هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قیمت گزاری انجمن
با سلام

از اساتید محترم خواهش دارم با خلوص نیت یک قیمت واقعی و منصفانه برای انجمن اینجانب تعیین کنند

ادرس انجمن : http://www.ir-ligue.ir/

اطلاعات انجمن

تاسیس : مهر 91
تعداد عضو : 1900
اعضای فعال :90
ثبت نام روزانه به طور میانگین : 20 عضو
هاستینگ : نت افزار (نقره ای )
مهلت پایان هاستینگ : تیر ماه 92
بیشترین افراد انلاین در ساعات 5 عصر به بعد (قبل از عید نوروز البته که این امار به خاطر عید فعلا تقلیل یافته) 25 الی 30 عضو انلاین + 40 مهمان

رتبه حال حاضر در آلکسا : ایران 3.270 جهان : 170.126
شما زحمات کشیده شده تا به الان + خرجهای صورت گرفته رو هم اضافه کنید و یه قیمت عادلانه بدید
پاسخ
نمیخوام پارازیت بندازم ( Big Grin ) اما چرا آدرس غلط املایی داره؟ Cool لیگ رو اینجور می نویسند: League
پاسخ
 سپاس شده توسطAge Of (۱۳۹۲/۱/۴، ۱۰:۲۲:۴۰ صبح)
عزیزم دقیقا پارازیت انداختی
ligue فرانسویه
اونی که شما میگی انگلیشه Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطMohsen.M (۱۳۹۲/۱/۳، ۱۹:۱۱:۴۴ عصر)
باتوجه به مهلت باقی مانده هاستتون
هاست نقره ای که 89 هزار تومان به همراه دامین رایگان قیمت برای یک سال هستش و زمان باقی مانده شما تقریبا 4 ماه هستش. و باید دوباره هاست تمدید شود.

خوب با توجه به تعداد ارسالهای تقریبا خوب و رنک خوبی که دارید.
بنده می گم حداقل 600 هزار تومان- چون میدونم اداره کردن انجمن و رسوندنش به اینجا چقدر زحمت داشته و داره
پاسخ
 سپاس شده توسطAge Of (۱۳۹۲/۱/۴، ۱۰:۲۲:۳۴ صبح)
نمی خواهم نا امیدتون کنم ولی بیشتر از 100 تا 150 هزارتومان قیمتش نیست.Shy
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۲/۱/۳، ۲۰:۴۷:۵۵ عصر) ، Age Of (۱۳۹۲/۱/۴، ۱۰:۲۲:۳۰ صبح)
(۱۳۹۲/۱/۳، ۱۸:۲۳:۳۹ عصر)استاد نوشته است: باتوجه به مهلت باقی مانده هاستتون
هاست نقره ای که 89 هزار تومان به همراه دامین رایگان قیمت برای یک سال هستش و زمان باقی مانده شما تقریبا 4 ماه هستش. و باید دوباره هاست تمدید شود.

خوب با توجه به تعداد ارسالهای تقریبا خوب و رنک خوبی که دارید.
بنده می گم حداقل 600 هزار تومان- چون میدونم اداره کردن انجمن و رسوندنش به اینجا چقدر زحمت داشته و داره

مرسی از اینکه انصاف رو در نظرتون دخیل کردید Heart

(۱۳۹۲/۱/۳، ۱۹:۰۷:۳۳ عصر)Hamed نوشته است: نمی خواهم نا امیدتون کنم ولی بیشتر از 100 تا 150 هزارتومان قیمتش نیست.Shy

دوست من . یا ایران زندگی نمیکنی . یا جک گفتی بخندیم Big Grin
من انتظار ندارم قیمت میلیونی بدی . ولی شما اینجا واسه یه پلاگین ساده 20 هزار تومن قیمت میزارید تا اعتراضی هم میشه میگید براش وقت گذاشته شده . ولی برای یه انجمن که شش ماه عمر براش صرف کردم. برای جمع کردن و بقای کاربران وقت گذاشتم. حالا هزینه هایی که خرج کردم به کنار . هفت هزار موضوع مختلف. با تالارهایی که همشون پر از مطلبه و و و
اونوقت صد هزار تومن ؟ اینطور باشه سایتو آتیش بزنم وجدانم راحتتره تا اینکه بفروشمش. Heart
پاسخ
الان خدایش مشتری بیشتر از این دارید؟
پاسخ
 سپاس شده توسطAge Of (۱۳۹۲/۱/۴، ۱۰:۲۲:۲۱ صبح)
امروز برای خرید یک جفت کفش که رفته بودم نمایندگی آدیداس ساده ترین کفش رو که با لیبل Made in China برای فروش گذاشته بود به قیمت 300 هزار تومن!
با توجه به این وضع اقتصادی کشور و البته ارزش پول ملی!! من اگر همچنین سایتی نیاز داشتم حداقل قیمت پیشنهادیم 400 تومن بود!
400 تومن چیزی حدود 100 و خرده‌ای دلار میشه دوستان!

من اگر جای شما بودم زیر 300-400 به هیچ وجه نمیدادم
چون زیر این قیمت فقط میتونید 1 جفت کفش بخرید Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطAge Of (۱۳۹۲/۱/۴، ۱۰:۲۱:۰۸ صبح)
انجمن خوبی دارین ، کم کمش 500 بفروشین !
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطAge Of (۱۳۹۲/۱/۴، ۱۰:۲۱:۵۰ صبح)
با عرض سلام و ادب خدمت یکایک شما عزیزان
عقیده و نظر هر کسی برای بنده محترم هستش، ولی نمیدونم بر چه اساسی دوست عزیزمون قیمت 100 یا 150 تومان رو برای انجمن مربوطه در نظر گرفتند ولی به نظر میرسه اگر از دیدگاه ایشون برداشت کنیم انجمن بنده به زور 300 تومان به فروش میرسه!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسطAge Of (۱۳۹۲/۱/۴، ۱۰:۲۲:۱۱ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان