هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ستونی کردن زیر انجمن ها
با سلام.
برای ستونی کردن زیر انجمن ها باید
از منترل پنل مدیرکل => قالب‌ها و پوسته‌ها => قالب‌ها => قالب مورد نظر => Forum Bit Templates و به قالب forumbit_depth3 بروید:
و کد ها رو به کد زیر تغییر دهید.(ابتدا کد های داخل قالب رو بریزید توی نت پد که اگه اشکالی پیش اومد بازیابی کنید)
کد:
<div style="float:right; width:50%; overflow:hidden;">{$statusicon} <a href="{$forum_url}" title="{$forum_viewers_text}">{$forum['name']}</a></div>
و قالب forumbit_subforums را هم به کد زیر تغییر دهید:
کد:
<br/>{$lang->subforums}<br /><ul>{$sub_forums}</ul>
پاسخ
 سپاس شده توسطlab (۱۳۹۱/۹/۱۸، ۱۲:۲۰:۰۴ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۱/۹/۱۸، ۱۳:۱۲:۱۴ عصر) ، dvdposti (۱۳۹۱/۹/۲۰، ۱۱:۳۴:۲۶ صبح) ، simorghe (۱۳۹۱/۹/۲۴، ۱۰:۰۶:۴۸ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۲۴، ۱۷:۴۶:۵۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۲، ۱۴:۰۹:۰۹ عصر) ، Alizke (۱۳۹۳/۹/۲۹، ۱۱:۵۵:۲۶ صبح) ، ashkan08 (۱۳۹۴/۵/۱۳، ۰۳:۲۷:۴۶ صبح) ، kargah (۱۳۹۴/۱۱/۱۶، ۱۴:۳۳:۰۹ عصر) ، kargah (۱۳۹۴/۱۱/۱۶، ۱۴:۳۳:۱۱ عصر) ، kargah (۱۳۹۴/۱۱/۱۶، ۱۴:۳۳:۱۱ عصر) ، khakyy (۱۳۹۴/۱۲/۱۴، ۱۳:۴۶:۵۷ عصر) ، mrghaedi (۱۳۹۶/۱/۴، ۲۰:۲۰:۰۵ عصر) ، reus (۱۳۹۷/۱/۲۱، ۱۵:۱۳:۴۸ عصر) ، s_sabet1361 (۱۳۹۸/۱۱/۱، ۱۷:۱۲:۴۶ عصر)
ممنون خیلی بم کمک کرد
پاسخ
سلام شرمنده من ستونیش کردم ولی فقط تا دوتا رو ساپورت میکنه بشه سه تا بازم مثل قبل میشه چکار کنم؟؟؟؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۲۵، ۰۰:۲۳:۳۱ صبح)ma2010 نوشته است: سلام شرمنده من ستونیش کردم ولی فقط تا دوتا رو ساپورت میکنه بشه سه تا بازم مثل قبل میشه چکار کنم؟؟؟؟

به صورت دستی اقدام کنید
پاسخ
سلام
Forum Home Options<Home » Board Settings

Subforums to show on Index listing
The number of subforums that you wish to show inside forums on the index and forumdisplay pages. Set to 0 to not show the subforum list

تعداد ستونها رو دستی وارد کنید ، 0 نشان ندادن ستون هست .
0 را تغییر دهید

شرمنده ، cPanel انگلیسی دارم
پاسخ
 سپاس شده توسطAmir_Sam (۱۳۹۱/۱۱/۳، ۱۱:۴۵:۳۵ صبح)
سلام .
من بارها انجام دادم ولی متاسفانه انجمن هیچ تغییری نمیکنه . یعنی حتی تک ستونی هم که برخی دوستان گفته بودن ، نمیشه . تاپیک دیگری نیز ، با همین موضوع ، در همین سایت وجود داره (15 صفحه) ، اون رو هم کامل خوندم (هر 15 صفحه رو) و روش های مختلف رو امتحان کردم اما هیچ تفاوتی نکرد .
ابتدا در نت پد کدها رو کپی می کنم و بعد ، از نت پد ، کدها رو در اون قسمت ها کپی می کنم.
اصلا حتی اگه کل کدهای اون دو قسمت forumbit_depth3 و forumbit_subforums رو هم پاک کنم ، باز هم انجمن تغییری نمیکنه . Huh
دوستان به نظرتون مشکل چیه ؟ شماره mybb انجمن هم 1.6.8 هست .
حتی پلاگین ستونی کردن رو هم تست کردم و جواب نداد .
یک نسخه انگلیسی از انجمن رو هم روی کامپیوتر خودم نصب کردم تا مطمئن بشم که مشکل از انجمن فارسی قرار گرفته روی هاست نیست ، اما باز هم این روش ها جواب نداد .
پاسخ
خوشبختانه درست شد . مشکل از انجمن بود ، نه از شیوه ای که دوستان توضیح داده بودن . Cool
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۴۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۰۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۵۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان