هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[صلوات] ذکر دسته جمعی صلوات برای حاجت ها
درود،

این قسمت را با رونمایه برداری از سایت یکی از دوستان خوبم ایجاد می کنم.

حتما خیلی از شما حاجت هایی دارید که دوست دارید خیلی زود به آن ها برسید. خب یکی از این راه های رسیدن ذکر صلوات است.

حتما می دانید که اگر سایرین برای مشکل شما دعا کنند، دعا زود تر مستجاب می شود.

حال با این پیش گفتار، هدف ما از این تاپیک این است که هر دوستی مشکلی دارد ما برای حل مشکل او تعداد زیادی صلوات مثلا 1400 تا به نیت 14 معصوم نذر می کنیم و هر یک از ما تعدادی از آن مثلا 100 تا را بر عهده می گیرد و در پایان هم برای حل مشکل این دوست عزیز دعا می شود.

خب به این شکل هم تعداد زیادی صلوات برای این دوست فرستاده می شود و هم اینکه خودمان در فرستادن تعداد زیادی صلوات نقشی را بر عهده گرفته ایم.
البته ما در اینجا صلوات ها را دُرنا می نامیم.

هر کس که می خواهد در این امر شرکت کند، کافیست با ارسال یک پست در تاپیک، عنوان حاجتی که در آن زمان برای آن صلوات فرستاده می شود، تعداد صلوات هایی که بر عهده می گیرد و تعداد باقیمانده را نیز بیان کند تا نفر بعد هم بداند موضوع فرستادن صلوات ها و چه تعداد صلوات باقی مانده و هر تعداد که دوست دارد بر عهده بگیرد.

با تمام شدن صلوات مربوط به هر حاجت یا امر مهم، ما صلوات های حاجت بعدی را دوباره شروع خواهیم کرد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۲/۱/۵، ۱۸:۱۴:۴۹ عصر) ، seyyed28 (۱۳۹۲/۱/۵، ۱۸:۲۵:۱۷ عصر) ، flaov (۱۳۹۲/۱/۵، ۱۹:۰۲:۵۱ عصر) ، - LORD - (۱۳۹۲/۱/۵، ۲۲:۲۸:۱۸ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۲/۱/۶، ۰۰:۴۲:۲۲ صبح) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۷:۵۱:۴۲ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۸:۳۴:۳۷ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۹:۲۳:۳۷ عصر) ، the wolf (۱۳۹۲/۱/۷، ۱۰:۴۶:۵۰ صبح) ، alireza13 (۱۳۹۲/۱/۷، ۱۲:۳۸:۲۹ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۲/۱/۷، ۲۱:۱۰:۴۹ عصر) ، aslani606 (۱۳۹۲/۱/۱۰، ۲۱:۳۹:۱۱ عصر) ، tcp (۱۳۹۲/۱/۱۰، ۲۲:۴۱:۳۵ عصر) ، K@Z3M (۱۳۹۲/۱/۱۰، ۲۳:۴۹:۵۶ عصر) ، reza-ss (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۰۱:۵۲:۳۵ صبح) ، siavashbam1 (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۰۸:۲۳:۲۷ صبح) ، Iran511 (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۲:۲۱:۴۷ عصر) ، mrramin (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۲:۲۷:۲۹ عصر) ، minoor (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۶:۲۵:۱۸ عصر) ، ScoRPioN2 (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۷:۳۸:۳۰ عصر) ، fatemebanoo (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۳۸:۲۹ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۵۲:۴۵ عصر) ، msalamti (۱۳۹۲/۱/۱۳، ۰۸:۱۶:۰۸ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۲/۱/۱۳، ۲۳:۳۰:۳۵ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۲/۱/۱۵، ۰۱:۲۲:۲۷ صبح) ، mohammadreza477 (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۰۲:۳۶:۵۵ صبح) ، geo (۱۳۹۲/۱/۲۰، ۰۰:۵۲:۰۸ صبح) ، irna (۱۳۹۲/۱/۲۶، ۰۶:۵۴:۰۲ صبح) ، texas (۱۳۹۲/۱/۲۶، ۱۷:۳۱:۳۵ عصر) ، artgame (۱۳۹۲/۱/۲۶، ۱۸:۲۹:۱۵ عصر)
خب حاجت نخست:
برای "شفای تمامی بیماران" و "قبول دعا و نذر دوستان" و "رسیدن سریع همه به حاجت هاشون" 1400 تا صلوات به نیت 14 معصوم نذر می کنیم.

خودم 200 تارو بر عهده می گیرم
باقیمانده 1200 عدد

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطflaov (۱۳۹۲/۱/۵، ۱۹:۰۲:۵۴ عصر) ، 123456 (۱۳۹۲/۱/۵، ۲۰:۳۹:۱۰ عصر) ، - LORD - (۱۳۹۲/۱/۵، ۲۲:۲۸:۰۲ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۹:۱۸:۲۸ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۲/۱/۶، ۲۰:۲۸:۴۸ عصر) ، minoor (۱۳۹۲/۱/۷، ۰۹:۳۶:۳۵ صبح) ، aslani606 (۱۳۹۲/۱/۱۰، ۲۱:۳۹:۱۴ عصر) ، fatemebanoo (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۳۸:۴۴ عصر)
با سلام . تبریک بخاطر این کار زیبا

50 صلوات سهم من

موند 1150 صلوات
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۲/۱/۵، ۲۳:۲۶:۲۵ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۹:۲۳:۴۵ عصر) ، fatemebanoo (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۳۸:۵۱ عصر)
50 Heart

موند 1100 صلوات
احترام مثل لباس میمونه به بعضی‌‌ها میاد ، به بعضی‌‌ها نمیاد .....

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۲/۱/۵، ۲۳:۲۶:۲۶ عصر) ، aslani606 (۱۳۹۲/۱/۱۰، ۲۱:۳۹:۱۸ عصر) ، fatemebanoo (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۳۸:۵۴ عصر)
100 تاش مال من!
1000 تا صلوات دیگه مونده.Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۳:۵۱:۴۰ عصر) ، aslani606 (۱۳۹۲/۱/۱۰، ۲۱:۳۹:۲۰ عصر) ، fatemebanoo (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۳۸:۵۹ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۲/۱/۱۳، ۲۳:۳۰:۴۸ عصر)
300 صلوات هم برای بنده
مانده 700 تای دیگر...
پاسخ
 سپاس شده توسطa.armaney (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۹:۲۳:۲۵ عصر) ، Pars (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۹:۳۶:۵۲ عصر) ، aslani606 (۱۳۹۲/۱/۱۰، ۲۱:۳۹:۲۲ عصر) ، fatemebanoo (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۳۹:۰۳ عصر)
100 صلوات هم من میفرستم
موند 600 تا

انجمن در کار نیست فقط محض وخت گذرونی و یادگیری از اساتید هستم
Heart Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۹:۳۶:۵۱ عصر) ، aslani606 (۱۳۹۲/۱/۱۰، ۲۱:۳۹:۲۴ عصر)
سلام امیدوارم همه به ارزوهاتون برسید . ترخدا برا منم دعا کنید به ارزوم برسم مشکلم حل شه
100 تاشم من میفرستم
باقیمونده 500
پاسخ
 سپاس شده توسطa.armaney (۱۳۹۲/۱/۷، ۰۸:۴۵:۳۱ صبح) ، minoor (۱۳۹۲/۱/۷، ۰۹:۳۶:۲۹ صبح) ، Pars (۱۳۹۲/۱/۷، ۱۰:۰۷:۴۳ صبح) ، aslani606 (۱۳۹۲/۱/۱۰، ۲۱:۳۹:۲۶ عصر) ، fatemebanoo (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۳۹:۱۱ عصر)
بسم الله الرحمن الرحیم
50 تا برا من تا پایان امروز
450 باقیمانده
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۲/۱/۷، ۱۰:۰۷:۴۱ صبح) ، aslani606 (۱۳۹۲/۱/۱۰، ۲۱:۳۹:۲۸ عصر) ، fatemebanoo (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۳۹:۱۴ عصر)
50 تا دیگه خودم Heart
400 تا مونده
احترام مثل لباس میمونه به بعضی‌‌ها میاد ، به بعضی‌‌ها نمیاد .....

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۲/۱/۷، ۱۴:۳۴:۴۰ عصر) ، aslani606 (۱۳۹۲/۱/۱۰، ۲۱:۳۹:۳۰ عصر) ، minoor (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۶:۲۶:۰۱ عصر) ، fatemebanoo (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۳۹:۲۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تصاویر : مرگ دسته جمعی 230 فوتبالدوست درجام جهانی 2010 آفریقای جنوبی mrxtazi 0 1,412 ۱۳۸۹/۴/۱۳، ۲۲:۱۵:۱۵ عصر
آخرین ارسال: mrxtazi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان