هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین اخرین ارسالی ها
برید به قسمت پلاگین ها و فعالش کنید و بعد هم برید به تنظیمات آخرین ارسالی ها و روشنش کنید
پاسخ
داداش اصلا تو قسمت پلاگین ها همچین چیزی وجود نداره؟
یعنی کجا رو اشتباه رفتم ؟
www.froum.galikeshcity.com
پاسخ
شما اصلا پلاگین رو فعال کردید ؟!
پاسخ
ببینید میشه کلا از اول یه توضیح کامل بدید من چطور این پلاگین رو نصب کنم ؟
بعد از اینکه دانلودش میکنم و از حالت فشرده خارجش می کنم چند تا پوشه بهم میده که هر کدوم رو محتویاتش رو داخل جایی که همنامشه توی هاست آپ می کنم اما خبری نیست ازش ؟
راستی نمایش جدولی آخرین ارسالهام هم از بین رفته و پایین انجمن نشونش نمیده اینو چکار کنم؟
پاسخ
خوب باید فایل ها رو تک تک بریزید توی هاستتون

مثل فایل images باید ریخته بشه توی images و فایل inc باید ریخته بشه توی inc

دقت کنید که فایل رو بریزید نه پوشه رو - مثلا شما چیزی که دانلود میکند به طور مثال مسیرش اینه:

inc > plugins > lastpost.php

شما نباید پوشه inc رو برزید توی هاستتنون بلکه باید برید و فایل lastpost رو توی مسیری که خودش گفته بریزید

این از این

بعد که تک تک فایل ها رو ریختید میرید توی کنترل پنل مدیریت - بعد پیکربندی و بعد پلاگین ها و بعد پلاگین مورد نظر رو که یا روبروش نوشته نصب و فعال سازی یا غیرفعال ، فعال می کنید

اینم از این

بعضی از پلاگین ها بعد از فعال کردن باید برید توی پیکربندی و بعد تنظیمات پلاگین مربوطه رو روشن کنید

اینم از این / با علی
پاسخ
آخ که فدات شم جیگر طلا
فقط ببینم تعداد پست هاش زیادتر از 10 تا نمیشه
مثلا 20 تا نشون بده
پاسخ
برو توی تنظیماتش توی پیکربندی و 10 رو بکن 20 یا 30 یا 40
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۲۳:۳۱:۰۶ عصر)
سلام به همه دوستان یه سوال داشتم من می خوام پلاگین آخرین ارسالی ها/تبلیغات و اعلانات انجمن رو با لای انجمنم داشته باشم چی کارباید کنم الان تبلیغات و آخرین ارسالی ها هست ولی وقتی پلاگین اعلانات رو میزنم نمی یاد
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
پلاگین اعلانات
متغییر داره برید تو تاپیکش یکی لاز دوستان متغییر را معرفی کرده
برای جا به جایی هم باید به بخش مربوط(هدر یا ایندیکس) برید سپس متغییر مربوط را جا به جا کنید و در جای مربوطه که مایلید قرار دهید
اکثر متغییر ها در تاپیک همان موضوع گفته شده اند اگر نگفتند بگویید تا بگم عزیزHeartCool
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
سلام من نصب کردم و پلاگین رو میاره اما آخرین موضوعها را نشان نمی ده مشکل از کجاست
اینم سایتم www.jezhwanet.com
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان