هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین مدیریت دوستان
با سلام خدمت کاربران عزیز ، کاربران عزیز majid1605 و yAsEr0421 یک ایده برای ساخت پلاگین مدیریت دوستان همانند فیس بوک را داده اند که کار ساخت آن شروع شده ، اما نگاه بنده به این پلاگین مانند دیگر پلاگین ها نیست و می خواهم این پلاگین را با حوصله برای تقویت ارتباطات و پویایی سیستم مای بی بی انجام دهم لذا از دوستان می خواهم ایده های خود را در این زمینه در میان بگذارند ؛ در ضمن این پلاگین بصورت رایگان منتشر خواهد شد .

دوستان می توانند ایده های خود را در همین تاپیک و یا در تاپیک ایده ها در انجمن بنده ارسال نمایند.

امکانات سیستم تا کنون :
1. امکان ارسال درخواست دوستی
2. امکان رد / قبول کردن درخواست دوستی
3. وجود یک لیست برای نمایش لیست دوستان
4. قابلیت نمایش لیست دوستان برای افراد خاص (گزینه ها:فقط خود کاربر ببینه - فقط دوستان کاربر ببینه - همه ببینند )
5. وجود یک نوار هشدار برای درخواست های دوستی جدید
6. امکان بازپس گیری درخواست
7. دریافت یادداشت پروفایل و پیام خصوصی به انتخاب کاربر
8. امکان نمایش لیست دوستان در پنجره ای جدا
9 . امکان چت گروهی بین دوستان
10. اعلام ارسال های جدید به دوستان

دوستان در مورد گرافیک بخش ها نیز نظرات و طرح های خود را اعلام نمایند.
 سپاس شده توسطreza536 (۱۳۹۲/۱/۳۰، ۲۳:۳۶:۳۸ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۲/۱/۳۱، ۰۰:۴۳:۱۴ صبح) ، mhy (۱۳۹۲/۲/۱، ۰۰:۵۴:۵۶ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۲/۲/۱۱، ۲۲:۰۹:۴۱ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۲/۱۲، ۰۲:۳۳:۵۳ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۲/۲/۱۲، ۲۲:۵۵:۳۰ عصر)
با سلام و خیلی ممنون که به نظرات ما بها دادین
البته به لیست بالا باید یه گزینه اضافه بشه
- وجود لیست درخواست های دوستی (برای نمایش درخواست های دوستی بیش از 1)
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
 سپاس شده توسطmypgr.ir (۱۳۹۲/۱/۳۱، ۱۸:۱۴:۵۸ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۲/۲/۱۱، ۲۲:۰۹:۳۹ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۲/۱۲، ۲۲:۵۴:۲۹ عصر)
ایده ای ندارید یا واقعاً به این پلاگین نیاز ندارید و یا خسته اید حوصله نظر ندارید؟!!!!!!!!!!!!!
 سپاس شده توسطmohamadnasre (۱۳۹۲/۲/۱۱، ۱۲:۵۳:۱۸ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۲/۲/۱۱، ۲۲:۰۹:۳۶ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۲/۱۲، ۲۲:۵۴:۳۱ عصر)
سلام خدمت استاد عزیز

نکته ای خواستم بگم نه فقط در مورد این پلاگین بلکه در مورد برخی پلاگین های شما متن کپی رایتی مانند:

example by Mostafa

زیر برخی مشاهده میشه به نظر من این کار حرفه ای نیست . من خودم این امر باعث میشه از پلاگین های این چنینی استفاده نکنم

البته دانش و زحمات شما قابل تقدیر هست و فقط این نظر شخصی بنده بود قصد جسارت نداشتم Heart

در مورد این پلاگین هم به نظر من از سیستم اجاکس در قسمت های مختلف مثلا تایید یا رد دوستی و ... استفاده بشه خیلی خوب میشه
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۲/۱۲، ۲۲:۵۴:۳۴ عصر)
دوست عزیز این قضیه ربطی به حرفه ایی بودن نداره ، ولی در مورد کپی رایت دوست عزیز نمی خواهم زیاد توضیح بدم بطور خلاصه اگر محصولی کپی رایت نداشته باشد از نظر فنی مشکل دارد ، زیرا هر محصول باید هویت خود را مشخص کند از کجا آمده ، حالا اگر حرفه ایی بودن این است که امثال شما خوششان بیاد که بحث دیگریست.
موفق و سربلند باشید.

تاپیک بسته شد.
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۲/۱۲، ۲۲:۵۴:۳۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۲۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۰۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۲۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان