هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به همکاری در آستانه ارائه نسخه جدید مای بی بی
درود

همانطور که اطلاع دارید نسخه جدید مای بی بی با امکانات جدید بسیار به زودی به صورت آزمایشی در اختیار عموم قرار گرفته و نسخه نهایی آن نیز حدود 3 ماه بعد از نسخه آزمایشی منتشر خوهد شد.

داشتن امکانات بیشتر همیشه خوب است اما این امکانات مسایل پشتیبانی را نیز با چالش های جدیدی روبرو خواهد کرد. از اینرو برای سازماندهی به خدمات پشتیبانی و توسعه آن از شما کاربران سایت که علاقمند به فعالیت و کمک به دوستان خود هستید دعوت به همکاری می شود.

پست های مورد نیاز:

1- دست کم 3 مدیر ارشد کاملا فعال برای مدیریت امور مختلف سایت
پیش نیاز ها: آشنایی کامل با HTML، آشنایی در حد کفایت با PHP، آشنایی کامل با تمامی قسمت های MyBB

2-دست کم 5 مدیر برای سازماندهی به ارسال ها و مدیریت کاربر ها
پیش نیاز ها: آشنایی در حد کفایت با HTML، آشنایی مقدمانی با PHP، آشنایی کامل با تمامی قسمت های MyBB، دارای روحیه تیمی و شکیبایی

3- دست کم 10 کاربر پاسخگو و به قولی پشتیبان سیار MyBB
پیش نیاز ها: آشنایی کامل با تمامی قسمت های MyBB

4- دست کم 3 استایلر برای طراحی و یا فارسی سازی پوسته ها
برای طراحی و فارسی سازی آشنایی با HTML مفید خواهد بود اما خب در هر صورت ترجمه پوسته با آموزشی که در سایت قرار گرفته راحت است. همچنین دوستانی که در گروه های قبل فعالیت می کنند معمولا می توانند در ترجمه پوسته ها نیز کمک کنند.

5- دست کم 2 نفر فعال در قسمت افزونه ساز
خب این قسمت نیاز به اشنایی کامل با MyBB و PHP دارد که دوستان فعال در انجمن در این قسمت به خوبی فعالیت داشته اند.

- خب دوستان در گروه های مختلف علاوه بر فعالیت خاص خود حتما در ترجمه پوسته و پلاگین ها و همین طور تهیه آموزش های کاربردی هم توانا خواهند بود که یک چارچوب کلی تهیه می شود تا تمامی دوستان این فعالیت را با یک شکل و ساختار انجام دهند.

دوستانی که تمایل به همکاری با سایت دارند لطفا در همین تاپیک پیگیر باشند و نظرات خود را ارسال کنند.

با سپاس از شما

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطflaov (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۱۲:۴۱:۱۵ عصر) ، mohamadnasre (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۱۳:۰۳:۵۸ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۱۳:۱۷:۰۲ عصر) ، majid01 (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۱۳:۵۵:۲۰ عصر) ، استاد (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۱۳:۵۷:۵۹ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۱۵:۲۰:۲۴ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۱۵:۳۰:۵۲ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۲۳:۰۵:۳۵ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۲۳:۵۲:۳۸ عصر) ، - LORD - (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۰۰:۱۲:۴۱ صبح) ، Pishro (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۱۱:۱۶:۳۳ صبح) ، مجتبي (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۲۰:۳۹:۱۴ عصر) ، adnan (۱۳۹۲/۱/۲۲، ۲۲:۳۹:۳۵ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۲/۱/۳۰، ۲۲:۴۴:۰۲ عصر) ، Abbas412 (۱۳۹۲/۲/۲، ۱۵:۴۳:۴۳ عصر) ، reza-m (۱۳۹۲/۵/۷، ۱۹:۱۵:۳۱ عصر) ، mellat (۱۳۹۲/۵/۸، ۲۲:۵۶:۳۱ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۲/۶/۱۷، ۰۰:۴۶:۴۶ صبح) ، saeed h.p.r (۱۳۹۲/۸/۲۲، ۱۶:۵۷:۲۱ عصر) ، SAEED.M (۱۳۹۲/۱۲/۱۹، ۱۸:۱۱:۱۲ عصر)
سلام میشه بگید چه امکاناتی اضافه شده
ایا پرفایل و پست بیت شبیه ویبولتین شده یا نه؟
ایا سئو همچنان ضغیفه یا تغیر کرده
ایا امکان رستور کردن فایلهای بکاپ گرفته شده از طریق خود پنل مدیریت به وجود امده
ایا ادیتور پیش فرض مشکلات فراوانش حل شده خصوصا جدول و فیلمها
ایا در قسمت ادرس تاپیک تغیراتی به وجود امده یا هنوز ابتدایی و ضعیفه
و ...........
اگه ممکنه در مورد تغیرات یکمی توضیح بدهید
با تشکر ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطاستاد (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۱۳:۵۸:۰۲ عصر) ، Pars (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۲۳:۰۶:۲۰ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۲۳:۵۲:۴۸ عصر) ، - LORD - (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۰۰:۱۲:۵۱ صبح) ، Pishro (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۱۱:۱۶:۳۱ صبح) ، adnan (۱۳۹۲/۱/۲۲، ۲۲:۳۹:۳۳ عصر)
من در ضمینه طراحی پوسته میتونم تا حدی کمک کننده باشم !

در هر حال ما از این انجمن خیلی چیزا یاد گرفتیم باید در مواقع لزوم کنارش باشیم.

Heart
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۲۳:۰۶:۲۴ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۲۳:۵۳:۰۴ عصر) ، - LORD - (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۰۰:۱۳:۰۰ صبح) ، Pishro (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۱۱:۱۶:۲۹ صبح) ، adnan (۱۳۹۲/۱/۲۲، ۲۲:۳۹:۳۲ عصر)
من هم تا هرجا بتونم کمک میکنم.
در زمینه پاسخگویی و ترجمه پلاگین.
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۲۳:۰۶:۲۷ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۲۳:۵۳:۰۶ عصر) ، - LORD - (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۰۰:۱۳:۰۵ صبح) ، majid01 (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۱۴:۴۵:۴۶ عصر) ، adnan (۱۳۹۲/۱/۲۲، ۲۲:۳۹:۳۰ عصر)
همین مای بی بی ساده هم که الان داریم کلی از نیازهامونو برطرف کرده دیگه بعدش چی میخواد بشه ....

اگر به گرافیست هم نیاز داشتید بنده میتونم کمکتون کنم .
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۲۳:۵۳:۰۷ عصر) ، - LORD - (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۰۰:۱۳:۱۶ صبح) ، Pars (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۱۰:۴۳:۱۷ صبح) ، Pishro (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۱۱:۱۶:۲۶ صبح) ، majid01 (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۱۴:۴۵:۵۵ عصر) ، adnan (۱۳۹۲/۱/۲۲، ۲۲:۳۹:۲۹ عصر)
درود!
من با زبان html آشنایی کامل دارم. و با زبان php هم کار کردم حتی با هاش یه اسکریپت هم نوشتم.
خودتون هم که میدونید من با مای بی بی آشنایی کامل دارم.
می تونم در مورد مدیر ارشد کمکتون کنم.
خوب به قول مجید ما هر چی در مورد مای بی بی یاد گرفیتم از اینجا یاد گرفتیم.
پس باید همیشه کنارش باشیم.
سپاس
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۲/۱/۲۲، ۱۰:۴۲:۱۱ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۲/۱/۳۰، ۲۲:۴۴:۴۹ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۳۰، ۲۳:۱۸:۴۴ عصر)
(۱۳۹۲/۱/۲۲، ۰۸:۵۵:۳۴ صبح)adnan نوشته است: درود!
من با زبان html آشنایی کامل دارم. و با زبان php هم کار کردم حتی با هاش یه اسکریپت هم نوشتم.
خودتون هم که میدونید من با مای بی بی آشنایی کامل دارم.
می تونم در مورد مدیر ارشد کمکتون کنم.
خوب به قول مجید ما هر چی در مورد مای بی بی یاد گرفیتم از اینجا یاد گرفتیم.
پس باید همیشه کنارش باشیم.
سپاس
سلام
جسارتا از php شی گرا ها را نیز کاملا مسلط هستید؟Heart
پاسخ
بنده نیز در صورت داشتن وقت کمک خواهم کرد.
پاسخ
Information 
با سلام به دوستان عزیز
من با html و css کار کردم و تواناییش رو دارم، خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم
هرکجا باشم، آسمان مال من است ....
http://montaher.ir/forum
http://loknat.org/forum
پاسخ
با سلام
بنده با تمامی قسمت های مای بی بی آشنایی دارم و همچنین در مورد ادیت برخی پلاگین ها.
در زمینه پاسخگو اعلام آمادگی میکنم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [ترجمه] دعوت به همکاری Pars 18 12,618 ۱۳۹۱/۱۲/۲۳، ۱۶:۰۴:۱۵ عصر
آخرین ارسال: yaser0421
  [MyBBIran] دعوت به همکاری برای توسعه فعالیت های مای بی بی ایران Pars 50 24,468 ۱۳۹۱/۱/۱۶، ۰۶:۲۰:۱۴ صبح
آخرین ارسال: akbareshghi
  دعوت به همکاری با مای بی بی ایران Pars 0 4,485 ۱۳۹۰/۴/۴، ۲۳:۴۵:۳۱ عصر
آخرین ارسال: Pars
  دعوت به همکاری با پشتیبانی MyBB در ایران Pars 3 5,669 ۱۳۸۹/۷/۳۰، ۱۵:۲۶:۵۷ عصر
  غیبت یک ماهه Pars و دعوت به همکاری Pars 0 3,859 ۱۳۸۹/۴/۶، ۰۰:۱۷:۰۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان