هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار نسخه‌ی 1.6.10 MyBB
نقل‌قول: مشکل بر طرف نشده در بالا مطرح کردم
راه حل شما منطقی نیست.
این مشکل از طرف من ایجاد شده بود که برطرف شد.
شما الآن بسته را دریافت کنید و نصب کنید، متوجه خواهید شد این مشکل وجود ندارد.
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۲/۲/۵، ۰۱:۴۵:۰۸ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۲/۲/۵، ۲۳:۵۴:۰۸ عصر)
والا ما همین نیم ساعت پیش دانلود کردیم
پاسخ
سلام
من منتظرش بودم
راستی مای بی بی هر چند و قت ی بار عرضه میشه؟؟
انجمن= http://x2web.ir/forum/

پاسخ
متاسفانه بسته به روزرساني از 1.6.09 به 1.6.10 اشتباه است و و به نسخه 1.6.9 به روزرساني مي كنه
لطفا بررسي كنيد و همينطور يه بسته را ارائه ندين
پاسخ
ممنون از مدیران و Mohammad-Za. مشکلی نداشت من اپدیت کردم
پاسخ
مای بی بی برخلاف vb همینطور نسخه میده فقط مشکل امنیتی حل میکنه هیچ تغییری امکانی اضافه نمیکنه

اما وی بی جای اینکه نسخه بده بیرون پیج امنیتی میده ... هر نسخشم ایرادای کوچیکو رفع میکنه
مثلا نسخه 4.1.5 شکلک هارو باز میکردم ادامه شکلک ها نداشت نسخه های بالاتر میبینیم حل میکنن چیزای جدید اضافه میشه تو وی بی
===
مای بی بی چی؟ هرنسخه میده بیرون فقط مشکل امنیتی حل شده... هیچ امکانی تغییری اضافه نمیکنن
یعنی الان نسخه 2 بیاد باید تا نسخه سه صبر کنین بلکه فرجی بشه چیزی اضافه کرده باشند! نسخه های 2.1 گرفته تا اخر همشون پر مشکل امنیتی که رفع کردن مثلا و نسخه دادن بیرون ، هیچ امکانیم اضافه نمیشه

هر آپدیت هم کلی تو دردسر میندازه وب مسترارو ، وی بی خیلی راحت پیج امنیتی میده جای بروز رسانی کلی خلاص...
خلاصه من 1.6.8 هستمو تا تغییر و چیزی تو نسخه های MyBB نبینم بروز نمیکنم چون یک درصدم ارزش نداره مشکل امنیتی هم بمونه بهتره تا ادم دردسر بکشه واسه هیچ و پوچ
پاسخ
 سپاس شده توسطyahova (۱۳۹۲/۲/۵، ۲۳:۲۴:۱۶ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۲/۲/۵، ۲۳:۵۳:۱۴ عصر) ، majid01 (۱۳۹۲/۲/۸، ۰۰:۵۵:۰۳ صبح)
(۱۳۹۲/۲/۵، ۱۷:۳۸:۲۲ عصر)MyBulletian نوشته است: مای بی بی برخلاف vb همینطور نسخه میده فقط مشکل امنیتی حل میکنه هیچ تغییری امکانی اضافه نمیکنه

اما وی بی جای اینکه نسخه بده بیرون پیج امنیتی میده ... هر نسخشم ایرادای کوچیکو رفع میکنه
مثلا نسخه 4.1.5 شکلک هارو باز میکردم ادامه شکلک ها نداشت نسخه های بالاتر میبینیم حل میکنن چیزای جدید اضافه میشه تو وی بی
===
مای بی بی چی؟ هرنسخه میده بیرون فقط مشکل امنیتی حل شده... هیچ امکانی تغییری اضافه نمیکنن
یعنی الان نسخه 2 بیاد باید تا نسخه سه صبر کنین بلکه فرجی بشه چیزی اضافه کرده باشند! نسخه های 2.1 گرفته تا اخر همشون پر مشکل امنیتی که رفع کردن مثلا و نسخه دادن بیرون ، هیچ امکانیم اضافه نمیشه

هر آپدیت هم کلی تو دردسر میندازه وب مسترارو ، وی بی خیلی راحت پیج امنیتی میده جای بروز رسانی کلی خلاص...
خلاصه من 1.6.8 هستمو تا تغییر و چیزی تو نسخه های MyBB نبینم بروز نمیکنم چون یک درصدم ارزش نداره مشکل امنیتی هم بمونه بهتره تا ادم دردسر بکشه واسه هیچ و پوچ

بهتره ارتقا بدین به 1.6.9 امنیت کاربران مهم تر ا این چیزاست ولی اگه واستون سخته از 2 راه زیر استفاده کنید حداقلSleepy

میشه برای حل مشکل امنیتیش از mode security استفاده کرد
و از کد های رایج برای بستن SQL Injection استفاده کرد
الان چند بار چنین حملاتی داشتم با mode security جلوش گرفته شده و کد ها هم به محض اینکه کاراکتر هایی که برای این نوع حملات تو لینک وجود داشته باشه فقط صفحه اول انجمن رو باز میکنه و به لینک توجه نمی کنه Wink
F a r s i C h a t . Co
پاسخ
سلام
دقیقا نمی دونم ولی بعد از ارتقا الان فایلهای پیوستی بعد از دانلود ارور میدهند و فایلهای بندانگشتی هم نمایش داده نمی شوند و ارور میدهند.
ممنون میشم کنید.
این مشکل را در پلاگین بانک هم مطرح کرده بودم که ظاهرا از پلاگین بانک نیست و مشکل را در این تاپیک پیگیری میکنم.
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
دوست عزیز تمام این مشکلات به این شکل بخاطر مسئله encoding صفحات هست که مثلاً اگر بر روی utf8 هست با بر به Utf8 without Bom قرار داده شود تا قبل از ارسال header صفحه اطلاعات دیگر ارسال نشود ، در غیراینصورت باعث بروز مشکل می شود حال شما باید فایل های درگیر در آن بخش را بررسی نمایید ، حتی اگر شما فایل php را باز کنید و قبل علامت شروع
کد:
<?php
و قبل این علامت یک Enter بزنید به عنوان یک داده قبل هدر صفحه ارسال و باعث بروز خطا می شود ، حال شاید سوال پیش بیاد علت این امر چیست در سیستم ارسال داده (به روش ارسال پیام) بخشی از پک داده ما header نام دارد که اطلاعات فایل مانند نوع رمزگذاری ، نوع ایجاد و .... وجود دارد که اگر داده ایی قبل از این اطلاعات ارسال شود باعث سردرگمی مقصد خواهد بود و نمی تواند بصورت کامل داده را بارگذاری کند.
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۲/۲/۶، ۱۱:۵۹:۵۸ صبح) ، geo (۱۳۹۲/۲/۸، ۰۹:۳۴:۳۱ صبح)
تشکر از شما
الان تعدادی از جدول ها UTF-8 نیستند اگر تبدیل کنم مشکلی پیش نمی آید؟
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار نسخه‌ی 1.6.15 MyBB Pars 26 17,142 ۱۳۹۳/۱۱/۲۴، ۲۲:۳۹:۰۸ عصر
آخرین ارسال: smemamian
  انتشار نسخه‌ی 1.6.16 MyBB Mohammad-Za 0 1,679 ۱۳۹۳/۱۰/۱۵، ۲۰:۲۳:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
Star انتشار نسخه‌ی 1.6.12 MyBB Amin Yaghubi 45 31,307 ۱۳۹۳/۱۰/۱۴، ۰۷:۴۳:۱۳ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.6.14 MyBB Mohammad-Za 34 26,078 ۱۳۹۳/۶/۲۴، ۱۲:۵۸:۵۷ عصر
  انتشار نسخه‌ی 1.6.13 MyBB Mohammad-Za 54 51,526 ۱۳۹۳/۶/۳، ۱۱:۱۱:۳۸ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.6.11 MyBB Mohammad-Za 52 34,876 ۱۳۹۲/۱۰/۲۴، ۱۸:۴۹:۴۰ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی 1.6.9 MyBB Mohammad-Za 155 94,284 ۱۳۹۲/۷/۱۲، ۱۰:۲۵:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.3 Pars 46 55,009 ۱۳۹۲/۲/۵، ۱۵:۴۱:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Saizou
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.7 + معرفی MyBB 1.8 Mohammad-Za 31 29,740 ۱۳۹۱/۹/۱۷، ۱۴:۳۸:۳۵ عصر
آخرین ارسال: lab
  انتشار نسخه‌ی 1.6.8 MyBB Mohammad-Za 101 78,477 ۱۳۹۱/۹/۱۳، ۱۲:۰۲:۳۷ عصر
آخرین ارسال: hashemihesam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان