هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک انتقاد کوچک
سلام ,اگر مدیران این انجمن, پست رودیدن خواهش میکنم با جنبه بر خورد کنند.(زیر انجمن انتقادات و پیشنهادات نوشته بود )

واقعیت امر اینه که احساس بنده اینطور است که مای بی بی ایران مدیرانش بسیار مغرورانه عمل می کنند !(اینکه کجا کی کدوم پست مورد حرف بنده نیست کلی دارم میگم)شاید سر چشمه در علم زیاد و مهارتشون داره اما در هر حال این غرور فکر میکنم بیش از حد زیاد شده من کاری به اختلافات بین انجمن های مای بی بی ندارم بعنوان یه کاربر معمولی میگم ساپورت در اغلب موارد با احترام بهتری پاسخ می دهد حتی اگرم نخواهد بدهد بازم یه پیامی میزارد حتی اگر تکراری باشه ! الان چندتا انجمن بدونه جواب اینجاست ؟(شاید اونجا هم زیاد باشه نمیدونم)خود من شده به بحث با مدیر اونجا پرداختم از نظر قوانینشون منو می تونستن حذف کنند چون فارسی ساز اونجا رو ندارم اما خیلی با صبر جواب دادن جز یکی دو مورد به حتی نگفتن چرا فاسی ساز ما رو ندارید !!!
هیچی نمی تواند زحمات مدیران و افراد که اینجا دارند کمک می کنند رو جوابگو باشد و بسیار ارزشمند است.
اینجا یک انجمن پشیبانی مای بی بی هست ,درسته ؟ پس اگر کمک نباشه و یا با غرور جواب بدهید یا جواب نگیرن ! پشتیبانی ما ی بی بی هم وجود ندارم .البته پلاگین های این انجمن در 90% بهتر از انجمن های دیگه بوده و معلوم هست افرادی که اینجا مشغول هستن افراد ماهری هستن اما مهارت بدونه متانت بدرد پشیبانی نمی خورد !
سپاس
[تصویر:  xqauauuoxx9vfdj6hvpn.png]

انحمن تخصصی و سرگرمی دوستانه
پاسخ
 سپاس شده توسطR. Najafi (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۰۰:۴۴:۵۵ صبح) ، lab (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۰۸:۴۵:۴۴ صبح) ، Age Of (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۲:۲۶:۱۸ عصر) ، goldenaxis (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۲:۵۱:۴۱ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۲۲:۰۱:۳۲ عصر) ، the wolf (۱۳۹۱/۱۰/۴، ۲۲:۴۶:۳۵ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱۰/۵، ۱۵:۱۵:۴۲ عصر)
اینجا نکته ای که اکثرا فراموش می کنیم اینه (وقت!)
زندگی واقعی اونم تو این زمونه چیزی فراتر از فضای مجازی و سایت هستش!
------------
بسیاری از سوال ها در اینجا تکراری هستش که اگه یه سرچ درست انجام بشه واقعا احتیاج به تایپیک نیست که بدون جواب بمونه!
--------------------
بقیه پشتیابنی های جدید چون مجبورا و راهی جز این ندارند این رفتار رو دارند،اگه همون کاربرا رو هم بن کنن دیگه همون بازدید رو هم ندارند.
پاسخ
 سپاس شده توسطAge Of (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۲:۲۶:۳۹ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۲۲:۰۱:۳۰ عصر) ، goodman (۱۳۹۱/۱۰/۴، ۱۹:۴۷:۲۳ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱۰/۵، ۱۵:۱۵:۵۸ عصر)
من با جناب goodman موافقم

متاسفانه وقتی کاربری ترفیع میشه و عنوان مدیریت میگیره دیگه از اون فعالیت قبلیش خبری نیست.
ببینید دوستان تو اکثر سیستم های مدیرین محتوا، 99% مشکلات کاربران تکراری هست. مثل تنطیم کوکی ها و نصب پلاگین های پرطرفدار و ..
اینو تجربه چندین ساله ام تو MYBB نشون داده

درسته که 99% این سوالهایی که مبتدی ها میپرسن تکراری ولی شما هم که اسمتو گذاشتی مدیر وظیفه ات رو توی سایت چی میبینی؟
از اسم مبتدی واضحه که شاید طریقه صحیح search رو هم بلد نیست ولی شمایی که به اصطلاح مدیری و میدونی سوالش تکراریه بی زحمت یک جستجو بزن و لینک تاپیکش رو بده تا به جواب سوالش برسه
من چند سال پیش تو سایتم هیچ وقت به کاربر ها نگفتم search کن پیدا میکنی، اگه سوالش تکراری بود لینک تاپیک رو بهش میدادم.

مدیر به 2 گروه تقسیم میشه،
1- هر سوالی پرسیده بشه جواب بده (چه تکراری چه غیر تکراری)
2- هر ماه چندین تاپیک آموزنده با محتوای جدید ارسال کنه

حالا شمای مدیر تو کدوم دسته ای؟

البته من میدونم بعضی مدیر های اینجا شاغل ان و وقت حضور در سایت رو ندارن، و البته قبلا زحمات زیادی در سایت کشیدن
ولی خوب بعضی مدیر ها رو هم میبینم که روزی چندین بار آنلاین میشن و سرک میکشن و میرن

امیدوارم کسی از حرفهای من ناراحت نشه
هدف از انتقاد فقط اصلاح برخی عقاید و فرهنگ های اشتباه هست
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطAge Of (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۲:۲۷:۰۳ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۲:۴۹:۰۵ عصر) ، goldenaxis (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۲:۵۱:۳۴ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۲۲:۰۰:۵۷ عصر) ، goodman (۱۳۹۱/۱۰/۴، ۱۹:۴۸:۰۲ عصر) ، the wolf (۱۳۹۱/۱۰/۴، ۲۲:۴۷:۴۶ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱۰/۵، ۱۵:۱۷:۰۴ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۴/۳/۱۲، ۱۲:۰۴:۲۵ عصر)
نقل‌قول: مدیر به 2 گروه تقسیم میشه،
1- هر سوالی پرسیده بشه جواب بده (چه تکراری چه غیر تکراری)
2- هر ماه چندین تاپیک آموزنده با محتوای جدید ارسال کنه

این تقسیم بندی را کی انجام داده ؟

نقل‌قول: حالا شمای مدیر تو کدوم دسته ای؟

من از جانب خودم جواب می دم :
1. اگر یکم نگاه کنید می بینید چه جالب تو صفحه اصلی پایین صفحه در قسمت گروه های کاربری یک گروه اضافه شده به اسم پاسخگو که همین الان که دارم پست را میزنم 7 عضو دارد .
2. مدیر یک سایت وظفیه مدیریت محتوا را داره .
3. این صحبت به مدیرهای ارشد ، من بارها اعلام کردم باید کاربران مای بی بی سطح بندی بشند ، چون بعضی از کاربران لیاقت دریافت همه آموزش ها را ندارند و پس تا این امر عملی نشه معلومه خیلی از آموزش ها منتشر نخواهد شد.
4. اگر در خانه کس است یک حرف بس است.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۳:۱۷:۱۳ عصر) ، lab (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۸:۴۴:۵۳ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۲۲:۰۱:۵۲ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱۰/۴، ۲۱:۲۲:۱۳ عصر)
نقل‌قول: 3. این صحبت به مدیرهای ارشد ، من بارها اعلام کردم باید کاربران مای بی بی سطح بندی بشند ، چون بعضی از کاربران لیاقت دریافت همه آموزش ها را ندارند و پس تا این امر عملی نشه معلومه خیلی از آموزش ها منتشر نخواهد شد.

بنده با این حرفتون اصلا موافق نیستم ! تا حالا فکر کردین چه افرادی میان این انجمن ؟ افرادی که سیستم مای بی بی رو نصب کردن ! پس باید بر سر در مای بی بی شرایط استفاده مدیران هم بنویسید ! تا یه زمانی افرادی که لیاقتش رو ندارند یه وقت هزینه بی خود نکنند.
میدونید چرا می نویسن همه جا انتقادات و پیشنهادات ...اما جایی نمی نویسن پیشنهادات و انتقادات ، چون انتقاد که سازنده است زمانی که ضعف تکمیل شه بهترین خواهیم بود پس اینها رو میگم در جهت نا سپاسی برای این انجمن نیست بلکه برای بهتر بودنش ذکر میکنم و همه افرادی که اینجا هستن در یک زمینه (مای بی بی پارسی) مشترک هستن .
[تصویر:  xqauauuoxx9vfdj6hvpn.png]

انحمن تخصصی و سرگرمی دوستانه
پاسخ
AngryAngryمتاسفم حرفی ندارم بگم جواب زحمت های آدم تا 3 صبح بیدار نشستن انجمن این و اونو را ه انداختن همینه دیگه که آدم رغبت نمیکنه بیاد
آقای خوب ! شما 30 تا ارسال داشتی 20 تاش میگیم بی جواب مونده داری اینطوری انتقاد میکنی ؟ ما زمانی که باید وقت از زن و بچمون میزدیم زدیم حالا نوبت اونایی که 1 سال 8 ماه 5 ماه پیش کارشون را افتاده و کم لطفی میکنند و فقط خودبینند و یک فحش نثار مام کردند و رفتند

در کل تو ایران مشکل همانند سازیه من خیلی سعی کردم همانند سازی بشه اما یه عده انگار منتظر ساپورت و خدافظ شمان ExclamationExclamationExclamation
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۳۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۰۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۱۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان