هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هشدار:. سوالات امنیتی ایمیل یاهو را مجددا کنترل نمایید
بنظر می رسد یاهو در حال ناک اوت کردن ایمیل های قدیمی است.

برای 2 تا از ایمیل های قدیمی من(سال 2005-2004) که تا دو هفته پیش هم یادم هست که کانکت شدم از طریق مسینجر به یکی از آن ها، در حال حاضر

اخطار رمز اشتباه هست، نمایش داده می شود و مطمئن هستم که رمز اشتباه نیست،(چون یک چیز خاص بود و روی یکی دیگر از ایمیل های سالم فعلی

هم همان است **که الان درست کار می کند** )، ارور می دهد و وارد صفحه سوالات امنیتی می شود من هم هیچ کدامشون را یادم نیست.

تا دیر نشده سوالات امنیتی و جواب آن ها را چک کنید و یک جواب منطقی بذارید، چون ممکن است در موقع ساختن ایمیل به این قسمت خیلی توجه نکرده باشید و

یا در حال حاضر جواب آن را فراموش کرده باشید و یا در آن زمان، ایمیل پشتیبان واقعی برای ایمیل خود وارد نکرده بودید، این مورد معمولا برای

اولین ایمیلی که در اینترنت ساخته اید بیشتر نمایان می شود، چون در آن زمان ایمیل دیگری نداشته اید که به عنوان پشتیبان وارد کرده باشید.

توصیه می کنم حتی اگر ایمیل هم قدیمی نیست، این مورد را چک نمایید و حداقل از بابت وجود ایمیل پشتیبان هم مطمئن شوید.
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۱/۱۰/۲، ۲۰:۴۲:۴۹ عصر)
ممنون از هشدارت
توصیه من به دوستان اینه که در موقع انتخاب سوال امنیتی یه چیز خاص رو جواب قرار بدند و اصلا به سوال توجه نکند و به این صورت حفظ کنند
سوال اول (هر چی باشه ) = اسم
سوال دوم = فامیلی
تا هر وقت خواستن سوال هارو جواب بدن سردرگم سوال نشن Heart
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۱۰/۲، ۲۰:۴۶:۳۹ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۵۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۰۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۰۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش ساخت ایمیل یاهو پس از تحریم ایران! emir.yanliz 4 15,467 ۱۳۹۳/۳/۲۳، ۲۱:۱۴:۳۰ عصر
آخرین ارسال: emir.yanliz
  ساخت ایمیل در یاهو با پیچوندن تحریم جدید tyler 5 4,239 ۱۳۹۲/۱۲/۲۱، ۲۱:۴۷:۱۱ عصر
آخرین ارسال: M A H D I

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان