هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک برای تغییر یک پلاگین
Lightbulb 
با سلام و درود خدمت همه عزیزان...بخصوص مدیران زحمت کش اینجا
آقا من یه پلاگینی از یه انجمن نایاب خارجی پیدا کردم که خیلی طرفدار داشته...ظاهرا انجمنش آلمانی بوده
این پلاگین کارش اینه که مث انجمن اصلی Mybb خارجی سیستم مدیریت دقیق دانلود ارائه میده و ما میتونیم بگیم کدوم دانلودا تایید بشن توسط مدیر و کدوما خیر؟ حتی میتونیم مشخص کنیم که چه کسانی هر کدوم از این دانلودا رو بتونن ببینن و دانلود کنند و چه کسانی براشون مجانی باشه و چه کسانی براشون پولی باشه؟!!!!!!

من اینجا خواهش دارم از پلاگین نویسای عزیز که اگه بتونن کمک کنن سیستم Paypal اون رو تبدیل به سیستم بانکی ایرانی کنن... اونوقت دیگه حتی رو دست پلاگین بانک خواهد زد...مدیریت این پلاگین روی دانلودها بسیااااااااار بالاست تا اونجا که حتی بقیه میتونن راجب دانلود نظر بدن و یا rate بدن و یا حتی گزارش اونو به مدیر بدن....این پلاگین 30 تنظیم داره و خودم ترجمش کردم و بزودی برا دوستای گلم داخل Mybb ایران میذارمش

آقا خیلی محشره و الان سر انجمن خودم نصبه فقط اگه کسی بتونه کمک کنه سیستم پرداختشو ایرانی کنیم دیگه واقعا اجرش با اما حسینBig GrinHeartTongue

[تصویر:  photos.png] نمونه:

پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۱/۱۰/۱۳، ۱۹:۳۸:۵۳ عصر)
Main Features:

Administrators can create/edit/delete categories/downloads and manage new download submissions.
Downloads can be reported (e.g. for copyright violation) and admins can read those reports and act depending on the situation.
Supports PayPal - Your PayPal account must have IPN activated.
Each category has its own permissions (visible to certain user groups, only certain user groups can download and only certain user groups can submit downloads in that category)
There's no limit for sub categories - it works the same way MyBB does I think.
Users can rate and comment downloads.
Ratings/Downloads/Comments are logged and administrators can view that log from the Admin panel.
Has compatibility with NewPoints - there's a setting you can turn on (make sure you have NewPoints installed) to bridge NP and MyDownloads. Users/Admins can then set a cost for each download and users must pay to download files (cost can be 0). The money paid by the users is given to the author of the download.
Each download can have a preview.
Users can manage their submissions (edit/delete).
31 settings at your disposal.

and much much more..

اینم ویژگی های دیگش....کسی پیدا نشد کمک کنه؟Sad
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۱/۱۰/۱۴، ۱۴:۴۶:۲۰ عصر)
با درود
نام پلاگین MyDownloads 2.1.6 هست , درسته دیگه ؟
پاسخ
بله درستهHeart
چطور مگه؟Undecided
پاسخ
UP.............Blush
پاسخ
UP..............Undecided
پاسخ
UUUUUUppppppShy
پاسخ
سلم حمید جان
من اون طرف رو پیدا نکردم...فکر کنم رفته کلا...شانس نداری Big Grin
میبینم که کسی هم محل بده نیست Big Grin
راستی بنر مارو قرار ندادی هنوزا Big Grin
اینقدر درگیر رویای توئما Big Grin
پاسخ
بابا 10000000 بار گفتمBig Grin کچلمون کردی....Big Grinبنرتو گذاشتم داخل انجمنم www.vafa-forum.ir
اون یکی بنر کوچکولوئه هم تا الان هی امتحانات دانشگاه نمیذاره اون بخش لوگوها رو برا سایتم بذارم...بذار وقتم آزاد شه بعدBig Grin

بیبییییییییبTongueHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطbfitness (۱۳۹۱/۱۰/۱۷، ۱۲:۴۱:۰۶ عصر)
با سلام
من این پلاگین رو شخصا فارسی کرده بودم و دو ماه روش وقت گذاشتم (دانشگاه مگه میذاره که کمی استراحت کنم؟Big Grin) خلاصه این کاری هم که شما فرمودید هم ایجاد کردمWink
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان