هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین اخرین ارسالی ها
دوستان عزیز :
سلام : یه سوال خیلی پیش و پا افتاده دارم ( من قبلا با وی بی کار کرده بودم و با سی پنل : الان شده مای بی بی و دایرکت ادمین خیلی باهاش راهت نیستم : یه چیزی رو می دونم باید بگردن تا پیداش کنم !!!! ) ....
این میگید : کد {$repost} در header templates-header قرار بگیره کجا قرار داره ؟؟؟ چه طوری ؟

( در ویی بی کد بندی و قسمت کد نویسی پیشرفته ای داشت ... در مای بی هم همین طوره ؟ یعنی باید از داخل داشبور پیداش کنم ؟ ) یا باید وارد هسات بشم وفایل index رو پیدا کنم واین کد رو داخلش بزارم >؟
واین کد باید در کدوم خط قرار بگیره ؟ ( در سی پنل شماره خط کد نویسی بود : وراهت بودیم ولی در دایرکت ادمین باید همش بگیردم )...
دوستان این سوال من واقعا ..... است !!! : واقعا شرمند : ( خیلی خستم کرده ) . Blush
یا علی .
MYBB از April 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
سلام دوست عزیز . نگران نباش فرق چندانی بین مای بی بی و VB نیست ، و Mybb خیلی بهتره (اعتماد به نفس!)
.............
ببین ، بله در اینجا هم مثل VB داشبورد داریم . البته با اسامی دیگه و نیازی به استفاده از هاست برای دسترسی به کدها نیست .
برای مثال سوال شما ، اول کنترل پنل ادمین می رید . بعد از تب های بالا قالب و پوسته رو انتخاب کنید و از سمت راست روی قالب کلیک کنید .(میانبر هم داشت!)
بعد قالب مورد نظرتون رو پیدا کنید .در صفحه ی جدید می بینید که کدهای قالب در گروه بندی های مختلف قرار گرفته که یکیش همون هست که گفتین .header templates، بعد از انتخابheader ، وارد کدهاش می شید و این متغیر رو داخلش قرار می دین .
(این که کجا قرار بدین و کجا در صفحه ی اصلی قرار می گیره با چند بار امتحان متوجه می شید)

بازم سوال داشتی بپرس .
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۲۴، ۱۲:۵۶:۰۲ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۱/۲۴، ۱۵:۵۷:۴۷ عصر) ، MYBB (۱۳۸۹/۱/۲۶، ۱۳:۴۲:۰۰ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۲۶، ۱۴:۵۶:۳۵ عصر)
داداش معین عزیز :
خیلی ممنون : اعصابم ریخته بود : بهم : دمت گرم خیلی حال داد : دقیق و خیلی کامل گفته بودی : Shy
از این به بعد سرت رو می برم : همش سوال می پرسماااااااااااا ....... Tongue
ابن آخری ارسالی ها خیلی نیاز بود که هل شد ....... خیلی چیزای دیگه ای هم می خوام : Smile
بازم تشکر می کنم .
MYBB از April 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطs.moein.h (۱۳۸۹/۳/۱۳، ۰۲:۲۶:۵۳ صبح)
سلام یک سوال در مورد پلاگین اخرین ارسالی ها
میخواستم ببینم چه طور میشه کد هاش رو تغییر داد که اول که داره صفحه لود میشه از باکسش بیرون نزنه یعنی اگه من اخرین ارسالها رو بزارم بیست کل صفحه رو میگیره تا بره تو باکس و راه بیفته اینم بگم یه جا دیدم این مشکل رو نداشت ممنون میشم راهنمایی کنید ...Heart
پاسخ
دوست گرامی
پلاگین توسط سازنده پلاگین حمید باسازی شده و دچار این مشکل دیگر نیست از قسمت پلاگینها دانلود کنید
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطmahtab khanom (۱۳۸۹/۳/۱۳، ۰۷:۴۶:۰۰ صبح)
با تشکر اون رو هم گرفتم ولی همون مشکل رو داره خودتون میتونید ببینید
پاسخ
لینک سایتتون رو طبق قوانین قرار دهید ببینم .
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۳/۱۳، ۲۰:۲۷:۰۹ عصر) ، sia1 (۱۳۸۹/۳/۱۴، ۱۴:۳۱:۴۴ عصر) ، saeli (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۰۲:۴۶:۲۰ صبح)
سلام به دوستان عزیز
من پلاگین اخرین ارسالی ها رو بصورت کد های html میخوام بزارم تو یه سایت دیگه که اونجا نمایش داده بشه
خواهش میکنم کمک کنید بدجوری گیر کردم
پاسخ
جناب کوین اموزشش رو گزاشتند :
http://community.mybbiran.com/thread-982.html

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۷/۲۲، ۲۳:۳۱:۳۸ عصر)
(۱۳۸۹/۱/۳، ۱۸:۴۰:۳۰ عصر)s.moein.h نوشته است: سلام .. من پلاگین آخرین ارسالی ها (متحرک) رو نصب کردم .http://community.mybbiran.com/thread-21.html
ولی نمیاد در صفحه اول .. می شه متغیرش روبگید و باید در کجا فرار بگیره ؟؟

سلام دوستان
این پلاگین رو چطور نصب کنم ؟
یکی آموزش بده من ناشی هستم
بعد از دانلودش تمام محتویات پوشه هاش رو توی هاستم و در جاهای مشخص خودش آپ کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاد که ؟؟؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان