هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هاست و دامین مطمئن با قیمت مناسب
یکی از مشکلات اصلی دارندگان سایت اینه که هاست و دامینی که تهیه میکنن به دلایلی نامناسب هستن و امنیت و اعتمادی بین دارندگان سرور و مشتریان نیست همچنین قیمتهای نجومی و بی ثباتی که هرسی ارائه میده دامن میزنه به این موضوع
بنده با کمک کسی که ازش هاست رو تهیه کردم تصمیم گرفتم در مقابل تبلیغاتی که واسشون انجام میدم هاست برام اضاف کنن.
اینو صادقانه گفتم که بعضیا نگن داره دروغ میگه و توجه داشته باشید که هر مشکلی پیش بیاد واسه ی خودمم پیش میاد.

شماره ی شخصیم رو میذارم تا دوستان برای اطلاع از قیمت ها و چگونگی تهیه مطلع بشن:
09364501734

موفق و پیروز باشید.
پاسخ
البته اسم رسمی این کار شما همکاری در فروش هست که برای خودش قائده و قانون داره
با تضمین اینکه هر مشکلی برا ما پیش بیاد برای شما هم پیش میاد یه هاست رو تبلیغ میکنید؟Huh
به نظرم هرکسی از طریق تلفن و چت و ... اقدام به فروش اینترنتی کنه پیشرفت نمیکنه
دوستانی هم که دنبال هاست مطمئن میگردن بهترین منبع گوگل هست Heart
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
این شرکت از شرکتهای معتبر با شماره ثبت رسمی میباشد.شماره ثبتش هم 35761 هست.عرض کردم که نمایندگی رسمی این هاست در دبی هست که توضیح خود شرکت درباره هاست لینوکس اینه:

سرویس میزبانی لینوکس ابری جهت ارائه به سایت هایی میباشد که بدنبال سرویس بدون محدودیت حجمی و ترافیکی هستند.در این نوع سرویس کاربر محدودیتی برای میزبانی وب از لحاظ حجم و ترافیک ندارد و تنها محدودیت منابع دارد.در این نوع سرویس کاربران دارای محدودیت استفاده از 10 درصد سی پی یو و 128مگابایت رم و 10 پردازش در ثانیه هستند. توجه داشته باشید که سرویس ابری نامحدود فقط برای میزبانی وب میباشد و به عنوان هاست دانلود نمیتواند مورد استفاده قرار گیرد. موقعیت سرورهای میزبانی وب نامحدود هاستینگ کشور فرانسه میباشد که پینگ پایینی به ایران داشته و دارای سرعت لود مناسبی برای کاربران است.

لازم اضافه کنم که شماره مجوز این شرکت هم: 8/21736 هست.فکر میکنم اسناد برای اعتبار این شرکت کافی باشه تا شمارو مطمئن کنم.

این رو هم اضافه میکنم که خیلیا شکشون به خاطر این هست که هاستینگ هایی که ارائه میدن کسی تست نکرده.اما این هاستینگ رو بنده به شخصه خریدارش هستم و مصرف کننده ی این شرکت هستم.Smile

اضافه میکنم که خدامات این شرکت:

خدمات و محصولات
ADSL +2

میزبانی سایت

سامانه ارسال و دریافت پیامک

میزبانی ویندوز 2008

سرور مجازی

سرور اختصاصی

ثبت دامنه و نمایندگی ثبت دامنه

طراحی سایت وانواع طراحی

برنامه نویسی

خدمات تجارت الکترونیک

پرداخت ارزی شرکت در ازمون

پرداخت ارزی خرید لایسنیس

خدمات بهینه سازی سایت

هست که شما به راحتی میتونید این خدمات رو در دسترس داشته باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۱۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۵۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up سامانه پیامک با امکانات حرفه ای و قیمت مناسب - sms kohansal 2 3,014 ۱۳۹۱/۹/۲۷، ۱۰:۴۸:۰۰ صبح
آخرین ارسال: kohansal
  ثبت آنلاین و خودکار دامنه های بین المللی با قیمت مناسب in:3800 ertebat7 0 1,996 ۱۳۹۱/۳/۶، ۱۲:۰۱:۳۵ عصر
آخرین ارسال: ertebat7
  فروش نرم افزار تبلیغاتی با قیمت مناسب Mr.FranK 0 1,966 ۱۳۸۹/۵/۱۶، ۰۳:۴۱:۳۸ صبح
آخرین ارسال: Mr.FranK

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان