هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Out Bar برای نمایش آمار انجمن در امضا (بسیار مفید)
با سلام
به تازگی دوباره فرصت کردم که بر روی ما بی بی کار کنم و تصمیم گرفتم به عنوان اولین افزونه شیوه نمایش آمار انجمن در امضا را به شما دوستان آموزش بدم که خیلی کاربردی هست و برای تبلیغ انجمن شما می تواند مفید باشد نمونه اش در زیر و همچنین امضای من قرار دارد.
[تصویر:  outbar.php]

1- برای این کار لازمه شما دوستان بسته Out Bar را دانلود کنید (دانلود Out Bar)
2- بعد از آن دوفایل را در پوشه اصلی که public_html هست بارگذاری کنید
3- فایل outbar.php را باز کنید که ما فقط به اطلاعات زیر نیاز داریم:
کد php:
$color = array(255255255); //Color of text -(Red, Green, Blue)  (0,0,0)=White  (255,255,255)=Black
$forum_name "IranMy.ir"//Forum name
$image_src "./bar.png"//Address of bar or logo bar
$image_logo false// true:when logo bar - false:when bar and text instead of logo
$logo_size 0// logo size for padding left 
در این قسمت که تنظیمان outbar هست شما اول رنگ متن خودتون را دارید($color) که در یک array قرار دارد که طبق RGB می توانید بهش شدت رنگ بدهید توجه کنید که عدد هر رنگ از 0 تا 255 است. برای مثلا الان سفید هست که هر سه رنگ را باشدت 255 دادم.
خط دوم که $forum_name هست شما آدرس یا اسم انجمنتون را می نویسید دقت کنید که اسم باید به انگلیسی باشه.
خط سوم که $image_src هست آدرس تصویری هست که می خواهید متنتون روش نوشته بشه مثلا من الان یک تصویر گردینت ساده که به صورت زیر هست را انتخاب کردم
[تصویر:  bar.png]
توجه کنید که تصویر انتخابی شما باید با فرمت png باشه
در خط شماره چهار تعیین می کنید که متن یا همون نام انجمن نوشته بشه یا نه به عبارتی تعیین می کنید در تصویر $image_src لوگو دارید یا نه که false و true مقادیرش هست
در خط آخر اندازه اون لوگویی هست که شما به جای متن قرار می دهید.
بعد از این تنظیمات شما لازمه که به عنوان تصویر آدرس http://forumurl.tld/outbar.php را به عنوان عکس در امضاتون قرار بدهید که به سادگی آمار انجمن شما را در امضاتون قرار می دهد.

راستی خوشحال می شوم دوستان نمونه های خودشون را بسازند و به اشتراگ بگذارند اگر هم سوالی هست همین جا بپرسید.
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۲/۱/۴، ۱۱:۳۴:۲۵ صبح) ، majid01 (۱۳۹۲/۱/۴، ۱۲:۳۴:۰۴ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۲/۱/۴، ۱۲:۵۴:۳۰ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۲/۱/۴، ۱۹:۰۰:۳۳ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۲/۱/۴، ۲۱:۰۸:۰۰ عصر) ، maneoo (۱۳۹۲/۱/۶، ۰۰:۵۲:۴۶ صبح) ، Mohsen.M (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۲۰:۰۶:۵۸ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۲۳:۳۲:۲۷ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۳، ۱۱:۲۳:۳۴ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۲/۳/۱۴، ۱۲:۰۷:۰۹ عصر) ، hadikh73 (۱۳۹۲/۳/۱۴، ۲۲:۰۹:۱۱ عصر) ، salehkhan (۱۳۹۲/۳/۱۹، ۱۹:۲۱:۲۹ عصر) ، armanb (۱۳۹۲/۶/۱۳، ۱۳:۲۹:۳۸ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۷:۰۲:۱۵ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۳/۱/۳، ۲۱:۰۵:۱۵ عصر)
کسی از دوستان از این سیستم استفاده نمی کنه؟Exclamation
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۲/۱/۱۳، ۰۲:۰۵:۴۵ صبح)
در مورد دانلودش کسی هس بتونه لینک مستقیم رو بده؟
پاسخ
نقل‌قول: در مورد دانلودش کسی هس بتونه لینک مستقیم رو بده؟
بفرمایید:
http://iranmy.ir/outbar.zip
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطHamed (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۶:۳۶:۳۱ عصر)
سلام
کسی مشکلی با دانلود این mod داره؟
پاسخ
لینک دانلود هر دو مشکل داره
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۴۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۳۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان