هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وضعیت اینترنت در شهر شما چطوره ؟ اینجا افتضااااااااحه
دوستان من از ای دی اس ال پارس آنلاین استفاده می کنم

صفحات اینترنتی همیشه عالی باز میشد تا تقریبا 10 بهمن از اون موقع تا حالا این مشکل رو دارم

خیلی از وبسایتها در مرورگر فایر فاکس من بالا میاد به این صورت که عنوان سایت در بالا نوشته میشه ولی صفحه حتی با وجود یک سایت باز بودن بالا نمیاد
البته من اینترنت اکسپلورر ندارم
در صفحات سنگین این واقعه وحشتناک به نظر می رسه

حتی من نمی تونم بیام مای بی بی ایران - یاهو میل جالبه موقعی که در گوگل سرچ می کنم مطالب بالا میاد ولی در یاهو صفحه سفید می مونه
الآنم از خونه دوستم که از اینترنت 56k استفاده می کنه این مطلب رو می نویسم
تا اونجا که اطلاع دارم پارس آنلاین در همه جای زنجان این مشکل رو داره
آقای سیما مسئول پارس آنلاین زنجان هم جواب من رو با خنده و اینکه مشکل خاصی نداریم خلاصه کرد
شماها که پارس آنلاین دارین آیا در سراسر کشور این مشکل وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
البته دوستان زیاد به اینترنت و سرعتش گیر ندین ممکنه عمو فیله اینورا پیداش بشه ها

و اما مثل همیشه
only mybb iranHeart
پاسخ
درود
اینترنت من با سرعت دانلود 100 کیلو بایت در ثانیه هست. Big Grin شب ها هم حجمی نامحدود. ولی وقت ندارم استفاده کنم. (شرکتمم نمی گم)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطsahiyan (۱۳۸۸/۱۲/۱۹، ۲۰:۲۲:۳۱ عصر)
سلام

اوایل که بنده هم خط 512 از پارس آنلاین گرفته بودم مشکل شما را داشتم وقتی پیگیر شدم گفتن که مشکل از خطوط تلفنتونه و نویز داره Big Grin ، من هم آدمیم یک مسئله رو الکی قبول نمیکنم یکی از دوستان کارشناس برق رو با دمو دستگاهش اوردم خط رو کنترل کنه (همون نویزه-من خودم تخصصم مهندسی عمرانه) متاسفانه نه تنها نویز پیدا نکرد بلکه گفت خطوط بصورت بالاتر از نرمال کار میکنند.
سرتونو درد نیارم سر این مسئله ما کارمون کشید به جر و بحث کردن با مسئولای تهرانی (خطمو از ارومیه گرفتم) بعد یک هفته همه چیز حل شد یهو نویز ناپید شد.(در حد معجزه Big Grin) گاهی اوقات قطع و وصل شدن هایی برای یک مدت بوجود میاد ولی در کل نمره متوسط بهش میدم. پیشنهاد میکنم خودت پیگیر باش بعضی اوقات مشترکا رو ..... گیر میارن و... بقیشو خودت میدونی Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطsahiyan (۱۳۸۸/۱۲/۱۹، ۲۰:۲۲:۲۶ عصر)
شما خط دایل آپ داشته باش یک اشتراک اینترنت ما*هواره*ای بگیر (بستگی به اشتراک و ما*هوار*ه دارد) سرعتت میشه 2 مگابایت بر ثانیه و ترافیکم نا محدود.پیروز باشین
پاسخ
 سپاس شده توسطsahiyan (۱۳۸۸/۱۲/۱۹، ۲۰:۱۹:۱۲ عصر)
در اینترنت ما-ه.واره ای 2 مگابایت چقدر باید پول اشتراک ماهیانه بدیم؟
amirpcp30, از January 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
اینجا جاش نیست بگم ولی ما*هوار*ه w3 هست 120 تومن ماهانه ولی ما*هوار*ههای دیگه ای هم هستم که ارزون تر باشن مثل NSS-6
پاسخ
آخیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییش
باورم نمیشه اومدم مای بی بی ایران

خدا بابای این نروزی ها رو بیامرزه با این فناوریشون

بالاخره با مرورگر اپرا تونستم بیام مای بی بی ایران

ولی به زوووووووووووووووور Big Grin چون عکسها رو باز نکرده
این مشکل سرعت من همچنان باقیه
دیگه زجر آوره
ولی ممنون از راهنمایی دوستان
به پیشنهاد دوستان فکر می کنم
به امید اینکه روزی سهممون از اینترنت از اینی که هست بیشتر باشه
و سرعت اینترنت باعث انگیزه مضاعف در دوستان بشه

و این انگیزه انجمنهامون رو روز به روز موفق تر و رو به جلو پیش ببره

و این امر باعث موفقیت و همچنان بی رقیب بودن مای بی بی ایران بشهHeart
و من هم کمتر به موضوعات بی ربط به مای بی بی بپردازمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۲/۲۰، ۰۴:۵۰:۵۲ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۴۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۳۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان