هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقاد به انجمن بزرگ مای بی بی ایران!!!
سلام دوستان
با عرض پوزش که تاپیک زدم
چون هر چی گشتم تاپیک انتقادات و پیشنهادات این انجمن رو که میبایست توسط مدیریت کل زده میشد پیدا نکردم!
اگه شما میدونید لینکش رو بدید
اگه هم نه که همینجا میگم
من چند وقتیه(مدت خیلی طولانی) یه مشکلی دارم که هیچکس بهش رسیدگی نمیکنه
یعنی یه تاپیک پر از (به اصطلاح) اسپم های من شده که چرا به مشکلم رسیدگی نمیکنید!
اگه مدیران کم لطفی میکنند که یه فکری به حال مدیران بکنید
اگه این انجمن دیگه نمیخواد رایگان پشتیبانی بده بگید واسه هر سوالمون پول واریز کنیم
اگ مشکلمون حل شدنی نیست بگید حل نمیشه،خودتو و ما رو معطل نکن
اگه کسی بلد نیست بازم بگین
ولی اگه نه
هیچکس حتی وقتش رو هم نمیذاره که رسیدگی کنه،باید بگم که این یه اشکال بزرگه!
و اعتبار این انجمن رو زیر سوال میبره
چون تنها من نیستم
میدونم الان یه برخورد جدی با من میشه،ولی بازم اشکالی نداره.من قبلا هم به مدیریت کل این انجمن پ.خ داده بودم.نه ایشون رسیدگی کردن نه بقیه مسئولان سایت
منم مجبور شدم تاپیک بزنم
و به نظرم این سایت کم کم داره تبدیل میشه به یک منبع درآمد برای کاربران بزرگش.نه یک انجمن پشتیبانی
امیدوارم تو سال جدید این انجمن روح تازه بگیره و به کار اصلیش که همون پشتیبانی هست برسه!Smile
Group360.ir
Smileانجمن تفریح و سرگرمیSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطsir_rahim (۱۳۹۲/۲/۱۵، ۱۲:۵۴:۴۸ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۲/۲۱، ۰۱:۰۰:۰۶ صبح) ، Iran511 (۱۳۹۲/۲/۲۱، ۲۱:۱۴:۳۰ عصر) ، mrramin (۱۳۹۲/۲/۲۱، ۲۱:۴۹:۵۸ عصر) ، rfatehi (۱۳۹۲/۲/۲۲، ۱۱:۲۵:۳۹ صبح) ، sampel (۱۳۹۲/۴/۱۲، ۰۷:۳۷:۲۲ صبح) ، bi_ta (۱۳۹۲/۱۱/۲، ۱۹:۳۶:۱۲ عصر)
دوست خوب من تو انجمنی که خودتون هم می گید بزرگ هست این چیزا معمولی هست که مدیران و پاسخ گو ها ارسال شما رو نبینن

تاپیک سوالات بی پاسخ هست می تونسید لینک بدید ! تا بررسی بشه

ببییند اینجا 16,701 عضو هست هر کدومشون اگه بخوان به خاطر این که جوابشون دیر شده یه بار تایپک بزنن و انتغاد کنن دیگه .................. Smile)))))
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطPoorya-P (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۲۵:۵۷ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۲/۲۱، ۰۱:۰۰:۱۶ صبح)
سلام
موافقم
تعداد پاسخگویها کمه! به چند نفر سمت بدن حل میشهBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط123456 (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۴:۱۶:۴۵ عصر) ، SGN (۱۳۹۲/۲/۱۲، ۱۰:۵۰:۰۷ صبح) ، mhy (۱۳۹۲/۲/۲۱، ۰۱:۰۰:۱۰ صبح) ، rfatehi (۱۳۹۲/۲/۲۲، ۱۱:۲۵:۵۳ صبح)
گاهی اوقات یه انجمن در عین بزرگی کوچیک هم میتونه باشهBlush
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۲/۲۱، ۰۱:۰۰:۱۳ صبح) ، rfatehi (۱۳۹۲/۲/۲۲، ۱۱:۲۶:۰۲ صبح)
نقل‌قول: تبدیل میشه به یک منبع درآمد برای کاربران بزرگش

دوست عزیز و سایر دوستان عزیز، قطعا روی صحبتتون با من نبوده که بخوام جواب بدم، اما باور کنید من هم هیچ درآمدی از اینجا ندارم، و طبیعی هست که کار و زندگی دارم، و منطقی هست زمانی رو هم که برای پاسخگویی به سؤالات اینجا قرار دادم به مشکلاتی بپردازم که کمکی از دستم بر می آید

خیلی از دوستان دیگه هم همینطور هستند، اگر درآمدی اینجا داشته باشه قطعا به مدیر کل نهایتا اگر شریکی داشته باشه، پس نمیشه از همه انتظار داشت اینجا پاسخ بدن، باور بفرمایید رنگ بالا و پایین توی این انجمن هم هیچ افتخاری برای من و سایر همرنگ ها به احتمال زیاد نخواهد بود

اگر هم اینجا هستم چون زمانی اینجا به رایگان یک سری مطالب به من آموخته شده، و حالا به گونه ای جبران میکنم، هرچند فکر میکنم با بیش از 800 پست، جبرانش هم دیگه انجام شده باشه و درحال حاضر هیچ انگیزه ای هم دیگر ندارم

نکته ی پایانی اینکه هیچکس دقیقا نمیدونه یک مشکل رو آیا کسی جوابش رو بلد هست یا نه؟ که مثلا اگر من پاسخگو بدونم کسی جواب فلان سؤال رو نمیدونه بیام بگم آقا کسی بلد نیست تا تکلیفتون مشخص بشه، و از طرفی نمیشه هم که هر کسی تاپیکتون رو دید و بلد نبود بیاد یه پست بزنه اعلام حضور کنه و بگه بلد نیستم، بلد نیستم ...
خب قاعدتا اگر کسی بلد باشه میاد میگه، و پس اگر جوابی گفته نشده یا به احتمال زیاد کسی بلد نبوده، یا به احتمال ضعیفتر کسی ندیده
درهرحال امیدوارم شما هم پاسخ مشکلتون رو دریافت کنید
موفق باشید
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۲/۲/۲۱، ۰۲:۰۳:۵۱ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۲/۲/۲۱، ۰۲:۰۷:۲۱ صبح) ، Pishro (۱۳۹۲/۲/۲۱، ۱۲:۵۲:۲۰ عصر) ، Iran511 (۱۳۹۲/۲/۲۲، ۱۹:۲۹:۵۵ عصر) ، ScoRPioN2 (۱۳۹۲/۳/۱۵، ۰۲:۳۹:۲۸ صبح) ، bi_ta (۱۳۹۲/۱۱/۲، ۱۹:۳۷:۵۱ عصر)
حرف شما درسته جناب myavarahmadi
ولی باور بفرمایید مشکل انجمن های پشتیبانی مای بی بی چیز دیگه ایه، چرا انجمن وی بی ایران با اون همه کاربر و سوالات جدید، تقریبا هیچ سوالی رو بی جواب نمیزاره؟
با تمام احترامی که برای جناب پارس قائلم، ولی به نظر من ایشون در این رکود و خمودگی "مای بی بی" در ایران نقش زیادی دارن. مدیر انجمن مای بی بی ایران باید تنش ها و تفرقه ها رو به حداقل می‌رسوند تا یه عده با رفتارهای بچگانه شون باعث دلسردی همه از مای بی بی نشن.
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۲/۲۲، ۰۰:۰۲:۲۳ صبح) ، Pishro (۱۳۹۲/۲/۲۲، ۱۱:۰۶:۱۷ صبح) ، rfatehi (۱۳۹۲/۲/۲۲، ۱۱:۲۷:۵۹ صبح) ، unipaper (۱۳۹۲/۳/۹، ۱۸:۳۳:۳۰ عصر) ، ScoRPioN2 (۱۳۹۲/۳/۱۵، ۰۲:۳۷:۴۷ صبح) ، bi_ta (۱۳۹۲/۱۱/۲، ۱۹:۳۸:۱۹ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۱۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۰۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۴۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان