هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند سوال درمورد انتقال هاست
خیلی گلی
دمت گرم
حالا نشون دادی که واقعا تو توضیح دادن ایرادی نداری
فقط من متوجه نشدم اونجایی که گفتی دوتا بک آپ از دیتابیس یکی اولی و دیگری دومی
یعنی میخوای بگی این دوتا با هم فرق دارن.درسته؟؟؟؟
خوب این کارایی که گفتی رو انجام میدم اگه والی داشتم فردا تا ظهری ازت میپرسم.
مرامت رو عشقه..
دمت گرم مرسی.
فردا بازم ازت سوالام رو میپرسم.مهندسHeartHeartHeartHeart
پاسخ
دوست عزیز اگر فایل های خودتونو منتقل نکنید تمامی پیوست ها و آواتار ها و در واقع تمامی چیز های آپلود شده حذف می شوند.
در مورد خرید هاست هم میتونید با خودمون مشورت کنید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطerobot (۱۳۸۹/۷/۱، ۰۰:۲۳:۲۴ صبح)
اره.
عزیزم ببین وقتی یک دستور به هاستت میدی مثلا یک تاپیک را میخوای بخونی اون میره و ادرس را از توی دیتا بیس نیگا میکنه و اجرا میکنه! اگه ادرست نباشه ارور ۴۰۴ میده یا همون not found خودمونو
واسه اینکه وقتی توی هاست جدیدت لینک هات درست عمل کنه باید ادرس هاشو درست کنی دیگه!
فرق دیتا بیس اول و دوم هم همینه!
همه چیز عین همه فقط ادرس ها با هم فرق میکنه.
واسه این گفتم سایتت بالا نمیاد چون دیگه ادرس ها تغییر کرده و همون نات فوند را میبینی.
پس واسه برگردوندن سایتت باید بکاپ اولت را نگه داری
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطerobot (۱۳۸۹/۷/۱، ۰۰:۲۳:۲۳ صبح)
ببین من دارم این مراحل روانجام میدم یه موقع انجمنم نابود نشه اگه اون بکاپ اولی رو نگه دارم کار درست میشه.اگه انتقالی ناموفق باشه.
پاسخ
اره درست میشه.
اگه نمیخوای هاستت حتی ۱٪ هم ریسک کنی این کارو با دو یک انجمن دیگه روی هاست رایگان انجام بده.
یعنی یک فروم روی هاست رایگان ایجاد کن و بعد مراحلو انجام بده و به فروم اصلیت دست نزن
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
باشه دستت درد نکنه این کارا رو میکنم تا ببینم میشه یعد خبرش رو بهتون میدم.
پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۸۹/۷/۱، ۱۲:۵۳:۳۷ عصر)
دوست عزیز
من الان این کار رو تا اونجایی که آدرس رو تغییر میدن انجام دادم ولی سایتم بسته نشده فقط کل جدولاش از بین رفته درسته یا من اشتباهی رفتم.
دوست من کارارو به دقت انجام دادم ولی سایتم بسته نشده
فقط جدولاش از بین رفته و مثل این عکس شده
http://up.iranblog.com/Files/af1dd07eef2148d3870f.png
پاسخ
دوستان یکی هم به من کمک کنه!!!!!!!!!!!
سایت منو ببینید بعد از انتقال به هاست جدید و ایمپورت کردن دیتابیس نمی دونم چرا فونتهای دیتابیس قاطی شده
خودتون ببینید
فونتهای انگلیسی رو بدرستی نشون میده و فونتهای فارسی که از اول تو سیستم مای بی بی بود مثلا اون بالا(لیست اعضا-جستجو-راهنما)درست نشون میده ولی فونت فارسی عبارتهایی که بعدا نوشته شده اند و همچنین تمامی متنهای فارسی پستهای ارسالی فونتوشن بهم ریخته
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۹، ۱۵:۲۰:۰۶ عصر)mahpishoni نوشته است: دوستان یکی هم به من کمک کنه!!!!!!!!!!!
سایت منو ببینید بعد از انتقال به هاست جدید و ایمپورت کردن دیتابیس نمی دونم چرا فونتهای دیتابیس قاطی شده
خودتون ببینید
فونتهای انگلیسی رو بدرستی نشون میده و فونتهای فارسی که از اول تو سیتم مای بی بی بود مثلا اون بالا(لیست اعضا-جستجو-راهنما)درست نشون میده ولی فونت فارسی عبارتهایی که بعدا نوشته شده اند و همچنین تمامیر متنهای فارسی پستهای ارسالی فونتوشن بهم ریخته

سايتت بالا نمياد كه . يه لينك از سايتت بده
I Want Free Life in Earth

پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۹، ۱۵:۳۹:۳۳ عصر)Ahmad نوشته است:
(۱۳۹۰/۱/۹، ۱۵:۲۰:۰۶ عصر)mahpishoni نوشته است: دوستان یکی هم به من کمک کنه!!!!!!!!!!!
خودتون ببینید
فونتهای انگلیسی رو بدرستی نشون میده و فونتهای فارسی که از اول تو سیتم مای بی بی بود مثلا اون بالا(لیست اعضا-جستجو-راهنما)درست نشون میده ولی فونت فارسی عبارتهایی که بعدا نوشته شده اند و همچنین تمامیر متنهای فارسی پستهای ارسالی فونتوشن بهم ریخته

سايتت بالا نمياد كه . يه لينك از سايتت بده
چرا برا من که بالا میاد
http://himt.ir/
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان