هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه مشکل و یه درخواست
دوستان من خیلی اتفاقی و به صورت یهو هدر یکی از انجمنام به اندازه تقریبا 5 سایت رفت به سمت چپ و جالب اینجاس که هدر به صورت کامل نمایش داده میشه یعنی از کادر هدر خارج نشده فقط سمت راستش یهو کوچیک شد و منوی زیرش رفت بالا یعنی اون قسمت بهم ریخت.

و درخواست این که ایا پلاگینی هست که وقتی یه لینک میذاریم مثه جوملا به صورت اتوماتیک اسم اون لینک رو بیاره؟
مثلا وقتی ادرس این انجمن رو میذاریم http://community.mybbiran.com/
بعد از ارسال بشه انجمن مای بی بی
پاسخ
در خصوص مشکل اول باید بگم که فکر نکنم مشکل خاصی باشه دوباره رفرش کنید اگر درست نشد قالب را دوباره نصب کنید.امیدوارم درست بشه.

درمورداون فکر نکنمم پلاگینی باشه.اگر گوگل سئو نباشه چیز دیگه ای نیست و باید به صورت دستی کد بدید و لینکهای خاصی رو تعریف کنید که وقتی لینک را وارد میکنن تبدیل به اسمش بشه و لینک دار باشه.

موفق باشی دوستان.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
نصب قالب برای من پروسه ی خیلی طولانی و بدی هست چون متغیرهای زیادی رو روش نصب کردم و جمع کردن لیست این متغیرها دوره کردن دوباره ی کل انجمن مای بی ب هست.
در مورد دومی هم اینکه لینک براش تعریف کنم که غیر معقوله این همه پیج و سایت توی نت هست که من باید همه رو تعریف کنم خوب اگه بخوام اینجوری کنم از همون فیلتر کلمات مای بی بی استفاده میکنم.
پاسخ
با سلام
سیستم مدیریت محتوای جوملا یک سیستم کاملا مستفل هستش و بسیار متفاوت با سیستم های انجمن ساز
در مای بی بی فقط می توانید نوشته ها را لینک بدهید و پلاگینی در این مورد وجود ندارد.
در مورد تغییر هدر
چک کنید با مرور گر های مختلف
و اینکه موقعیت هدر در فایل global.css بصورت پیکسل است یا درصدی تعریف شده است.
پاسخ
مشکل حل شد خوشبختانه موردی نبود سایز مرورگر تغییر کرده بود.

اگه ادریتور جوملا و این افزونه ای که گفتم قرار میگرفت برای مای بی بی خیلی عالی میشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۱۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۲۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۲۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان