هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عیدی مای بی بی ایران به کاربران فعال سال
فقط Mohammad-Za

بعد هم من Big Grin
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
Mohammad-Za
AR@KST@R
Doodoo
Behr☺uz
Cancer9003
funset
GreyWolf
ZEUS

Big Grin
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۱:۳۹:۴۶ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۲:۵۳:۱۹ عصر)
فقط Doodoo و Mohammad-Za
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۲/۱/۸، ۱۳:۵۷:۱۷ عصر)
با عرض سلام و احترام خدمت یکایک خوبان
پول و جایزه مهم نیست و ارزش زیادی ندارد. ولی ابن کار اهمیت و ارزش مدیران و کاربران را به ما نشان میدهد و همین که میدانیم به فکر این عزیزان هستید برای ما جای بسی امیدواری است. و این کار از لحاظ معنوی برای همه ی این زحمتکشان ارزشمند است. لذا از فرصت استفاده کرده و از زحمات همه شما بزرگان تشکر و قدردانی می کنم. بنده به وسیله این سایت تونستم به این جایگاه و این وبسایت قدرتمند برسم. و هیچ وقت راهنمایی ها و کمک های خالصانه شما را فراموش نکرده و نخواهم کرد.
با ارزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان
ابراهیم مسگری
مدیریت کل انجمن دانشجویان پیام نور، سراسری، آزاد
www.pnuha.com
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۲/۱/۸، ۱۷:۵۴:۱۳ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۲/۱/۸، ۲۰:۵۰:۲۴ عصر)
درود

زمان رای دادن تمام شد.
من شمارش کردم طبق لیست زیر شد، لطفا هر کس وقت داره شمارش کنه تا اشتباهی صورت نگرفته باشه.
نفر اول با 15 رای
Mohammad-Za

نفر دوم با 7 رای
Doodoo

نفر سوم و چهارم با 4 رای
AR@KST@R
mhm

نفر پنجم و ششم و هفتم و هشتم با 2 رای
Cancer9003
HOssE!N-B
Pishro
developer

نفرات بعدی با 1 رای
hamidkag
adminn
Behr☺uz
funset
GreyWolf
ZEUS

ارسال شماره 20 به علت کلی بودن شمارش نشد.

به تمامی دوستانی که در لیست هستند لایسنس هدیه اهدا خواهد شد، فقط دوستان عزیز، این لایسنس ها باید ظرف کمتر از 1 هفته فعال شوند، اگر کسی از این آنتی ویروس استفاده نمی کند لطفا در همین تاپیک اعلام کند یا لایسنس خود را به کسی اهدا کند.
ویژگی های آنتی ویروس:
http://emsisoft.co.ir/antimalware

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۲/۱/۹، ۰۰:۰۲:۰۷ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۲/۱/۹، ۰۰:۳۷:۳۷ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۲/۱/۹، ۰۳:۲۷:۰۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۲/۱/۹، ۱۸:۵۸:۴۷ عصر) ، Pishro (۱۳۹۲/۱/۹، ۱۹:۲۴:۱۶ عصر)
تــــــــــــشکر می کنم از این رای گیری ، بنده از این لایسنس استفاده نمی کنم ، باتـــــــــــــــــــــــــــــــــشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۲/۱/۹، ۱۲:۱۸:۴۱ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۲/۱/۹، ۱۸:۵۸:۵۲ عصر) ، استاد (۱۳۹۲/۱/۹، ۱۹:۱۸:۴۸ عصر)
درود

خب می رسیم به اهدای هدایا.

1- برای نصب آنتی ویروس ابتدا دقت کنید که باید سیستم شما بدون هر گونه آلودگی باشد. اگر آنتی ویروسی بر روی سیستم خود دارید آن را بروزرسانی کرده و سیستم خود را اسکن کنید در غیر اینصورت با استفاده از ابزار هایی که نیاز به نصب ندارند سیستم خود را اسکن کنید و سپس آن را حذف کنید.

توجه: اسکنر های آنلاین تنها قسمت های حیاتی ویندوز را بررسی می کنند و در نتیجه برای بررسی سیستم مناسب نیستند.

توصیه ما استفاده از برنامه پرتابل و رایگان Emsisoft Emergency Kit می باشد. این برنامه بدون نیاز به نصب است و قابلیت بروزرسانی دارد و با استفاده از آن می توانید هر سیستمی را اسکن کنید.

2- بعد از مرحله 1 کافیست که فایل ستاپ آنتی ویروس را دانلود کرده و سپس مراحل نصب را دنبال کنید. (توجه: در هنگام نصب می توانید زبان پارسی را نیز انتخاب کنید)
http://download4.emsisoft.com/EmsisoftAn...eSetup.exe

3- در هنگام نصب به مرحله انتخاب لایسنس می رسید که سه انتخاب دارید
- سی روز آزمایشی
- دادن لایسنس
- نسخه رایگان (بدون محافظت لحظه ای)

خب شما می توانید نسخه سی روزه را انتخاب کنید که تمامی قابلیت های نسخه اصلی را دارد.

بعد از اینکه مراحل نصب را کامل کردید یک بار سیستم خود را کامل اسکن کنید و اگر از برنامه راضی بودید برای دریافت هدیه خود یک پیام خصوصی به من ارسال کنید.

توجه کنید که لایسنس شما 6 ماهه و 3 کاربره می باشد بنابر این می توانید از آن در 2 سیستم دیگر نیز استفاده کنید

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۲/۱/۱۰، ۲۰:۴۸:۲۲ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۲/۱/۱۰، ۲۰:۵۸:۴۴ عصر) ، Pishro (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۴:۵۶:۵۷ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۲/۱/۱۴، ۱۱:۰۵:۰۰ صبح) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۱/۲۷، ۲۰:۰۱:۳۰ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۲/۱/۲۷، ۲۲:۲۸:۴۷ عصر)
کسی لایسنسشو اهدا نمیکنه؟
پاسخ
Blush
پاسخ
Doodoo
Cancer9003
Mohammad-Za
HOssE!N-B
[تصویر:  logo.png]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان