هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: آیا با راه‌اندازی سرویس پیام کوتاه برای انجمن MyBBIran موافق هستید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
آری
72.73%
8 72.73%
نه
27.27%
3 27.27%
در کل 11 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[نظرسنجی] سرویس پیام کوتاه MyBBIran
درود,
آیا با راه اندازی سرویس پیام کوتاه برای انجمن با امکانات زیر موافق هستید؟
  • دریافت پیام کوتاه پس از ثبت نام
  • فعال سازی حساب کاربری به وسیله پیام کوتاه
  • دریافت پیام کوتاه پس از دریافت پیام خصوصی
  • دریافت پیام خصوصی در تراکنش‌های بانک

با سپاس از همراهی شما,
تیم مدیریت MyBBIran
پاسخ
 سپاس شده توسطheavaz60 (۱۳۹۱/۱۰/۲۱، ۰۰:۲۳:۲۰ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱۰/۲۱، ۱۰:۵۷:۳۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱۰/۲۱، ۱۱:۲۰:۳۶ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۱۰/۲۱، ۱۶:۴۲:۰۱ عصر) ، hamidkag (۱۳۹۱/۱۰/۲۱، ۲۰:۱۷:۳۰ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱۰/۲۱، ۲۳:۳۶:۲۷ عصر) ، lab (۱۳۹۱/۱۰/۲۳، ۰۹:۴۹:۳۵ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱۱/۱۳، ۰۹:۵۵:۲۲ صبح)
خوبه ، اما بنظر بنده ضرورتی نداره .
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۱۰/۲۱، ۱۱:۰۶:۲۷ صبح) ، sia1 (۱۳۹۱/۱۰/۲۱، ۲۰:۰۴:۱۳ عصر)
آقای زنگنه اگر خاطرتون باشه من یک سفارش برای ایجاد سرویس پیام کوتاه داشتم که خیلی مفصل بود و اگر لازم میدونید مواردی که من بهش فکر کرده بودم رو دوباره همینجا بنویسم
من فکر می کنم خیلی مفید هست اما باید همراه با تغییر نسخه های مای بی بی به روز بشه . سابقا یک شرکتی بود که برای ثبت نام یک پلاگین نوشته بود اما با نصب نسخه جدید مای بی بی از کار می افتاد . همچنین نمی تونست از ثبت نام کاربرانی که شماره تکراری وارد می کنند جلوگیری کنه .
سیستمی که من در نظر داشتم به این صورت بود که فعالسازی با شماره موبایل باشه و بعد کاربران بتوانند به میزان دلخواه شارژ بخرند و به هم اس ام اس بزنند( بدون ایکه شماره همدیگه رو ببینند )
مبلغ اس ام اس رو مدیر سایت مشخص میکنه و این برای مدیران سود آوری هم داره . هر پیامک پای مدیر مثلا 12 تومان در میاد میتونه 20 تومان یا هر مبلغ دلخواه قیمت گذاری کنه. که با ارسال هر پیام توسط کاربر به میرانی که توسط مدیر مشخص شده از اعتبار خریداری شده کسر کنه .
ضمنا این نکته فراموش نشه که در صورتیکه کاربر بخواهد شماره موبایلش رو تغییر بده باید برای شماره جدید یک کد تعیین صحیح بودن شماره موبایل ارسال بشه .

من تمام نکات ریز مورد نیاز این پلاگین رو یاداشت کردم و اگر لازم هست بگید تا بنویسمشون .
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۱۰/۲۱، ۱۱:۰۱:۳۱ صبح)
(۱۳۹۱/۱۰/۲۱، ۰۰:۱۹:۵۳ صبح)heavaz60 نوشته است: آقای زنگنه اگر خاطرتون باشه من یک سفارش برای ایجاد سرویس پیام کوتاه داشتم که خیلی مفصل بود و اگر لازم میدونید مواردی که من بهش فکر کرده بودم رو دوباره همینجا بنویسم
من فکر می کنم خیلی مفید هست اما باید همراه با تغییر نسخه های مای بی بی به روز بشه . سابقا یک شرکتی بود که برای ثبت نام یک پلاگین نوشته بود اما با نصب نسخه جدید مای بی بی از کار می افتاد . همچنین نمی تونست از ثبت نام کاربرانی که شماره تکراری وارد می کنند جلوگیری کنه .
سیستمی که من در نظر داشتم به این صورت بود که فعالسازی با شماره موبایل باشه و بعد کاربران بتوانند به میزان دلخواه شارژ بخرند و به هم اس ام اس بزنند( بدون ایکه شماره همدیگه رو ببینند )
مبلغ اس ام اس رو مدیر سایت مشخص میکنه و این برای مدیران سود آوری هم داره . هر پیامک پای مدیر مثلا 12 تومان در میاد میتونه 20 تومان یا هر مبلغ دلخواه قیمت گذاری کنه. که با ارسال هر پیام توسط کاربر به میرانی که توسط مدیر مشخص شده از اعتبار خریداری شده کسر کنه .
ضمنا این نکته فراموش نشه که در صورتیکه کاربر بخواهد شماره موبایلش رو تغییر بده باید برای شماره جدید یک کد تعیین صحیح بودن شماره موبایل ارسال بشه .

من تمام نکات ریز مورد نیاز این پلاگین رو یاداشت کردم و اگر لازم هست بگید تا بنویسمشون .

ایده‌ی خوبی است و می‌تواند به صورت یک Add-On برای پلاگین بــانــکــ تعریف شود.Idea
پاسخ
 سپاس شده توسطheavaz60 (۱۳۹۱/۱۰/۲۲، ۰۱:۵۲:۳۲ صبح)
با تشکر

جناب زنگنه ، این کار اختصاص برای همین انجمن دارد ، یا ما هم میتوانیم برای انجمن خود استفاده کنیم ؟

ارسال خودکار تبریک تولد کاربران هم بد نیست در آن باشد و یا سایر مناسبت ها که از قبل برنامه ریزی شده باشد .
پاسخ
مواردی که من به ذهنم رسید رو مینویسم :

1.ارسال کد فعالسازی به موبایل در هنگام ثبت نام
2.بعد از کلیک روی گزینه ثبت نام ظاهر شدن یک صفحه جدید برای وارد کردن شماره موبایل و کد فعالسازی
3. جلوگیری از ثبت نام با شماره موبایل تکراری
4.امکان ارسال اسم ام اس به گروه های مختلف کاربری ( مانند ارسال ایمیل انبوه )
5. امکان ارسال پیامک به کاربران فعال
6. مجبور کردن کاربران کنونی سایت به وارد کردن شماره تلفن و ارسال کد فعالسازی
7.گزینه مخفی نگه داشتن شماره موبایل در صفحه ثبت نام و کنترل پنل کاربر
8.امکان خرید شارژ مجازی برای کاربران
9.امکان تعیین قیمت پیامک توسط مدیر کل سایت
10.مشخص کردن امکان دریافت پیامک از لیست دوستان یا از همه کاربران
11.اضافه شدن گرینه ارسال پیامک به کاربر در پروفایل و در بین گزینه های پایین پست ( یا در پست بیت )
12.در صورت خالی بودن حساب کاربر ظاهر شدن صفحه خرید شارژ
13.نمایش موجودی در کنار نام کاربری و در پروفایل
14.قرار دادن نام کاربری کاربر ارسال کننده پیامک در ابتدای پیامک بصورت خودکار
15.نمایش تعداد کاراکتر تایپ شده در کنار باکس ویرایش متن
16.تبریک تولد با قابلیت فعال و غیر فعال کردن ( و با فیلتر انتخاب گروه های کاربری )
17.امکان ارسال پیامک هنگام دریافت پیغام خصوصی یا ارسال پست در موضوعات مشترک شده و کسر از موجودی خود کاربر ( بصورت پیش فرض در حالت ایمیل باشد )
18. امکان بازیابی پسورد از طریق پیامک
19.امکان بک آپ گیری از شماه موبایل ها
20.وارد کردن ساعت عدم دریافت پیامک ( برای کاربرانی که نمی خواهند در یک ساعات خاصی پیامک دریافت کنند )
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۱۰/۲۲، ۰۳:۰۴:۵۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱۰/۲۲، ۱۲:۱۳:۵۵ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۱/۱۰/۲۲، ۱۳:۳۴:۲۸ عصر) ، Hamedi (۱۳۹۱/۱۰/۲۲، ۱۷:۱۱:۲۷ عصر) ، lab (۱۳۹۱/۱۰/۲۳، ۰۹:۴۹:۲۹ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۱۰/۲۴، ۱۳:۳۹:۰۲ عصر) ، alireza013 (۱۳۹۱/۱۱/۱۷، ۰۱:۲۹:۵۱ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۱۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۲۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۲۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان