هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرابی ارسال پیام انبوه
Question 
ارسال پیام انبوه من خراب شده. هیچ پیامی ارسال نمیکنه . خواهش میکنم راهنمایی کنید.
میزنه "در صف" ولی اصلا ارسال نمیشه

نسخه انجمن 1.6.4

سپاس از شما
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
پاسخ
خواهش میکنم پاسخ بدین. تا حابا چند باردر اینباره پرسیدم و هیچکس یه جواب درست و حسابی بهم نداده.
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

پاسخ
بابا یکی به داد من برسه. اگر هم کار تخصصی هست یکی متقبل بشه هزینه بدیم درست کنه لطفا

پاسخ
زمان ران شدن تسکها مناسب هست. اگه زیاد طولانی باشه برای ارسال زمان زیادی باید صرف بشه.
می تونید از منو تعمیر و نگهداری. قسمت task manager دوره زمانی run شدن تسک mass mail رو تغییر بدید.
پاسخ
محسن جان قبلا به همین طریقی که بود کار میکرد و هیچ مشکلی نداشت. منم تنظیماتی رو تغییر ندادم واسه این انجمن.
اما کارهایی که گفتید هم انجام میدم.
فقط توضیح بدم که من تاحالا چند بار خواستم انجمن رو ارتقا بدم اما نشده.
انمن الآن 1.6.4 هست که هرچی خواستم ارتقا بدم به 1.6.8 نشد و به حالت اولش برگردوندم

پاسخ
ابزار تعمیر و نگهداری - پنل سمت راست مدیریت وظایف رو انتخاب کن - سپس کنار Mass Mail یه آیکن شبیه ستعت هست
رو اون کلیک کن( میگه ارسال پیام ها همین الآنSmile )
پاسخ
 سپاس شده توسطاستاد (۱۳۹۲/۱/۳۱، ۱۹:۳۴:۰۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۵۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۵۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یک ایراد در ارسال پیام انبوه در سیستم مای بی بی unipaper 16 8,110 ۱۳۹۴/۱۰/۱۷، ۱۶:۴۹:۵۲ عصر
آخرین ارسال: unipaper
  گذاشتن محدودیت در ارسال پیام انبوه Ehssan_it 0 1,213 ۱۳۹۳/۱۰/۸، ۱۳:۴۳:۴۱ عصر
آخرین ارسال: Ehssan_it
  مشکل در پیام انبوه milad1364 11 5,572 ۱۳۹۳/۸/۲۹، ۱۱:۱۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: Am!r
  مشکل در ارسال پیام انبوه sco1385 0 1,546 ۱۳۹۱/۱۲/۶، ۱۵:۳۴:۳۸ عصر
آخرین ارسال: sco1385

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان