هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا انجمن ساز مای بی بی سنگین است؟
نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چجور باید شروع کنم.

همین چند دقیقه ی پیش داشتم آواتار هارو تغییر میدادم ، چند تایی رو عوض کردم حدود 10 تا رو بعدش خواستم برم سراغ بعدی پیغام داد که شما از سی پی یو زیاد استفاده کرده اید.
فک کردم تعداد بازدید کننده هام زیاد شدن. اما دیگه چقدر زیاد بشن یه سایتی که تازه راه افتاده 4 تا عضو بیشتر نداره که هیچ کدومشون الان آن نبودن.بگیم مهمون هم دیگه یکی ، فوقش دوتا.
این مسئله رو جویا شدم از مسئولای سرور.گفتن این ارور تنها از تعداد بازدید کننده ها نمیتونه باشه میتونه از مصرف زیاد سایت شما هم باشه.
وقتی این رو شنیدم گفتم مای بی بی که حجم خیلی کمی داره و حتما کدهاش هم کمتره، از نظر گرافیک هم که به اندازه وی بولتین نیست و کمتره. از سویی گفتم شاید مشکل از دیتابیس باشه که قبلا هم ارور میداد too many connection دیدم اصلا محاله و سی پی یو نمیتونه ربطی به اون داشته باشه.

حالا گنگ موندم و این سوال برای من پیش آمده که مصرف مای بی بی با این وصایف کجاش میتونه زیاد باشه؟
منم که فعالیت زیادی نکردم فقط چندتا آواتار عوض کردم.

لطفا پاسخ بدین.با تشکرHeart
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
پلاگین هایی که نصب کردید رو چک کنید
پلاگین پست زن خودکار از طریق Rss سرور رو به فشار میندازه
البته بهتره از هاستینگ های مناسب هم استفاده کنید
در مورد too many connection که باید بگم که سرور و یا سایت شما شاید مورد حمله DDos قرار گرفته که باعث شده سایت مختل بشه
با هاستینگتون در میان بگذارید Heart
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱/۲۹، ۰۹:۴۷:۵۸ صبح)
تشکر.پلاگین های فعالیت دار مثل پست زن خودکار رو نصب نکردم و تنها یه آجاکس هست که مطالب به روز شده رو نشون میده. و فکر نکنم فشاری روی سیستم بیاره.
در مورد حمله ای که گفتید تلاش میکنم بررسی کنم.
از نظر هاستینگ میشه بگید چه ارائه دهنده ای خوبه؟
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
دوست عزیز چه 4 کاربر داشته باشید و چه 4 میلیون کاربر، اگر همچنین اروری دریافت کردید مطمئنا مربوط میشه به هاستینگ شما!
دلیلش محدودیت هایی هست که روی سرور اعمال شده، و یا ممکنه حملاتی در روی سرورتون قرار بگیره. یا وجود فایل های مخرب روی سرور و ...

مطمئنا مشکل از mybb نیست
تو همین انجمن دوستانی هستند که سایتشون رو با mybb راه اندازی کردن و الان هزاران کاربر دارند ولی سایتشون بدون مشکل بالا میاد.

هدفم از ارسال این پست تنها تعریف از Mybb نیست، حتی اگر vbulletin و یا IPB و PHPBB و ... هم نصب کنید نباید این مشکلات پیش بیان

مشکل رو با مدیر هاستینگ/سرور در میان بگذارید. مطمئنا راه حلی براش پیدا میکنن
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱/۲۹، ۱۲:۳۱:۵۹ عصر)
مای بی بی تا 100 هزار کاربر براحتی ساپورت می کنه . Big Grin
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱/۲۹، ۱۲:۳۲:۰۵ عصر)
درود
دوست عزیز انجمن شما اگه اینه: http://javanan.xzn.ir/forum/
مطمئن باشید از هاستتون هست چون هاستینگ های رایگان اجازه دسترسی بیش از 5 (کمی بیشتر یا کمتر) نفر آنلاین رو نمیدن و به همین دلیل با اون پیغام مواجه میشید و ربطی به مای بی بی نداره
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱/۲۹، ۱۵:۲۹:۱۳ عصر) ، jaal (۱۳۹۲/۲/۱۴، ۱۱:۴۶:۵۹ صبح) ، Pishro (۱۳۹۳/۹/۱۷، ۲۳:۰۵:۰۹ عصر)
این انجمن ببینید :

http://generaleshop.com/forum/

195,720 عضو داره
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱/۳۰، ۱۵:۱۶:۰۰ عصر) ، jaal (۱۳۹۲/۲/۱۴، ۱۱:۴۷:۰۰ صبح)
دوست عزیز برای حل شدن این مشکل توصیه من به شما اینه که اولا اصلا از هاستینگ های رایگان استفاده نکنید و در ثانی در حال حاضر شما می توانید با قیمت ارزانی از هاستینگ های خیلی مناسبی استفاده کنید و حتما قبل از اجاره هاست به منابع ارائه شده توسط هاستینگ مثل رم و سی پی یو و فضا حتما دقت کنید و بعد اقدام به خرید نمایید.
پاسخ
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۲/۱/۳۰، ۱۲:۲۸:۲۲ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱/۳۰، ۱۵:۱۵:۴۶ عصر) ، jaal (۱۳۹۲/۲/۱۴، ۱۱:۴۷:۰۲ صبح)
http://www.iran-forum.ir
بیش از 600 هزار کاربر داره!!
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱/۳۰، ۱۵:۱۵:۴۳ عصر) ، jaal (۱۳۹۲/۲/۱۴، ۱۱:۴۷:۰۴ صبح)
درود : دوست عزیز انجمن من با اطلاعات زیر هست هیچ مشکلی هم ندارم . مشکل شما قطعا از هاستتون هست . نزدیک به 85 درصد پلاگین های مای بی هم روی انجمن من نصب هست .

کاربران انجمن 18,134 پست در 8,230 موضوع ارسال کرده‌اند.
انجمن دارای 28,170 عضو می‌باشد.
به تازه‌‌ترین عضو انجمن، meysam-msa، خوش آمد می‌گوییم.
بیشترین تعداد کاربرانی که به طور همزمان در انجمن حضور داشته‌اند: 455 کاربر در تاریخ ۱۳۹۱/۸/۲۱ و ساعت ۰۶:۵۸ عصر بوده است.
کاربر های جدید امروز: 47
حساب های کاربری فعال شده در امروز: 47
موضوع ها و ارسال های جدید امروز: 9 - 18
تمامی پیوست ها و فضای استفاده شده: 1227 - 568.86 MB
نظرسنجی های جدید، تمامی نظرسنجی ها و تمامی نظر ها: 0 - 23 - 13
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱/۳۰، ۱۵:۱۵:۳۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان