هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افت سرعت انجمن
سلام اساتید محترم

بنده دو روزیه که سرعت انجمنم برای دارندگان سرویس پارس انلاین و مخابرات به شدت افت پیدا کرده
در حالی که برای صبا نتی ها و شاتلی ها از جمله خودم. سرعت عالیه
دو روز پیش پلاگین سپاس رو ارتقا دادم فقط

مشکل از چیه ؟
پاسخ
من از سرویس پارس آنلاین استفاده می کنم سرعت انجمن شما خوبه ، مهمترین عامل افت سرعت فرخوانی از سایت های دیگه می باشد مثل گوگل پلاس ، رتبه الکساو .....
پاسخ
 سپاس شده توسطAge Of (۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۲۱:۳۸:۴۶ عصر)
دوستان بنده هم سرعتم کم شده...آیا ربطی به پلاگینا داره؟....فکر کنم پلاگین رنگین کمان کردن لینکها وقتی میریم روشون رو نصب کردم سرعتم پایین اومده....یه راهنمایی کنید که چه پلاگینایی رو غیرفعال کنیم تا سرعت بالاتر بیاد...
با تشکرHeart
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۲۱:۰۴:۰۲ عصر)hamidkag نوشته است: دوستان بنده هم سرعتم کم شده...آیا ربطی به پلاگینا داره؟....فکر کنم پلاگین رنگین کمان کردن لینکها وقتی میریم روشون رو نصب کردم سرعتم پایین اومده....یه راهنمایی کنید که چه پلاگینایی رو غیرفعال کنیم تا سرعت بالاتر بیاد...
با سپاسHeart
دوست عزیز 100 درصد تاثیر داره ، پلاگین که زیاد از دیتابیس واکشی کنه و یا کدهای بصورت بهینه نباشد بیشتر باعث افت سرعت می شوند ولی پلاگین های کوچولو که کار زیاد خاصی انجام نمی دهند خیلی کم بطوری که محسوس نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسطAge Of (۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۲۱:۳۸:۵۷ عصر)
(۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۲۰:۴۱:۱۹ عصر)Age Of نوشته است: سلام اساتید محترم

بنده دو روزیه که سرعت انجمنم برای دارندگان سرویس پارس انلاین و مخابرات به شدت افت پیدا کرده
در حالی که برای صبا نتی ها و شاتلی ها از جمله خودم. سرعت عالیه
دو روز پیش پلاگین سپاس رو ارتقا دادم فقط

مشکل از چیه ؟
شما بسیار زیاد از کد ها و اسکریپت های جاوا در سایتتون اتفاده کردین و تصاویر زیاد بهینه نشده دارین و هیچ اصولی رو هم رعایت نکردین،
در کل قانون پشتیبانی اینجا رو هم رعایت نکرده اید و توضیحات بیشتری شامل شما نمی شود.
پارسی سازتون جای دیگه هستش
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۰۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۰۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۳۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان