هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک:مشکل ترفیع کاربران
وظیفه‌ی(Task) ترفیع گروه کاربری، به صورت خودکار هر 20 دقیقه یک مرتبه اجرا می‌شود یعنی این‌طور نیست که کاربر الآن به مقدار ارسال تعیین شده برسد و در همان لحظه گروه کاربری‌اش ارتقاء یابد (مگر اینکه بسیار خوش شانس باشد و رأس دقیقه‌ی 20‌ام مطلب او ارسال شده باشد) حداکثر 20 دقیقه‌ی بعد این اتفاق صورت می‌گیرد.
همچنین لازمه‌ی ارتقاء گروه کاربری آن است که کاربر مورد نظر پس از این‌که به تعداد ارسال لازم برسد، در انجمن فعال باشد تا زمان اجرای وظیفه‌ی بعدی برسد و گروه کاربری‌اش ارتقاء یابد.(شاید مضحک باشد ولی این‌طور است)

می‌توانید با رفتن به: کنترل پنل مدیرکل --> ابزار تعمیر و نگهداری --> (منوی سمت راست) مدیریت وظایف --> Promotion System رفته و گزینه‌ی زمان: دقیقه را * تنظیم کنید تا هر دقیقه اجرا شود. (البته ممکن است کمی به سرور فشار بیاورد)
پاسخ
 سپاس شده توسطmohana (۱۳۹۱/۱۱/۲، ۲۲:۲۰:۰۲ عصر)
ممنون
از اول زمان دقیقه * بود و زمان ساعت هم به این ترتیبه 5,25,45
همه این اعمال رو انجام دادم و کاربران هم همچنان در حال ارسال هستن ولی بازم نشد.
من در انجمن های دیگه مای بی بی که فعالیت میکردم به محض عبور تعداد ارسال از حد معین بلافاصله ترفیع رتبه کاربری میگرفتم و مثلا از کاربر عادی میشدم حرفه ای.
یعنی هیچ کاری نمیشه کرد؟
مشکل دومم اینه که در ادیتورم مشکل دارم و در ادیتور زمانی که لینک میذاریم بیشتر از دوتا لینکو نشون نمیده و ادیتور خودش فاکتور میگیره اینو چیکار کنم.
ممنون
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۱/۲، ۲۲:۱۹:۴۳ عصر)mohana نوشته است: ممنون
از اول زمان دقیقه * بود و زمان ساعت هم به این ترتیبه 5,25,45
همه این اعمال رو انجام دادم و کاربران هم همچنان در حال ارسال هستن ولی بازم نشد.
من در انجمن های دیگه مای بی بی که فعالیت میکردم به محض عبور تعداد ارسال از حد معین بلافاصله ترفیع رتبه کاربری میگرفتم و مثلا از کاربر عادی میشدم حرفه ای.
یعنی هیچ کاری نمیشه کرد؟
مشکل دومم اینه که در ادیتورم مشکل دارم و در ادیتور زمانی که لینک میذاریم بیشتر از دوتا لینکو نشون نمیده و ادیتور خودش فاکتور میگیره اینو چیکار کنم.
ممنون

اگر زمان ساعت به صورت 5,25,45 باشد یعنی این‌که در ساعات 5 (صبح)، 25 (؟؟!!!) و 45 (؟؟!!!) اجرا می‌شود که کاملاً اشتباه است باید در تنظیم ساعت نیز * را وارد کنید.
شاید بتوان در برخی از سیارات منظومه‌ی شمسی از این ساعات در انجمن استفاده کرد اما MyBB بر اساس ساعت کره‌ی زمین طراحی شده‌است و ساعت 25 و 45 را نمی‌تواند هضم کند.
لینک انجمنتان را قرار دهید.
تصویر ادیتور را نیز قرار دهید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmohana (۱۳۹۱/۱۱/۳، ۰۰:۵۶:۲۰ صبح)
لینک انجمن:
http://springdl.ir/forum

تصویر ادیتور :

http://upload.tehran98.com/img1/rb3ws5oayrz1xhpr.png
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۵۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۴۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۱۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان