هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین موضوع پاسخ سریع ورژن 1.0 (محصول وفا دانلود)
Heart 
با سلام و درودی دیگر خدمت شما دوستان و کاربران و مدیران عزیز مای بی بی ایران
امروز میخواهم اولین پلاگین ساخت خودم (hamidkag) رو برای دانلود قرار بدم. امیدوارم که پیش زمینه ای برای ساخت پلاگین های بیشتر و بهتری برای Mybb توسط انجمن وفا دانلود باشه. این محصول رو تقدیم میکنم به همه برو بچ خوب و عزیز ایرانی Mybb که امیدوارم از کارکردش راضی باشند.
چون اولین پلاگینیه که ساختم دوست دارم اگه مشکلی توش بود بگید تا برطرف کنم...از نظر خودم که بی نقصه
TongueBig Grin

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: موضوع پاسخ سریع
نسخه: 1.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: hamidkag (حمیدرضا وفائیان)
[تصویر:  info.png] عملکرد: اضافه کردن یک بخش در بالای پاسخ سریع انجمن که میتونید در اونجا موضوع پاسخ سریعتون را درج کنید.
آخرین بروزرسانی: 1391/12/13 - 12:15:00
[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت
[تصویر:  photos.png] نمونه:
[تصویر:  1-quickreptopic.png]
[تصویر:  2-quickreptopic.png]
[تصویر:  3-quickreptopic.png]

[تصویر:  name.png] دانلود:
http://www.vafa-forum.ir/post-162.html#pid162

منبع:انجمن وفا دانلود

اگر صلاح دیدین میتونین لینک دانلود رو به همراه اسکرین شات ها در این سایت آپلود و قرار بدید و این پلاگین رو به قسمت پلاگینا منتقل کنین...چون متاسفانه تمام اختیارات یکی پس از دیگری از بنده گرفته شده و همین که تونستم این مطلب رو براتون بذارم جای شکرش باقیه.... در ضمن دوستان در ورژن های بعدی سعی میکنم تنظیمات جالب تری برای پلاگین قرار بدم

با سپاسHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطAmir_Sam (۱۳۹۱/۱۲/۱۳، ۰۱:۴۰:۵۰ صبح) ، میدوری (۱۳۹۱/۱۲/۱۳، ۰۲:۲۵:۱۳ صبح) ، lab (۱۳۹۱/۱۲/۱۳، ۰۹:۰۷:۵۷ صبح)
کارت بیسته!Heart
ولی حیف من ادیتور SCEditor نصب کردم
پاسخ
 سپاس شده توسطhamidkag (۱۳۹۱/۱۲/۱۳، ۰۱:۵۲:۵۶ صبح)
عزیزم روی همه ادیتورها میاد و ربطی به ادیتور نداره...
سازگار با تمام ادیتورهای جهانهTongueHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۵۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۳۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۰۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان