هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عنوان انجمن
سلام اسم انجمن من انجمن لاک پشت است . می می خواستم مثل سایت مجید آنلاین و........وقتی داخل سرچ گوگل بنویسم انجمن لاک پشت صفحه انجمن من را بیاره .ولی نمی دونم چرا نمی شه .

مشکل بعدی من این است طبق شکل 2 عنوان انجمن من forum است و هر کاری که می کنم عنوان آن در بخش هیدر>>عنوان به انجمن لاک پشت تغییر کند عوض نمی شود و اینکه چطور می توانم یک آیکون هم در کنار هنوان قرار بدم ممنون

شکل 2==
[تصویر:  b6652_2.jpg]
پاسخ
نقل‌قول: سلام اسم انجمن من انجمن لاک پشت است . می می خواستم مثل سایت مجید آنلاین و........وقتی داخل سرچ گوگل بنویسم انجمن لاک پشت صفحه انجمن من را بیاره .ولی نمی دونم چرا نمی شه .
درود
باید مطالب سایتت رو بالا ببری و رتبه انجمن رو در گوگل افزایش بدی تا وقتی کلمه لاک پشت نوشته میشه سایت شما اولین لینک در گوگل نمایش داده شود (الکی که نیست شوخیSmile )

نقل‌قول: مشکل بعدی من این است طبق شکل 2 عنوان انجمن من forum است و هر کاری که می کنم عنوان آن در بخش هیدر>>عنوان به انجمن لاک پشت تغییر کند عوض نمی شود و اینکه چطور می توانم یک آیکون هم در کنار هنوان قرار بدم ممنون
برید به پنل مدیر کل >> پیکر بندی >> General Configuration >> سپس Board Name رو از Forums به هر چیزی که دوست دارید تغییر بدید Wink برای آیکون هم کلمه فاوآیکون را سرچ کنید .

موفق باشید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
سلام من کلمه فاوآیکون را کجا سرچ کنم
پاسخ
در گوگل دیگر!

در ضمن میتوانید انلاین خودتان نیز بسازید
http://www.favicon.cc/
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۱۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۴۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان