هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[محصول MyBBIran] پلاگین آمار انجمن Ajax Forum stat
با سلام خدمت کاربران عزیز ، به مناسبت نزدیک بودن تحویل سال نو 1392 تصمیم گرفتم تا پلاگین را بصورت رایگان ارائه کنم و سیستم لایسنس از روی آن برداشته شد و شما می توانید براحتی از آن استفاده نمایید.

نام پلاگین : پلاگین آمار انجمن Ajax Forum stat
نسخه : 4.0
نویسنده : Mostafa
عملکرد : نمایش آخرین اطلاعات ارسالها و کاربران .
ویژگی ها :
1. نمایش آخرین ارسالها (باتوجه به دسترسی کاربر به مطالب)
2. نمایش پر بازدید ترین ارسال ها
3. نمایش داغ ترین مطالب
4. نمایش آمار بازدید انجمن
5. نمایش آخرین کاربران ثبت نام کرده
6. نمایش برترین کاربران با بیشترین اعتبار
7. نمایش برترین کاربران سپاس شده (نیاز به پلاگین سپاس)
8. نمایش برترین کاربران سپاس کرده(نیاز به پلاگین سپاس)
8. نمایش برترین فایل های دانلود شده
9.نمایش برترین معرف ها
10. نمایش آمار کامل آخرین ارسال ها
11. نمایش اطلاعات کاربران
12. امکان اضافه کردن آخرین ارسال های انجمن خاص

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   Ajax Froum Stat Professional Version.zip (اندازه: 230.04 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,264)
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۱/۱۲/۲۵، ۱۳:۳۵:۱۵ عصر) ، etown (۱۳۹۱/۱۲/۲۵، ۱۴:۵۷:۵۲ عصر) ، auuob (۱۳۹۱/۱۲/۲۵، ۱۸:۲۴:۴۷ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۱/۱۲/۲۶، ۰۰:۵۴:۲۲ صبح) ، ps3.one (۱۳۹۱/۱۲/۲۶، ۰۲:۰۳:۴۲ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۱۲/۲۶، ۱۲:۴۰:۱۸ عصر) ، Abbas412 (۱۳۹۱/۱۲/۲۷، ۱۹:۲۸:۵۱ عصر) ، 3yeddd (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۰۷:۲۷:۱۵ صبح) ، Nima Eynali (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۱۴:۵۱:۴۳ عصر) ، mohana (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۱۵:۴۶:۵۸ عصر) ، reza17967 (۱۳۹۲/۱/۱، ۰۴:۱۵:۱۸ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۲/۱/۲، ۲۳:۴۲:۲۶ عصر) ، maneoo (۱۳۹۲/۱/۶، ۲۰:۰۵:۱۷ عصر) ، ms83 (۱۳۹۲/۱/۷، ۱۸:۴۳:۳۸ عصر) ، lawyer (۱۳۹۲/۱/۱۷، ۰۱:۱۵:۲۸ صبح) ، sohrabi2012 (۱۳۹۲/۱/۱۷، ۲۲:۰۲:۱۰ عصر) ، استاد (۱۳۹۲/۱/۱۸، ۲۰:۲۵:۳۵ عصر) ، reza536 (۱۳۹۲/۲/۵، ۰۸:۵۵:۴۰ صبح) ، HHH (۱۳۹۲/۲/۵، ۱۵:۳۴:۳۷ عصر) ، p30danesh (۱۳۹۲/۲/۶، ۱۲:۱۲:۰۶ عصر) ، mirzanejad (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۱۸:۲۵:۰۰ عصر) ، jaboli (۱۳۹۲/۲/۱۹، ۱۱:۲۵:۲۳ صبح) ، MH-AKBARI (۱۳۹۲/۲/۲۲، ۲۰:۲۲:۰۰ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۲/۲۲، ۲۱:۱۲:۱۲ عصر) ، majid01 (۱۳۹۲/۴/۱۴، ۱۲:۴۰:۳۰ عصر) ، bmf7117 (۱۳۹۲/۵/۱۲، ۱۸:۲۸:۰۰ عصر) ، MrAhmad (۱۳۹۲/۵/۱۴، ۰۳:۱۵:۵۸ صبح) ، M A H D I (۱۳۹۲/۵/۲۲، ۱۹:۲۰:۳۷ عصر) ، rockstar (۱۳۹۲/۵/۲۵، ۰۱:۰۹:۰۸ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۶/۲۱، ۱۶:۵۸:۵۸ عصر) ، digital_2012 (۱۳۹۲/۶/۳۱، ۰۸:۲۴:۵۲ صبح) ، iman13 (۱۳۹۲/۷/۱۲، ۰۱:۴۴:۴۴ صبح) ، elmi1413 (۱۳۹۲/۷/۱۵، ۰۰:۳۶:۳۵ صبح) ، mda343 (۱۳۹۲/۸/۲، ۰۹:۳۹:۳۶ صبح) ، Reza.net (۱۳۹۲/۸/۲۱، ۲۲:۳۸:۴۱ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۸/۲۶، ۱۵:۲۵:۳۴ عصر) ، miladkiaei (۱۳۹۲/۸/۲۹، ۰۴:۴۶:۰۵ صبح) ، arsham (۱۳۹۲/۱۲/۲، ۱۱:۲۹:۵۱ صبح) ، Safeman (۱۳۹۲/۱۲/۳، ۰۱:۰۲:۰۹ صبح) ، adel3d (۱۳۹۳/۱/۶، ۱۱:۵۸:۵۱ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۷، ۱۲:۴۵:۳۸ عصر) ، M.nestor (۱۳۹۳/۳/۳، ۱۳:۵۰:۲۴ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۱۰، ۱۹:۵۸:۳۶ عصر)
پلاگین عالی هست و به خاطر این کار زیباتون بهتون تبریک میگم Heart

همه فایل ها درست آپلود شده اما
[تصویر:  1363339769112.png]
ممنون میشم کمک کنید
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۷، ۱۲:۴۶:۰۲ عصر)
سلام دوست عزیز
ممنونم از لطفطون فقط میشه بفرمایید متغیرش برای گذاشتن توی قالب چیه؟
ممنونم
اگر نسخه مای بی بی شما قدیمی می باشد باید کدهای زیر بصورت دستی به قالب headerinclude اضافه کنید
کد:
<link rel="stylesheet" href="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/jquery-ui.css" type="text/css" media="screen" />
<link rel="stylesheet" href="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/ajaxfs.css" type="text/css" media="screen" />
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/jquery.js"></script>
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/jquery-ui.js"></script>
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/ajaxfs.js"></script>
این کدها را قبل از فرخوانی فایل prototype.js قرار دهید
در ضمن اگر در قالب شما در قسمت headerinclude جایی فایل jquery بعد فایل prototype.js ضمیمه شده است آن را پاک کنید زیرا باعث می شود توابع ui پلاگین اجرا نشوند.
 سپاس شده توسطauuob (۱۳۹۱/۱۲/۲۵، ۱۸:۲۵:۱۱ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱۲/۲۶، ۰۰:۵۳:۲۱ صبح) ، maneoo (۱۳۹۲/۱/۶، ۲۰:۱۴:۵۴ عصر) ، adel3d (۱۳۹۳/۱/۵، ۰۸:۱۸:۱۰ صبح)
من نتونستم رو سایتم نصب کنم
اما بازم تشکر میکنم از کاری که کردید
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
ميشه دقيق درباره نصبش توضيح بديد
سلام دوست خوبم
عزیز من پلاگین رو دانلود کردم و بدون مشکل نصب شد
فقط یه مشکلی که هست این که بالای فوتر انجمن، چند تا هشدار warning اومده، اونا رو چجوری برطرف کنم؟؟

http://www.montaher.ir/forum

و دو تا سوال دیگه؟

+توی آخرین ارسال ها، جلوی نام موضوع، فقط نام نویسنده اش میاد، چطوری میتونم زمان ارسال پست ها رو هم اضافه کنم؟؟

+اونجایی که 3تا لیست "آخرین ارسال ها"، "پربازدید ترین مطالب"، "داغ ترین موضوعات" هستن؛ چطوری میتونم تعدادشونو افزایش بدم، مثلا میخوام آخرین ارسال ها در انجمن ها و زیرانجمن های مختلف رو هم مستقلا وجود داشته باشه، بشه 7 تا لیست فرضا

ممنون بابت زحماتتون
هرکجا باشم، آسمان مال من است ....
http://montaher.ir/forum
http://loknat.org/forum
(۱۳۹۱/۱۲/۲۷، ۱۹:۵۶:۵۰ عصر)Abbas412 نوشته است: سلام دوست خوبم
عزیز من پلاگین رو دانلود کردم و بدون مشکل نصب شد
فقط یه مشکلی که هست این که بالای فوتر انجمن، چند تا هشدار warning اومده، اونا رو چجوری برطرف کنم؟؟

http://www.montaher.ir/forum

و دو تا سوال دیگه؟

+توی آخرین ارسال ها، جلوی نام موضوع، فقط نام نویسنده اش میاد، چطوری میتونم زمان ارسال پست ها رو هم اضافه کنم؟؟

+اونجایی که 3تا لیست "آخرین ارسال ها"، "پربازدید ترین مطالب"، "داغ ترین موضوعات" هستن؛ چطوری میتونم تعدادشونو افزایش بدم، مثلا میخوام آخرین ارسال ها در انجمن ها و زیرانجمن های مختلف رو هم مستقلا وجود داشته باشه، بشه 7 تا لیست فرضا

ممنون بابت زحماتتون
برای خطا شما یا فایل counter.txt را آپلود نکرده اید یا دسترسی آن پایین است که باید بر روی 644 باشد.
زمان ارسال بصورت Mousehover نشان داده می شود.
در تنظیمات پلاگین بخش های اضافی را فعال و در نام بخش و شناسه انجمن نام بخش و شناسه انجمن را به شکل زیر وارد نمایید.
تب اول|13>> تب دوم|1,6,7|....
همانطور که می بینید تب ها با | جدا و شناسه انجمن ها با , و هر بخش با >>
 سپاس شده توسطAbbas412 (۱۳۹۱/۱۲/۲۷، ۲۳:۵۳:۳۵ عصر)
باز سازی آخرین ارسال و بازسازی کاربران یعنی چی؟

پیشاپیش تبریک میگم سال جدیدرو
سلام
من این پلاگین رو نصب کردم و در پنل هم فعال کردم ولی نمایش داده نمیشه دلیلش چیه؟

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [محصول MyBBIran] پلاگین آمار انجمن Ajax Froum Stat 4.5 firstboy000 33 21,443 ۱۳۹۴/۷/۲۰، ۱۸:۱۹:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ali_85

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان