسخ
سلام
یک بار بروز رسانی کردیم، پدرمون در اومد، بازم نسخه جدید؟!

حالا یه چندتا سوال از مدیران عزیز:

اول اینکه مشکل امنیتی ای که 1.6.8 داشت خیلی مهم بود که با تذکر شما بروز کردم، حالا همون سوال رو همین جا هم دوباره می پرسم که این مشکلات امنیتی نسخه 1.6.9 هم خیلی خطرناک هستند که به 1.6.10 بروز کنم؟

بنده از نسخه 1.6.8 که به نسخه 1.6.9 بروز رسانی کردم، فایل زبانش رو به روز رسانی نکردم، و پایین انجمنم نوسته3.9 ، میخواستم ببینم الان باید به چه صورت عمل کنم؟
یعنی اول باید فایل زبان نسخه 4.0 رو بریزم و بعد وارد بروز رسانی به نسخه 1.6.10 با فایل زبان 4.1 بشم و اگه مستقیم برم بروزرسانی به مشکلی نمیخورم؟

با سپاس فراوان
منتظر پاسختان هستم
پاسخ
درود
بنده از 1.6.8 استفاده میکنم! باید کدوم بسته رو آپلود کنم؟ اول باید 1.6.9 رو بروزرسانی کنم بعد 1.6.10 ؟
قالبم رو یکم توش تغییر دادم آیا به حالت اول بر میگرده؟
پاسخ
دوست عزیز اگر شما می خواهید فقط فایل های تغییر یافته را آپلود نمایید باید نسخه به نسخه پیش بروید ولی اگر می خواهید چند نسخه بروزرسانی کنید یعنی از 1.6.8 به 1.6.9 راه مطمئن و بهتر جایگزینی بسته کامل 1.6.10 بجای فایل های شما و سپس مراحل بروزرسانی را دنبال نمایید.
پاسخ
با سلام

۱. منظور از این عبارت دقیقاً چیست؟

نقل‌قول: اگر فایل‌های هسته را تغییر داده‌اید، لطفاً آن‌ها را ثبت کنید، سپس، بعد از به‌روزرسانی می‌توانید آن تغییرات را دوباره اعمال کنید.

چگونه باید هسته را "ثبت" کرد. منظورتان از هسته، فایل css است، یا قاب‌های تغییریافته را می‌گوئید. خواهشمندم در مورد چگونی ثبت و بازگرداندن آن کامل توضیح دهید.

۲. اگر بخواهم در مکانی مای بی بی را برای اولین بار نصب کنم، از کدام لینک برای دانلود استفاده کنم. در پست اول تمامی لینک‌ها برای به‌روزرسانی است.

لطفاً راهنمائی فرمائید.
پاسخ
درود
با عرض پوزش http://community.mybbiran.com/thread-10724.html لینک فایل تغییر یافته مشکل داره اگه میشه درستش کنید که ما هم کم کم مهاجرت کنیم روی 1.6.10 Big Grin

مشکل حل شد!

اما فقط یک سوالم رو جواب ندادید!
من که با قالب و پوسته سایتم ور رفتم بخصوص تو بخش های showthread و global و index ایا بعد از بروزرسانی به حالت اولیه بر میگردن یا تغییری نمیکنن؟
پاسخ
با درود
در حالت نصب كردنش اين جدول ظاهر شد ,خوب ايا اين معمولن بيش مياد يا خود با مشكل مواجه شدم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار نسخه‌ی 1.6.15 MyBB Pars 26 17,167 ۱۳۹۳/۱۱/۲۴، ۲۲:۳۹:۰۸ عصر
آخرین ارسال: smemamian
  انتشار نسخه‌ی 1.6.16 MyBB Mohammad-Za 0 1,681 ۱۳۹۳/۱۰/۱۵، ۲۰:۲۳:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
Star انتشار نسخه‌ی 1.6.12 MyBB Amin Yaghubi 45 31,319 ۱۳۹۳/۱۰/۱۴، ۰۷:۴۳:۱۳ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.6.14 MyBB Mohammad-Za 34 26,091 ۱۳۹۳/۶/۲۴، ۱۲:۵۸:۵۷ عصر
  انتشار نسخه‌ی 1.6.13 MyBB Mohammad-Za 54 51,572 ۱۳۹۳/۶/۳، ۱۱:۱۱:۳۸ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.6.11 MyBB Mohammad-Za 52 34,923 ۱۳۹۲/۱۰/۲۴، ۱۸:۴۹:۴۰ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی 1.6.9 MyBB Mohammad-Za 155 94,463 ۱۳۹۲/۷/۱۲، ۱۰:۲۵:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.3 Pars 46 55,019 ۱۳۹۲/۲/۵، ۱۵:۴۱:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Saizou
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.7 + معرفی MyBB 1.8 Mohammad-Za 31 29,748 ۱۳۹۱/۹/۱۷، ۱۴:۳۸:۳۵ عصر
آخرین ارسال: lab
  انتشار نسخه‌ی 1.6.8 MyBB Mohammad-Za 101 78,617 ۱۳۹۱/۹/۱۳، ۱۲:۰۲:۳۷ عصر
آخرین ارسال: hashemihesam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان