هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین آپلود چندگانه Ajax
سلام

چرا پس از فعال سازی پلاگین، قسمت آپلود به این شکل در می آید و هیچ استایلی ندارد.

[تصویر:  35fd55fbfff6293d1.gif]

قبلا که نصب کرده بودم، درست و بصورت زیر نشان می داد:

[تصویر:  attachment.php?thumbnail=7437]
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۴، ۱۶:۵۱:۴۹ عصر)
برای بنده هم نصب کردم بعد مدتی مشکل پیدا کرد
شاید با مرورگر های ورژن جدید همخونی نداره!!

یک نکته جالبه من هر پلاگینی که نویسندش ایشونه نصب میکنم یا باگ داره یا مشکل داره یا بعد مدتی مشکل افرین میشه! پشت دستمو داغ کردم دیگه نصب نکنم پلاگین های ایشون رو!

البته سوء تفاهم پیش نیاد با ایشون نه مشکلی دارم نه چیزی ، به این دلیل عرض کردم که پلاگیناشون اکثریت ک ما نصب کردیم مشکل داشتند!!
پاسخ
درود

روی قالب دیفالت تست کنید ببینید درست میشه؟

نقل‌قول: برای بنده هم نصب کردم بعد مدتی مشکل پیدا کرد
شاید با مرورگر های ورژن جدید همخونی نداره!!

یک نکته جالبه من هر پلاگینی که نویسندش ایشونه نصب میکنم یا باگ داره یا مشکل داره یا بعد مدتی مشکل افرین میشه! پشت دستمو داغ کردم دیگه نصب نکنم پلاگین های ایشون رو!

البته سوء تفاهم پیش نیاد با ایشون نه مشکلی دارم نه چیزی ، به این دلیل عرض کردم که پلاگیناشون اکثریت ک ما نصب کردیم مشکل داشتند!!

این پلاگین رو تا به حال نصب نکردم ولی معمولا این نوع پلاگین ها کدهایی رو به هدر اینکلود اضافه میکنند نویسندگاه پلاگین هم پلاگین ها را بر اساس قالب دیفالت مینویسند. تغییرات در تمپلت هدر اینکلود حال بر اثر نصب پلاگین های دیگر یا تغییرات قالب و... موجب ایجاد اختلال میشود مخصوصا مای بی بی که کلا سر سازش ندارهBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۱/۱۴، ۱۹:۲۰:۲۲ عصر)
بنده دو ساله از قالب دیفالت استفاده میکنم! و همون قالب دیفالت رو خودم پوسته رو تغییر دادم و محتویات دیگر جاهاشم دستکاری نشدست!
منظور بنده فقط این پلاگین ایشون نیست ، زیاد پلاگین نوشتن و نصب کردیم و دارای مشکل بودند!
پاسخ
دوست عزیز هیچ کدام از پلاگین ها مشکل ندارد ، تنها مشکل از تداخل کتابخانه Jquery با Prototype می باشد که بنده معمولاً از کتابخانه Jquery استفاده می کنم ، حال اگر هنوز پلاگین نصب می باشد دسترسی را ارسال نمایید تا بررسی شود مشکل از کجاست البته تا همین امروز .
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۴، ۲۱:۴۴:۳۴ عصر) ، geo (۱۳۹۳/۱/۱۴، ۲۳:۲۵:۱۲ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۱۵، ۰۸:۴۱:۳۳ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۰۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۴۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۳۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان