هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرومم دنده عقب گرفته !!!
سلام

امروز صبح که رفتم فروممو چک کردم رسما کف کردم . اطلاعاتش کاملا به چند روز پیش ( تقریبا یه هفته پیش ) برگشته و حتی فایل های هاستم هم به همون موقع برگشته Huh . این مشکل از چیه ؟ البته من یه بک آپ دیشب نه ، پریشب از کل دیتابیسم گرفتم ولی راستش خیلی برای بازگردانیش مطمئین نیستم باید چیکار کنم Huh. اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم که دقیقا باید چیکار کنم .

با سپاس Heart
پاسخ
در مورد مشکل 1 باید بگم دستکاری شده

اما در مورد مشکل دوم شما میتونید برای اینکه نگرانیتون برطرف بشه بک اپ رو بدید به هاستتون تا براتون نصب کنن البته خودشون هم بک اپ هایی رو دارن اما در کل میتونید یا بک آپ رو برای اینکه بدونید مطمئن نصب کردید بدید به هاستتون تا براتون نصب کنن و یا به خودشون بگین اخرین بک آپ کامل که خودشون گرفتن از کل سرورا رو براتون نصب کنند و منشکلتون حل خواهد شد.
پاسخ
 سپاس شده توسطhamid18 (۱۳۸۸/۱۲/۱۸، ۱۷:۰۵:۵۶ عصر) ، Creeping Death (۱۳۸۸/۱۲/۱۸، ۲۰:۳۵:۳۶ عصر)
نقل‌قول: امروز صبح که رفتم فروممو چک کردم رسما کف کردم . اطلاعاتش کاملا به چند روز پیش ( تقریبا یه هفته پیش ) برگشته و حتی فایل های هاستم هم به همون موقع برگشته Huh . این مشکل از چیه ؟ البته من یه بک آپ دیشب نه ، پریشب از کل دیتابیسم گرفتم ولی راستش خیلی برای بازگردانیش مطمئین نیستم باید چیکار کنم Huh. اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم که دقیقا باید چیکار کنم .
من هم یه روزی اومدم دیدم اونجوری شده
از هاست فروشه پرسیدم خلاصه باهزار جور تهدید کردن زیر بار رفتو گفت که سرور شب خراب بود واسه همه بک اپ بر گردوندیم Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطCreeping Death (۱۳۸۸/۱۲/۱۸، ۲۰:۳۵:۴۶ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۱۲/۱۹، ۱۸:۳۳:۰۵ عصر)
درود
دوست عزیزم درست فرمودند. هاست شما بک آپ گذشته را وارد کرده است.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۵۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۴۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۲۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان