هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توتال وار به زبان فارسی
توتال وار یک بازی استراتژیک یا همان بهترین بازی استراتژیک در جهان است
آخرین نسخه بازی همان شوگان 2 توتال وار هست بقیه نسخه ها از قدیم به جدید : روم ، مدیوال 2 ، امپایر ، ناپلئون هست
در پاییز 2013 آخرین نسخه و عظیم ترین بازی استراتژیک نسل حاظر عرضه میشه به نام روم 2 توتال وار!

اما در خارج یک سایت هوادار داره درواقع یک انجمن انگلیسی به نام توتال وار سنتر (twcenter.net )
اما در ایران هیچ سایتی نیست که به این بازی به طور تخصصی بپردازه
از این رو تصمیم گرفتم این مسئولیت رو به عهده بگیرم
سه سال پیش انجمنی ساختم که خراب شد بعد از یک سال... بعد در گیگفا ثبت نام کردم و مای بی بی رو نصب کردم و شروع کردم
بعد از یک سال و چند ماه یهو ساسپند شد به پشتیبانی گفتم بعد گفت ترافیک سایتتون خیلی بالاست بعد بک آپ ها رو گرفتم و رو یک هاست جدید نصب کردم
اکنون بازدید سایت خیلی خیلی بالاست روزی حدود 1000 نفر از ورد پرس (سایت اصلی) و 50 کاربر فعال در انجمن داریم (ورد پرس را چند ماه پیش نصب کردم)
2500 کاربر ثبت نام شده و 1500 تاپیک مفید

حالا ما یک انجمن توتال وار به زبان فارسی برای بررسی تخصصی این بازی داریم . اما فعالیت ما چیست؟
میدانید که بازیها قابل تغییر هستند فقط کافیست در فایلهای بازی دستکاری کنید و تغییر بدید اما این دستکاری را به نام مودینگ میشناسیم .. مودینگ تغییراتی تو بازی است که برای بهبود عملکرد بازی هست شما میتونید در این سری(توتال وار) تغییرات بی نهایتی ایجاد کنید مثلا سربازان رو ادیت کنید ، فکشن(قلمرو) جدید بسازید و براش سناریو بسازید تا بازی به شکل خطی پیش بره بر اساس داستانی که خودتون در بازی ایجاد کردید
اما این کارها از خیلی ساده شروع میشه تا خیلی سخت تمام آموزش های دستکاری در سورس کدهای بازی و تکسچر ها از روم گرفته تا امپایر و حتی شوگان 2 در این انجمن قرار داده شده است .... ما فعالیت های دیگه ای هم داریم درواقع روی پروژه هایی کار کردیم مثل :
1- فارسی سازی تمام متون شوگان 2 توتال وار
2- ساخت مود صفویه در امپایر توتال وار ( مود همان افزونه است)
3-مود انگلستان برای مدیوال 2
و پروژه های کوچکتر دیگه

البته ساب فروم های زیادی هم راجع به مسائل دیگه هم داریم مثل شبکه و اینترنت و بازی و ...
ولی انجمن ما به طور تخصصی به این بازی میپردازه حتما شما اسم توتال وار رو شنیدید (TOTAL WAR )

به مدد http://community.mybbiran.com امکانات گسترده ای توسط پلاگین ها ایجاد کردیم
واقعا http://community.mybbiran.com کمک کار من بود خیلی چیزا از اینجا یاد گرفتم و قالب اختصاصی برای انجمن ساختم و ...

اگر شما علاقمند هستید به ما سر بزنید
www.moddb.ir

اکنون به علت انتقال سرور توسط شرکت هاستینگ سایت الآن در دسترس نیست یک چند روزیست که درحال انتقال سرور از انگلستان به المان هستند و ...

نظری داشتید بگیدBig GrinBig Grin
اسم منم شهاب هستSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطhamidkag (۱۳۹۱/۱۰/۲۴، ۱۵:۰۶:۱۴ عصر)
آقا من سالها به دنبال پچ 1.5 توتال وار بودم که هیچوقت تو اینترنت پیدا نشد و خارجیا همش باهاش آنلاین بازی میکنن....آخه این چه پچیه هیچ جا نیستشSad میخواستم ببینم آیا شما دارینش و اینکه من نسخه توتال وار فارسی شده رو دارم و این پچ 1.5 هم میگن روش به سختی نصب میشه و یک کرک هم میخواد...اگه میشه یه راهنمایی بدین
ممنونHeart
پاسخ
بعله ما همه چیز داریم همه چیز در بازیهای توتال وار Wink
پچ 1.5 هم داریم ولی نیاز نیست
نسخه طلایی دارینوس روم توتال وار رو میگیری بعد کرک 1.5 رو دانلود میکنی(اینم داریم) بعد میریزیش ورژن بازیت میشه 1.5 ! از همه مهمتر اینه که ورژن 1.5 روش میتونی همه مود ها رو بریزی
بهترین مودها هم داریم
راستی انجمن و سایت ما باز شد
http://www.twpc.ir/forum/
http://www.twpc.ir/

البته سرور یکم ایراد داره هنوزUndecided ولی خوب هستیم Big Grin یکم ارر میده به خاطر سرور که تازه تعویض شده Undecided

این هم تاپیک مخصوص درخواست شما (اول باید ثبت نام کنید تا بتونید تاپیک رو ببینید محدودیته دیگهBig GrinBig GrinTongueTongueTongue)

http://www.twpc.ir/forum/showthread.php?...9#pid20799

هر چی بخواهید دارمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
اون کرک رو خودم دارم و سر نسخه طلایی نصبش کردم ولی متاسفانه نسخه 1.5 خارجی با ایرانی فرق میکنه.... معلوم شد اطلاعاتتون در این مورد ضعیفه...BlushWink
پاسخ
1.5 خارجی با ایرانی چیه رفیق؟
دارینوس اومده فایلهای صوتی رو دوبله کرده باقی فایلهاش که فرقی نکرده
آخه نسخه خارجی ایرانی چیهTongue
شما قبل از اینکه جانب گیری کنید بهتره کمی فکر کنیدWink

باشه اطلاعات من ضعیفهTongue
پاسخ
ببین عزیزم اون خارجیا یه پچ گذاشتن بین خودشون به نام پچ 1.5 بربر...درسته ما هم اونا رو داریم ولی مدها و نقشه ها و سربازامون با اونا فرق میکنه...وقتی نقشه نباشه ارور میده و بازی لود نمیشه...گرفتی یا نه؟Blush در ضمن ایمیل ندادی در رابطه با پلاگین My Download SleepyDodgy
پاسخ
مطمئنی توتال وار بازی کردی ؟ شاید داشتی جی تی ا بازی میکردی یهو فکر کردی نسخه دارینوس توتال وارهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ببین نسخه دارینوس شامل سه تا بازیه

بربرین
روم اصلی
الکساندر

پچ 1.5 بربر که روی روم اصلی نمیشه ریخت که ههههههههههه خیلی خنده دار بودTongueTongueTongue
خود روم اصلی دارینوس 1.3 هست که میری کرک 1.5 رو میریزی روش میشه 1.5 گرفتی یا نه ؟
پاسخ
جالب صحاب انجمن توتال وار خودش از وجود چنین پچهایی بیخبره...اصا تا حالا آنلاین بازی کردی توتال وار رو؟....یا همیشه با خودت بازی میکنی و درگیری؟Blush میخوای لینک دانلود پچ رو بدم حالشو ببری؟...Big Grin هر کی عضو شه تو انجمن شما خودش مثل اینکه باید جواب خودش رو بدهBig GrinBig Grin
پاسخ
مگه تو عضو شدی اونجا؟Big Grin
اصلا شما معنی کلمه پچ رو میدونید ؟ ؟
اگه نسخه دارینوس هم ندارید من بهتون رایگان میدم احتمالا توتال وار رو با جی تی ا اشتباه گرفتی
Rolleyes
پاسخ
اونموقع که من توتال وار بازی میکردم شما یه قول دو قول میزدی جانمWink
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان