هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در جستجو
پس در ارسال های قبلی داشتم یوگا کار می کردم؟!!!!!!!!!!!
پاسخ
من جسارت نکردم به فعالیت و راهنمایی شما ولی خوب از یه مبتدی چه انتظاری دارید!
پاسخ
درود
به نظر یکی از توابع توسط هاستینگ بسته شده
به هاست خود ارجاع دهیدWink
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۲۱، ۰۴:۳۵:۰۹ صبح)samadagha نوشته است: من جسارت نکردم به فعالیت و راهنمایی شما ولی خوب از یه مبتدی چه انتظاری دارید!
دوست عزیز منم نگفتم جسارت کردی ولی بی توجهی کردی ، مشکل از این تابع است حالا شما باید ببینید چه چیزی باعث بروز این تابع می شود.

(۱۳۹۱/۱۰/۲۱، ۱۳:۴۹:۱۵ عصر)Doodoo نوشته است: درود
به نظر یکی از توابع توسط هاستینگ بسته شده
به هاست خود ارجاع دهیدWink

دوست عزیز این تابع کاربردی PHP است ، قابل بستن نیست ، آن توابعی که مدیر هاستینگ می تواند تغییر دهد توابع امنیتی می باشد ، و بقیه کدها نیز تابع نیستد دسترسی ها کاربران می باشد مثل میزان حجم آپلود در phpmyadmin یا میزان حداکثر زمان آپلود دیتابیس ، یا مثلاً نوع دسترسی به session .
پاسخ
من بلد نیستم چکار کنم!!!!ConfusedAngel
پاسخ
اگر غیر رایگان خواستید بنده تعمیرات سیستم مابی بی انجام می دهم می توانید در اینجا سفارش خود را وارد نمایید .
پاسخ
ای بابا این که شد مثه تعریف گارانتی در ایران!!!!
الان پشتیبانییه قسمت جستجوی انجمن من شده کالای مصرفی و گارانتی بهش تعلق نمیگیره!!!!!اگه میشه مبلغ رو پ.خ کنید.
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۲۲، ۱۹:۲۷:۵۴ عصر)samadagha نوشته است: ای بابا این که شد مثه تعریف گارانتی در ایران!!!!
الان پشتیبانییه قسمت جستجوی انجمن من شده کالای مصرفی و گارانتی بهش تعلق نمیگیره!!!!!اگه میشه مبلغ رو پ.خ کنید.

دوست عزیز من که نفهمیدم این مثال چه ربطی داره ، ولی این قضیه را به حساب پشتیبانی مای بی بی ایران نذارید بنده به عنوان یک شخص حقیقی در کار طراحی وب فعال هستم و کار طراحی قالب و پلاگین و تعمیر سیستم مای بی بی هم انجام می دهم و حالا اگر دوست داشتید در انجمنی که معرفی کردم سفارش خود را بدهید تا قیمت خدمتون اعلام شود .
پاسخ
 سپاس شده توسطlab (۱۳۹۱/۱۰/۲۳، ۰۹:۵۰:۴۶ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۵۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۴۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۳۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان