هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برخی مشکلات قالب جدید
سلام به همگی دوستان گل بیخشید که دوباره مزاحمتون میشم چند تا سوال داشتم

1-چرا بعضی از تصاویر قالب لود نمیشه؟؟؟از جمله لوگوی نسخه قابل چاپ،شکلک های که هنگام نوشتن متن سمت راست و بالای قسمت نوشتاری وجود داره،امتیاز مطالب

2-می خوام اون قسمت پایین(فوتر)همون قسمتی که بازگشت به بالا و پیوند سایتی RSS و غیره داره از کجا میتونم ویرایشش کنم؟؟

3-چطوری می تونم یک اطلاعیه برای اعضا بفرستم؟؟؟این اطلاعیه طوری باشه که بعد از ثبت نام شدن کاربر جدید بلافاصله بهش ارسال بشه

اینم انجمن

http://galoft.ir/forum/
پاسخ
نقل‌قول: 1-چرا بعضی از تصاویر قالب لود نمیشه؟؟؟از جمله لوگوی نسخه قابل چاپ،شکلک های که هنگام نوشتن متن سمت راست و بالای قسمت نوشتاری وجود داره،امتیاز مطالب

عکس ها به درستی اپلود نشده است مسیر عکس رو بررسی کنید منظور عکس های که لود نمیشن و عکس هاشو در مسیری که باید باشه قرار بدید

نقل‌قول: 2-می خوام اون قسمت پایین(فوتر)همون قسمتی که بازگشت به بالا و پیوند سایتی RSS و غیره داره از کجا میتونم ویرایشش کنم؟؟
قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > Footer Templatesی > footer

از قسمت بالا می تونید ویرایش کنید

نقل‌قول: 3-چطوری می تونم یک اطلاعیه برای اعضا بفرستم؟؟؟این اطلاعیه طوری باشه که بعد از ثبت نام شدن کاربر جدید بلافاصله بهش ارسال بشه

از پلاگین خوش امد گویی می تونید استفاده کنید بگردید تو انجمن هست بعد عضویت پیام خصوصی می فرسته
من لینک از سایت مرجع رو داشتم
http://mods.mybb.com/view/pm-on-registration

تو این انجمن هم معرفی شده قبلا Wink

البته پلاگین بالا برا ی1.4 معرفی شده که فکر کنم با استفاده از اموزش ارتقاع پلاگین بتونید درستش کنید
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطariyumand (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۶:۲۳:۳۶ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۲:۴۷:۰۲ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۳:۱۳:۲۳ عصر)
خیلی ممنون دوست گرامی

مشکل اول این بود که لینک قسمتی از تصاویر در کد های نوشته شده در فولدری به نام منتخب بود !!و این پوشه در داخل پوشه عکس ها تو cpanel قرار می گرفت و عکس های دیگه رو باید تو خود پوشه عکس ها میزاشتم اما خوب کل عکس ها تو پوشه منتخب بود و منم همونطور آپلودشون کردم Big Grin اما بعد اینکه شما گفتین چک کنم این موضوع رو مشکل حل شد البته هنوز مشکلات شکلک هایی که گفتم حل نشده و عکس هاشون هم تو پوشه image نبود!!!!!

اما مشکل دوم من قبلا به اون قسمت سر زده بودم اما خوب من می خوام لینک تماس با ما رو تغییر بدم اما اونجا لینکی قرار نداشت واسه همین در اینجا سوالم رو مطرح کردم تا ببینم آیا جای دیگه ای به غیر اون هست یا نه

دمت گرم تقریبا 80 درصد مشکلاتم حل شدHeart
پاسخ
نقل‌قول: اما مشکل دوم من قبلا به اون قسمت سر زده بودم اما خوب من می خوام لینک تماس با ما رو تغییر بدم اما اونجا لینکی قرار نداشت واسه همین در اینجا سوالم رو مطرح کردم تا ببینم آیا جای دیگه ای به غیر اون هست یا نه

خوب برای تغییر تماس با ما تو همون قسمت ویرایش کنید کد زیر ر و

کد:
<a href="{$mybb->settings['contactlink']}">{$lang->bottomlinks_contactus}</a>
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطariyumand (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۲۲:۱۷:۳۲ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۲:۴۷:۰۵ عصر)
ممنون
پاسخ
سلام من ي تازه وارد هستم و زياد آشنايي ندارم يک سوال داشتم تو انجمنم ي مشکلي دارم

وفتي روي ي انجمن کليک ميکنم و وارد انجمن ميشم ديگه دکمه بازگشت و عقب نداره مثلا ببينيد :

http://upload7.ir/images/61654762858219996889.jpg

ولي در انجمن هاي ديگه ببينيد چطوره :

http://upload7.ir/images/84848930242554637229.jpg
حالا بايد چ کار کنم ک اين مشکل رفع بشه ميششه کمکم کنيد ؟

و اين ک چطوري اسم ها رو تغيير رنگ رو بلدم جوري ک برق بزنه يا رنگين کماني بکنم خيلي ممنون مميشمم جواب بديد

موفق باشيد
پاسخ
شما navigation نداره قالبتون

بریا دومی هم توی انجمن جستجو کنید ، استایل نام کاربری
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطsajadmentalist (۱۳۹۲/۳/۱۳، ۲۰:۱۳:۵۹ عصر)
خب باید چطوری navigation رو نصب کرد ؟
پاسخ
نصب نمیخواد از وجود این کد در قالب سایتتون در بخش header مطمئن بشید :

<navigation>
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطsajadmentalist (۱۳۹۲/۳/۱۳، ۲۰:۱۳:۵۴ عصر)
خیلی ممنون عزیز درست شد

فقط ی مشکلی دارم اونم نمیتونم چت روم رو نصب کنم میشه برام انجام بدی ؟؟؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان