هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل ادیتور ، موقع ی ارسال پست و پی ام (خیلی ضروری)
[undefined=undefined]مشکل[/undefined]
ببینید ف وقتی رو دکمه ی B موقع ی ارسال پست یا پی ام کلیک میکنیم ، تا پست کلفت بشه ، این کلمات بالا میاد. روی I , بقیه ی دکمه ها هم همینطور. روی رنگ و فونت که اصلا نمیشه کلیک کرد. اولش خوب بود. ولی یوهو اینجور شد. چیکار کنم؟
پاسخ
یه کم سرچ کنید خواهشا !!
حل مشکل ادیتور در فایرفاکس
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۱۷:۱۵:۰۶ عصر) ، sheklakclub (۱۳۹۱/۸/۲۸، ۰۷:۵۰:۵۰ صبح)
عذر میخوام! ولی نمیدونستم این مشکل فقط در فایر فاکس هست.
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۱۹:۱۴:۳۵ عصر)
خوب شد من دیگه تاپیک نزم
من یه مشکلی با ارسال پست تو تالار دارم و اونم اینه که وقتی میخوام یک متنی که وسطش هم یه عکس داره تو انجمن ارسال کنم، وقتی کپی پیست میکنم، عکسش کپی نمیشه..
کسی میدونه مشکل از کجاست
اگر پلاگینی چیزی باید نصب کنم لطفا راهنماییم کنید
باتشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۱۹:۱۴:۳۹ عصر)
دوست عزیز باید آدرس عکس رو کپی کنید و سپس روی دکمه ی عکس که عکس یه کوه داره و نمونه ش در ادیتور همینجا همین بالا کنار علامت دلار هست رو کلیک کنید و اون آدرس رو بهش بدید تا عکس رو لود کنه
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطدونده آزاد (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۱۹:۴۲:۵۵ عصر)
(۱۳۹۱/۸/۲۷، ۱۹:۱۳:۵۹ عصر)myavarahmadi نوشته است: دوست عزیز باید آدرس عکس رو کپی کنید و سپس روی دکمه ی عکس که عکس یه کوه داره و نمونه ش در ادیتور همینجا همین بالا کنار علامت دلار هست رو کلیک کنید و اون آدرس رو بهش بدید تا عکس رو لود کنه

خیلی ممنون ولی این واسه زمانیه که مطلب عکسهای کمی داشته باشه و اگر یک کاربر بخواد مطلبی رو ارسال کنه که عکس های زیادی داشته باشه، زمان زیادی میبره و از تالار زده میشه...
میخواستم بدونم پلاگینی یا چیزی هست که این مشکل رو برطرف کنه؟
پاسخ
من یه مشکل دیگه هم داشتم
زمانی که میرم توی کنترل پنل ناظم ، این صفحه باز میشه:
[تصویر:  i139158_capture.png]
میشه کمک کنید؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۸/۲۷، ۱۹:۴۴:۲۵ عصر)دونده آزاد نوشته است:
(۱۳۹۱/۸/۲۷، ۱۹:۱۳:۵۹ عصر)myavarahmadi نوشته است: دوست عزیز باید آدرس عکس رو کپی کنید و سپس روی دکمه ی عکس که عکس یه کوه داره و نمونه ش در ادیتور همینجا همین بالا کنار علامت دلار هست رو کلیک کنید و اون آدرس رو بهش بدید تا عکس رو لود کنه

خیلی ممنون ولی این واسه زمانیه که مطلب عکسهای کمی داشته باشه و اگر یک کاربر بخواد مطلبی رو ارسال کنه که عکس های زیادی داشته باشه، زمان زیادی میبره و از تالار زده میشه...
میخواستم بدونم پلاگینی یا چیزی هست که این مشکل رو برطرف کنه؟
من همچین پلاگینی ندیدم، و فکر کنم تنها راه موجود در حال حاضر همین باشه، میتونین به پلاگین نویسا سفارش بدین براتون بنویسن
موفق باشید

(۱۳۹۱/۸/۲۷، ۲۲:۱۵:۲۸ عصر)sheklakclub نوشته است: من یه مشکل دیگه هم داشتم
زمانی که میرم توی کنترل پنل ناظم ، این صفحه باز میشه:
[تصویر:  i139158_capture.png]
میشه کمک کنید؟

ارور 1054 مربوط به مشکل جداول دیتابیس می باشد، من راه حلش رو بلد نیستم، به مدیر عزیز جناب خوشنویس با نام کاربری baxe rapper پ خ بدید، اگر فرصت داشتن براتون انجام میدن
موفق باشید
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطsheklakclub (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۲۲:۵۷:۳۸ عصر) ، دونده آزاد (۱۳۹۱/۸/۲۸، ۱۱:۲۲:۱۷ صبح)
چند تا مشکل پلاگینی
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۱۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۰۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۳۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل مهم! ارور موقع ارسال پست mehran021 2 1,465 ۱۳۹۳/۶/۳۰، ۱۲:۰۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: mehran021
  مشکل در ارسال های کاربران|||خیلی عجیب!!! irandl 4 3,242 ۱۳۸۹/۱۲/۱۰، ۰۰:۵۵:۵۸ صبح
آخرین ارسال: alimasumi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان